Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może faktycznie jeśli chodzi o Radom to zróbmy osobny wątek bo się w końcu pomiesza. Ja byłem w Radomiu i pytałem to mi typek powiedział 100zł za 4 h, więc za 2h może faktycznie jest po 50zł, ale w godzinach od 12-16, więc nie wiem czy będzie wszystkim pasowało bo szkoła, praca itd. Mogę jutro, albo we wtorek zadzwonić do nich tylko kto i kiedy by się na to pisał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez 19.04 jak nie pada + ewentualnie kolega

Wpisalem sie w ankiecie jako rafal g - to jest jakas forma listy obecnosci/ rezerwacji miejsca czy jak sie przyjedzie to mozna polatac? Cabaniero pisal ze nie ale biorac pod uwage to ze jest tylko jeden dzien, w dodatku pierwszy raz w sezonie, wole sie upewnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej w zeszłym roku wyglądało to tak, że kto przyjechał i zapłacił 50 zeta ten latał... bez względu na to czy zapisywał się na jakieś listy czy nie.... Mam nadzieję, że uda mi się być na torze 19 go..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19.04.2009 - ZAGINĘŁA BLOKADA NA TARCZĘ ONGUARD MAGNUM

 

Osobę, która przypadkowo wzięła moją blokadę na tarczę hamulcową, podczas dzisiejszych treningów na Torze Lublin, uprzejmie proszę zwrot/kontakt.

 

Blokada leżała w futeralne na pasie nerkowym na ziemi. Obok leżał mój plecak na tylne siedzenie (Oxford Humpback). Wszystkie te rzeczy położyłem naprzeciwko uliczki którą wjeżdżało się na "parking" (tam na dole, gdzie ładnie w szeregu stała większośc maszyn). Jakby miejsca parkingowe były numerowane, to rzeczy zostawiłem na miejscu nr 1 (skrajne prawe - z punktu widzenia przyjeżdzających, graniczące z trawnikiem na której stali kolesie chyba Skodą z 2 motocyklami na pace, zaś za nimi na wale był bus z 3 niebieskimi gixxerami).

 

Jak już wszyscy się zbierali, pojechałem nawinąc ostatnie 10 kółek i jak wróciłem to blokady nie było... :icon_evil:

Nie podejrzewam nikogo o kradzież, bo po co komu blokada bez kluczy... Pewnie ktoś kto pakował się obok myślał, że to jego...

 

Tu jest aukcja, gdzie są zdjęcia blokady tego typu:

http://www.allegro.pl/item604751675_blokad..._hamulcowa.html

 

Będę wdzięczny za info.

W końcu "wszyscy motocykliści to jedna rodzina" :biggrin:

Edytowane przez Carlos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, no to czekam dzieki :)

 

p.s. teraz juz wiem kto mnie tak loil na czarnym z750 :clap:

 

Sprzęt średnio się nadający na tor ale się starałem :wink:

 

link do fotek:

 

http://picasaweb.google.pl/motoenzo/TorLublin19042009

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...