Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nic się nie zmieniło, to 27go czerwca... czyli za tydzień... no jak pogoda znowu da ciała, to ja wymeldowuję się z tego kraju...

 

To powoli możesz składać wniosek o wymeldowanie, bo w ten weekend pogoda ma być jeszcze gorsza niż w przedostatni weekend. ;) Niestety też się wkurzam, ale nic się na to nie poradzi, to nie pierwsze i nie ostatnie takie lato w naszym kraju.

 

Edytowane przez Adel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jaha, bez Lublinerring sezon jest stracony!

Prosimy o następne terminy :notworthy:

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Temat się mocno rozwinął, ciągnie się juz ok 2 lata. Zapewne pierwsze 40 stron wpisów dawno jest nieaktualna ;]

Proponował był je usunąć dzięki czemu temat powinien znacznie lepiej się otwierać.

Czekam na opinie ;) od której strony zostawić ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Temat się mocno rozwinął, ciągnie się juz ok 2 lata. Zapewne pierwsze 40 stron wpisów dawno jest nieaktualna ;]

Proponował był je usunąć dzięki czemu temat powinien znacznie lepiej się otwierać.

Czekam na opinie ;) od której strony zostawić ;)

pozdro

 

Ja jestem za tym aby zostawić całą historię, która ciągnie się kilkadziesiąt stron wstecz! Dlaczego? Ponieważ jak pierwszy raz szukałem informacji z cyklu "co? gdzie? ile?" a dodatkowo nie chciałem się wygłupić, to zacząłem czytać posty od początku i po przeglądnięciu początkowych stron wiedziałem "mniej-więcej" jak się sprawy mają i obyło się bez niepotrzebnego spamu...

Tak więc jeśli miałbym głosować od której strony posty mają być usuwane to wybieram wyznaczam najświeższe posty do likwidacji! ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jutrzejszy dzien aktualny w koncu czy nie?? :biggrin: :biggrin:

 

Niestety, z powodu śmierci Michaela Jacksona jutrzejsza jazda po torze jest odwołana.

 

 

żartowałem :bigrazz: skoro Joaśka nic nie pisze, że nieaktualny to znaczy, że aktualny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...