Skocz do zawartości

Kask do 300zł


Rekomendowane odpowiedzi

a jeśli ci się moto nie znudzi to będziesz szukał lepszego/droższego ??

sam piszesz że stawiasz na bezpieczeństwo a szukasz między czymś w okolicach garnka glinianego a Tiger-a czy tornado

Trochę wyżej masz 8 stron dyskusji o tanich kaskach - poczytaj , wyciągnij wnioski i wtedy działaj

"centrale " masz jedna i z jej uszkodzeniem ciężko się żyje

Ps MOIM ZDANIEM ten HJC z black friday to dobry zakup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli ci się moto nie znudzi to będziesz szukał lepszego/droższego ??

sam piszesz że stawiasz na bezpieczeństwo a szukasz między czymś w okolicach garnka glinianego a Tiger-a czy tornado

Trochę wyżej masz 8 stron dyskusji o tanich kaskach - poczytaj , wyciągnij wnioski i wtedy działaj

"centrale " masz jedna i z jej uszkodzeniem ciężko się żyje

Ps MOIM ZDANIEM ten HJC z black friday to dobry zakup

 

Rozumiem co piszesz, ale nie rozumiem jakie to są tanie kaski. Dlatego prosiłem, aby coś polecić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przeczytać tego całego tematu już nie łaska ??

szkoda czasu ??

 

Tak zrobiłem, ale stronę wstecz jest już rok 2007-08... nic z tego nie ma na rynku.

 

Nie ważne. Zdecydowałem się na HJC CS15.

Edytowane przez Bananowyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Oprócz tego co zostało tu napisane jeszcze 95% ciemnych wizjerów jest z adnotacją "tylko na tor" czy podobną .

Fakt - u nas jeszcze policja czy ubezpieczalnie się niezbyt znają ale ....... warto o tym pamiętać bo nigdy nie wiadomo na kogo się trafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy cenie 3 setek, zerknij może na kaski MT. Miałem kiedyś model Blade. Ma blendę. Całkiem spoko kask.

Nie koniecznie musi być do 300 zł, do 500 zł bardziej, ale jak macie tańsze to też piszcie, obczaje ten kask co napisałes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tradycyjnie, jak na wigilię przystało, przypominam iż do zamieszczania ogłoszeń służy giełda. ew. prywatne oferty proszę przesyłać zainteresowanym z użyciem pw

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...