Skocz do zawartości

Honda X eleven ( X11, X 11 )


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem świeżym posiadaczem x11. Podobnie jak większość zakochałem się w nim od pierwszego spojrzenia i spełniło się moje marzenie. Moto zostało sprowadzone z francji i mam pytanie jaki olej lejecie, bo niestety nie wiem jaki był lany wcześniej.

witam, ja też leję motula 5000 10w40 od 3 lat i nie narzekam narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

No i co z tym spotkaniem na X-ach i XX-ach ?

 

To juz chyba drugi sezon takie plany...i nic nie wychodzi.

Takie fajne maszyny,taka nieliczna liczba użytkowników a jakoś nie można sie dogadac.

 

Obecnie jestem po wypadku,nie jestem w stanie jeżdzić motocyklem ( prawa ręka jest troche niesprawna ) i motocykl X11 jest uszkodzony,wiec w tym sezonie juz nie zdołam zaliczyć żadnego spotkania na motocyklach.

Przecież to dużo nie trzeba,zatankować moto,troche prowiantu,namiot i to wszystko,ustalić jeden wspólny termin i jest spotkanie.

Jeśli mój X bedzie zdolny do jazdy to w przyszłym roku Ja rzucam hasło "spotkanie", niech kilka osób przyjedzie,będzie się opłacało.

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Z tego, co widzę X jeżdżą sami indywidualiści :icon_mrgreen: , więc pewnie z organizacją "zlotu" może byc ciężko - termin, miejsce, opłaty itd. To dosyć ciężka i trudna robota, chyba, że ktoś ma powołanie.

Może spróbować inaczej: prawdopodobnie zjedzie się max 10 motocykli, więc zakwaterować się można prawie wszędzie od ręki.

Może niech ktos da hasło gdzie i kiedy będzie, a kto ma czas i ochotę do niego dołączy itd.

Trzeba tylko śledzić forum.

W weekend 25-26.06 będę w Bieszczadach, pewnie się rozwinie na piątek i poniedziałek.

Chętnie się spotkam.

Pozdrowienie, zwłaszcza dla rannego kolegi Colahondax11 :buttrock:

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Conan123.

 

Znam osobiscie dwoch posiadaczy X-ów przekaze im informacje na gg o waszych planach moze tez sie dołączą.

Bardzo zaluje ze nie moge wpasc... :banghead:

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega jadąc przez niemcy w piątek (29.05.2009)widział 6 X-ów pomykających w grupie obładowani kuframi i plecakami,na niemieckich tablicach rejestracyjnych.Chciałbym zobaczyc cos takiego w polsce....przemiły widok :icon_biggrin:

Edytowane przez colahondax11

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie do użytkowników x11 czy ktoś z was próbował lub wykonał to w swoim Xsie chodzi mi o wymianę mechanizmu włączania sprzęgła z mechanicznego na kompletny układ hydrauliczny z XXa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam Wszystkich!

A ja chcialbym dodac, ze X11 jest najpieknieszym motocyklem jakiego widzialem :)

W zwiazku z tym, posiadanie takiej maszyny jest moim marzeniem, chociaz przejazdka na miejscu pasazera bylaby wiele warta :D

Odstrasza mnie troche spalanie ale wiem, ze 1100ccm potrzebuje zupy...

Mysle, ze za 2 sezony wpadne tutaj pochwalic sie moim X-em :)

Pozdrawiam :)

ps. zazdroszcze Wam :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

A ja chcialbym dodac, ze X11 jest najpieknieszym motocyklem jakiego widzialem :)

W zwiazku z tym, posiadanie takiej maszyny jest moim marzeniem, chociaz przejazdka na miejscu pasazera bylaby wiele warta :D

Odstrasza mnie troche spalanie ale wiem, ze 1100ccm potrzebuje zupy...

Mysle, ze za 2 sezony wpadne tutaj pochwalic sie moim X-em :)

Pozdrawiam :)

ps. zazdroszcze Wam :) :)

 

Miałem tak samo,równiez marzyłem o X-ie ale nie przypuszczałem za tak szybko mój sen sie spełni bo w niespełna rok zarobiłem kase i kupiłem X11 a planowałem na początek bandita lub horneta 600 ale ze była okazja kupic tanio X-a to czemu nie skorzystać.

 

Jak sie przesiądziesz z cebulki na X-a i poczujesz te 140 koni to nie wazne będzie spalanie tylko frajda z jazdy :icon_biggrin: X11 to prawdziwy twardziel w swojej klasie.

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie o to mi chodzi...

I. Zeby byla zabawa na 140km musze najpierw ogarnac swoja CeBule jak najbardziej jest to mozliwe...

II. Tez rozgladam sie za Hornetami, ale po CB wolalbym Szerszenia 900, a X to juz dla mnie ideal z tego co czytam na forach, w 100% zaspokoil by moje potrzeby :) I ten nadzwyczajny wyglad, nie zaden plastik :D...

Teraz mam pytanie dotyczace X-a...

Gosciu na Lubinie mial na sprzedaz czerwonego X-a za 14tys. mial on bardziej plaski bak/wyglawerowany bak, niz np. ten:

http://allegro.pl/item681033225_honda_x11_...c42_cb1100.html

 

Czy to sa moje zludzenia spowodowane fotami, czy rzeczywiscie byla troche inna stylizacja w nowszych X-ach ?

pozdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...