Skocz do zawartości

Honda X eleven ( X11, X 11 )


Rekomendowane odpowiedzi

Biorąc pod uwagę położenie Olkusza, Radomia, Warszawy to spotkanie wypadałoby zorganizować w okolicach Łodzi (centralna Polska). W Radomiu jest min. 2szt. X11 i 5 XX-ów. Rzucajcie jakieś hasła z terminem i ewntualnym miejscem spotkania, mogę rzucić hasło na forum w temacie CBR 1100 XX, kilku chętnych pewnie się znajdzie:) Termin 12-20 lipca u mnie odpada. Pozdrawiam! :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

No to się pomądrze bo chyba na tym moto mam najdłuższy staż: trochę ponad 50 kkm - 3 lata, a temt coś wcześniej przeoczyłem :wink:

Jak dla mnie egzemplarz idealny - póki, co nie wiem na co mógłbym zamienić, B-King trochę przegięty, może speedtriple - zobaczę jak się przejadę.

Spalanie - minimalne 5,5 litra - jazda w grupie autostradą - ok 100km/h, maks - 11 - ostre ganianie po mieście. 90% mojej jazdy to miasto - średnio 7,5-8,5 - w zależności od jakości benzyny, temperatury, fantazji itd.

Awarie - trochę go poobijałem sam :rolleyes:) - lewy dekiel kosztuje koło 600 zł, crashpady do końca nie załatwiają sprawy, po za tym sama eksploatacja, po warszawskich dziurach częściej trzeba wymieniać łożysko w główce (nie latam na kole). Mam wrażenie, że trochę głośniej słychać wydechy - motek ma teoretycznie 62 kkm, w rzeczywistości pewnie troszkę więcej :rolleyes:. Oleju, przy wymianie, wylewam tyle samo co wlałem.

Kosz sprzęgłowy szumi przy zimnym silniku - cały czas tak samo.

Po mału siada tylny amortyzator - na razie wrażenie, bo zaczyna lekko bujać w szybkich łukach - ale z diagnozą poczekam do wymiany łożyska.

Walory użytkowe: - na miasto idealny, trochę chłopaki na supersportach się denerwują na starcie :rolleyes:

turystyk idealny :crossy: - niedawno przejechałem 1370 km jednego dnia i żyję - i żadnych paskudnych owiewek nie posiadam, w trasie spokojnie lecę 160-170, trochę szybciej też, powyżej 200 muszę kask odpychać brodą, bo mi miażdży nos :icon_eek: - trzeba zmienić kask.

Na pojazd rodzinny też się nadaje, czasem wożę syna do szkoły - i jest szczęsliwy, kobitka mówi , że jej niewygodnie :lalag:, a może :icon_eek:, ale kumpla wiozłem (110 kg) i daje radę - tylko hamulce mają gorzej :lalag:. Chciałem zmienić na stalowy oplot, ale czekam na duży spadek - impreza za 1500 (17 końcówek).

Ogólnie bardzo stabilny motocykl - koleiny po prostu łyka, po dziurach przeskakuje, shimmy sie nie zdażyło, choć kilka sytuacji nieprzyjemnych było (garb przejechany w lekkim zakręcie i to b. szybko). Boczny wiatr nie preszkadza w jeździe - nawet dość silny.

Zużycie opon i zestawu napędowego - do wytrzymania, szybko zżera klocki i to te najtwardsze.

Na temat wyglądu powiem tak: koń jaki jest, każdy widzi - rzecz gustu - mi się podoba.

a pomysł ze spotkaniem - fajna sprawa, bo moto rzadkie i trudno wymienić doświadczenia.

Posiadam serwisówke - pełną. - ale to ok 500 MB, więc raczej płyta.

Szerokości

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega Conan moze ma w planach jakies latanko po stolicy lub gdzies w okolicach dzis? z checia sie przylacze :buttrock:

pzdr

do tego wszystkiego co napisal Conan tylko spalanie mi sie nie zgadza, jakos ponizej 8 nigdy nie moglem zejsc no ale moze mam za ciezko reke :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pana Conana ( a my sie znamy z forum SM ) ;)

Kupilem w koncu swoja x11 i to byl jak dotad najlepszy zakup od 27 lat:)

Spotkanie w okolicach Lodzi jak najbardziej ok - termin- moge sie dostosowac:)

Sprzeglo przy zimnym silniku tez mi sie tlucze- zastanawiam sie nad zmiana, czy ma sens i jaki jest koszt.

Jezeli byliby chetni to moge popytac o jakies noclegi u mnie i zrobilibysmy spotkanko na 2 dni, co Wy na to?

 

Piotrek napisalem Ci na priv w SM.

pozdrawiam.

Szpak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzeglo przy zimnym silniku tez mi sie tlucze- zastanawiam sie nad zmiana, czy ma sens i jaki jest koszt.

 

Nie ma najmniejszego sensu, po 1000-3000 km znowu zacznie tluc, to taki "kosmetyczny" blad w konstrukcji.

Poprostu ignorowac.

 

 

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega Conan moze ma w planach jakies latanko po stolicy lub gdzies w okolicach dzis? z checia sie przylacze :biggrin:

pzdr

do tego wszystkiego co napisal Conan tylko spalanie mi sie nie zgadza, jakos ponizej 8 nigdy nie moglem zejsc no ale moze mam za ciezko reke :bigrazz:

 

:biggrin: No to pojedż na długą wucieczkę z czopkami :smile: (najsłabszy w grupie był Junak Milenium pod Amazanką z 3-miesięcznym stażem :cool: - i tak wielki szacun dla dziewczyny - Warszawa - San Marino i z powrotem.

za to spalanie 5,5 porządnej (droszej niż u nas :icon_mrgreen: , włoskiej) wahy.

Co do latanka, przepraszam, ale dzisiaj to ja latałem na rowerze z takim drugim małym bikerem - z tego małego motka w awatarze. Ale da się pewnie coś wykombinować

Do kolegi Szpak: a zgadza się, tylko że z tej poczty korzystam bardzo rzadko - wyślę ci mój stały addres na priv. Gratuluję zakupu.

 

Co do spotaknia - ja raczej w sierpniu, za tydzień idę na 2 tygodniowy urlop i jak się z niego będę urywał, to mnie kobita zabije :biggrin:

:icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co do spotkania - znalazlen niezla baze na nocleg, okolo 50 km od Krakowa w strone Katowic, kolo miejscowosci Klucze- cene wlasnie negocjuje:), ale zawierac bedzie basen, bo pod pokojami jest kryty basen, do tego sasiedztwo Pustyni Bledowskiej, ruiny w Rabsztynie i Ogrodziencu, mysle, ze jakis grill.

Jezli ktos ma jakies inne propozycje to dawac na forum:)

W najblizszych dniach bede znal cene - czas jest do dogrania.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipiec - poczatek sierpnia (9-10.08) - jezeli taki termin bedzie ustalony pojade na 1000% , niestety pozniej mam wszystkie weekendy zajete no chyba ze dogadamy sie na np. poniedzialek - sroda - jak tak to jade w kazdym terminie.

Proponuje aby wszyscy bnapisali kiedy komu pasuje i zrobic jakas wstepna liste chetnych, zeby bylo wiadomo ilu nas bedzie.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...