Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co ja zrozumiałem, to od 9 do 14 tor jest tylko dla nas. W niedzielę impreza zaczyna się od 15.

 

No tak, ale zapewne będzie sporo różnych osób się kręcić, organizatorów, uczestników, gapiów itp itd... ale nic to i tak będę w niedziele o 9 tej w Lublinie. Jak ktoś napiera od strony Białegostoku to można się styknąć gdzieś w trasie. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to Was dodatkowo zainteresuje:

http://www.kurierlubelski.pl/module-dzial-...-pid-57489.html

Druga część imprezy po Waszym śmiganku. Tak jak już kiedyś wspominałem nasze lokalne inicjatywy powoli bo powoli i czasem z oporem materii ale jednak idą do przodu :banghead:

 

Orientujesz sie ile maja potrwac zajecia z Wajda w sobote i co jest w programie? :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto być w sobotę na torze? Koledzy z Lublina? Warto? Pozdrawiam

Myślę, że warto. Tylko, że to pierwszy raz tak oficjalnie i trudno mi na razie powiedzieć w jakim kierunku pójdą te spotkania.

Tu: http://www.automobilklub-lubelski.pl/ masz kontakt, możesz zadzwonić i podpytać.

W ogłoszeniu AKL-u, które dostaliśmy zapraszani są także skuterowcy więc pewnie program i czas trwania będzie dostosowany do ilości i rodzaju pojazdów jakie przybędą.

Sam niestety nie będę i bardzo żałuję ale zaplanowałem od jutra weekend zanim to info się pojawiło. Na pewno jednak chcemy aby takich spotkań było więcej i sądzę, że to dopiero początek inicjatywy, która będzie się rozwijać. Czy w takiej otwartej formie - nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym wiekiem to nie ma co się spinać,jedyną osobą ,która moze ponieść konsekwencje to jestem ja, odpukać!!) nie ma konkretnego oficjalnego organizatora to też tak jak napisałem wyżej.Poza tym nie ma takich wymogów prawnych ,że osoby niepełnoletnie nie mogą wjezdzac na tor,ludzie bo zaczniemy swirowac zaraz z tego wszystkiego.Jeszcze się okaże, że z domu nie można wychodzić bo będzie nagonka na niepełnoletnich.Chodziło mi poprostu o sam wjazd bez zapowiedzi.Ale i tak mi sie nie uda dojechac bo moto padło-tym razem elektryka :) będzie jeszcze w tym sezonie organizowany lublin??

 

 

A nie wiem co jest smiesznego w "pozdro 125" (znaczy az tak smiesznego)??

 

 

Nie no za duzo jaracie :) Nie nadarzam za Waszym poczuciem humoru za cienki bolek normalnie jestem :D

 

Na poprawe humoru dla kolegi....

POzdro 125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie wiele wyjazdow, masz jutro caly dzien zeby odpalic maszyne - "nie pitol tylko naprawiaj" jak skonczysz przed polnoca, to zdazysz sie wyspac

zobacz DOODLE :icon_eek:, strona wczesniej

 

tak dla niezdecydowanych: http://new.meteo.pl/php/meteorogram_list_c...pl&cname=Lublin

Edytowane przez suszi

YZF750R - stary ale jary

KLX250E - tak samo... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...