Skocz do zawartości

Honda X eleven ( X11, X 11 )


Rekomendowane odpowiedzi

Dav!dov!

Czy to sa moje zludzenia spowodowane fotami, czy rzeczywiscie byla troche inna stylizacja w nowszych X-ach ?

pozdr.

 

 

Zbiorniki w x-ach są takiego samego kształtu bez względu na rocznik,ale widziałem przerobione blackbirdy 1100 XX na X11. Sciągnięte owiewki,zalozona okragla lampa i w sumie na zdjeciu wygląda bardzo podobnie. Ale w blackbirdach na baku jest znak hondy a w X-ie jest napis X11. No jest jeszcze mozliwosc ze ktos delikatnie przyklepał bak na potrzeby stuntu...ale wątpie.

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zludzenie na fotach jednak, dobrze sie przygladnalem i teraz zauwazam :)

Kiedys widzialem na zdjeciach X-a i powiem szczerze, ze nic szczegolnego nie zwrocilo mojej uwagi.

Dopiero gdy maszyne ogladnalem na zywo to docenilem jej wartosc :D

Postanowilem, ze zadnej owiewki nie wsadze do mojego przyszlego X-a :)

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zludzenie na fotach jednak, dobrze sie przygladnalem i teraz zauwazam :)

Kiedys widzialem na zdjeciach X-a i powiem szczerze, ze nic szczegolnego nie zwrocilo mojej uwagi.

Dopiero gdy maszyne ogladnalem na zywo to docenilem jej wartosc :D

Postanowilem, ze zadnej owiewki nie wsadze do mojego przyszlego X-a :)

pozdrawiam.

 

 

Ja X-a pierwszy raz zobaczyłem w okolicach piły,jechałem z kolegą autem a nagle coś śmignęło obok z duzymi dwoma wydechami...to byl wlasnie X. Juz wtedy postanowilem ze go kupie...tylko nie sądzilem ze tak szybko.

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Pytanko do posiadaczy. Czy gotuje wam się woda w moto? Czasami mam tak, że po jeździe w mieście wkaźnik temperatury zatrzymuje się 2-3 mm od przerwy pomiędzy polami (białym i przerywanym) po zgaszeniu słychać jakby chłodziwo się gotowało. Jak doleje płynu do zbiorniczka, to po zagrzaniu silnika (tak, że się włącza wentylator) płyn chłodzący wycieka ze zbiorniczka. Spotkał się ktoś z czymś takim? Jak często i szybko włącza się wam wentylator? Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W korkach wentylator włącza się dość często, ale po za tym żadnych innych objawów nie zauważyłem. Może masz nadmiar płynu i przy wysokich temperaturach (rozszerzenie) nie mieści się w zbiorniku wyrównawczym. Wskazania termometru mam takie same, po włączeniu wentylatora spada do normy, chyba, że się luka w korku zrobi - wtedy szybciej spada :D

Jechałem w zeszłym roku w trasie, było wyjatkowo gorąco - 36-7 st. asfalt wg termometrów przy drodze miał ponad 60, ledwo można było w samym buzerze wytrzymać - silnik znósł to bez najmniejszego zająknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w momencie włączenia wentylatora wskazanie temperatury masz 2-3mm od granicy białego pola (ale ciągle na białym polu) i włączenie wentylatora ściąga temperaturę do "normy" to znaczy do powiedzmy połowy białego pola? Jakie wskazanie masz jak stoisz w korku? u mnie po włączeniu utrzymuje się ciągle 2-3 mm od brzegu, nie rośnie zbyt daleko, ale też nie maleje... w ruchu jest OK. Orintuje się ktoś jakie wychylenie wskazówki odpowiada jakiej temperaturze.

Edytowane przez damen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskzazania są dokładnie takie jak piszesz, ale jakim temperaturom to odpowiada to nie wiem - przypuszczam, że to przerywane pole to 100 st. i wyżej. Z tego, co wiem, to temperatura wrzenia płynu jest wyższa niż wody. Przejechałem swoim X ponad 70 tys w różnych warunkach (80% to jazda miejska) i jeszcze ani razu się nie zagotował :), nawet podczas wypadów na tor nie było problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

U mnie podobnie wskazówka wchodziła prawie na czerwone pole ale nigdy nie weszła i trzymała sie na dopuszczalnym wskaźniku pola białego,wentylator w okresie gorących dni pracował na okręta,jeździłem czasami po 10 godzin w upalne dni i nic złego sie nie działo.

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zrobiłem doświadczenie. Wróciłem na moto z pracy w normalnej jeździe po mieście z lekkimi korkami wszystko OK. Ale na parkingu zostawiłem zapalone moto żeby zobaczyć jak szybko się nagrzeje i jak bardzo ... zgasiłem silnik jak temperatura zaczęła wchodzi na pole pomiędzy biały i kreskowanym... po zgaszeniu wyraźnie słyszałem bulgotanie ... to chyba nie jest OK. Sprawdzę korek a potem ciśnienie...

 

sytuacja wygląda tak imag0176r.jpg

 

Edytowane przez damen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damen - u mnie wskazówka jest tuż ponizej tego kreskowanego pola jednak nie tak wysoko jak u ciebie na zdjeciu,no i bulgotania tez nie słyszalem nigdy.Kiedys sie przewrocilem i wylecial płyn z chlodnicy wiec dolałem nawet troszke ponad stan i wszysto cacy. Ja sie mechaniką nie interesuje,nie wiem jaka moze byc przyczyna tego bulgotania ale ktoś tu chyba juz wczesniej wspomniałm o cisnieniu...moze to jest powód.

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam.

Jakieś tam wibracje da sie odczuc ,ale u mnie jest do naprawy napinacz rozrządu i tu moje pytanie :

słyszalem kiedys ,ze ktos je nawet niezle naprawiał ,może ktos ma jakis namiar ?

Jakich klocków hamulcowych uzywacie w swoich Xach? oryginalny nissin? musze zmienic ,kiedys kupiłem coś tańszego i w deszczu nie chciało sie zatrzymywac.

 

temat spotkania jest dalej aktualny?

moze przy okazji jakiegos zlotu ,w mojej okolicy bedzie organizowany zlot pojazdów zabytkowych ,z tego co wiem to inne tez bedą mogły wjechac ,tylko parking będzie osobny.

ostatni wekend sierpnia,Łowicz

gg 4779262

ps.

tak dla niezdecydowanych X mam juz drugiego ,po nim ciezko cos znaleźc.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...