Skocz do zawartości

Co Wybrac Co lepsze Wypowiadajcie Sie !!!


MTX125XR2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

szykuje sie do kupna auta, mam kilka aut na oku ale nie wiem ktory jest lepszy. szukam samochodu raczej sportowego coupe choc jeden sedanik wpadl mi w oko. waham sie glownie miedzy honda civic V gen <91-95> coupe 1.6 V-tec 125 Km ewentualnie 1.5 albo Toyota Celica V gen 2.0 156KM ta ostatnia raczej w gazie. nie wiem co lepsze i czego lepiej szukac. po drodze wpadl mi w oko nissan primera Gt 2.0 150 KM no i ostatbnio tez Ford Probe II gen. 2.5 litra ale słyszalem ze to straszne sypiace sie zlomy a czesci sa drogie. Co wy byscie wybrali jakie sa wsze opinie za i przeciw ?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Almera 1.6 odpada bo szukam czegos o sportowych osiagach, a to jest za slabe.... Celice mowicie? jaka ona jest w utrzymaniu jak dostepnosc i ceny czesci? i czy myslicie ze jest mniej awaryjna niz Honda ? jak przegladalem miliony ogloszen to w niektorych dotyczacych celici pisali we wymieniali sporo rzeczy w silniku a w hondzie nie trafilo mi sie o ile pamietam

Edytowane przez MTX125XR2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to almera 2.0 gti :]

 

teraz żałuję że kupiłem astrę z silnikiem dla kapeluszników :evil: , a tu takie rodzynki są :buttrock:

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że poosiadasz sumę koło 7-9tyś. Więc civica bym na twoim miejscu nie brał gdyż jest ich troche dużo za dużo. A probe też nie bo dużo pali, z tych samochodów co podałeś bym wybrał celice spalanie nie wygórowane jeszcze jakbyś wyrwał sztuke w gazie. Poza tym ma fajny wygląd jak na te lata i oczywiście sportow charakter na , któym Ci zależy.

 

 

Nie wiem czy myslałes nad Audi 80 coupe b4. Mój brat takie kupił czarniutkie dał 7.5tyś ale fura wypas silnik 2,3 w gazie skóra klima, Silnik nie wyżyłowany 133km z 2.3litra daje przyzowite osiągi 8,8s do 100km/h i przy tym daje dużą frajde z jazdy.

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2946558 kupił coś podobnego mój brat tylko nie za tą kase i w lepszym wyposażeniu.

 

Może jeszcze pomyśl nad volkswagenem corrado 2.0 16v albo 1.8g60 ( g60 bym nie radzil sie psują i w gazie to tylko DROGA sekwencja) ale 2.0 może być zbiera sie tez dobrze ponizej 9s do setki i wygląd ma fajny samochód tylko już nie te lata. ]

 

Pozdro, jak kupisz nie zapomnij sei pochwalić co kupiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego zestawu najabrdziej sportowa jest Celica, reszta to imitacja (Primera P10 jest fajna). Dobrą konkurencja dla Toyoty jest Eclipse i tutaj jest jeden szczegół - każdy Eclipse ma klime a Celica czasami :banghead: Z częściami problemu raczej nie ma. Wszystko dostaniesz w JC Auto i w Intercarsie. Na pewno nie kosztują tyle co do golfa III czy BMW E-30 ale wiadomo, Celica czy Eclipse to nie auta dla ludu :wink: Jeżeli zarabiasz średnią krajową to spkojnie stać Cię na takie auto ;)

 

Jeśli się nie mylę to Celica ma niezależny zawias z tyłu i to jest przewaga nam Mitsubishi, natomiast Eclipse jest lepiej wykonany w środku, jest ogólnie ładniejszy (moim zdaniem) a i w prowadzeniu jest miły :icon_rolleyes:

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Corrado albo B4 coupe to chyba najlepszy wybór.Corrado to w silnikach 1.8 16V 139km, 2.0 16v 136 lub 8v 115km kolega ma i moim zdaniem zbiera się wystarczająco.G60 odpada bo to już drogie w utrzymaniu.B4 też zajebista fura w ocynku i przynajmniej blacha nie gnije, dzwięk silnika 2.3 powala na kolana :D .

Ja bym się nie pakował w żadne fordy.

Edytowane przez na koło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to sie napewno nie bede pakowal w zadne VW a tymbardziej corrado ktorego mial moj wujek w silniku 2.0 i sie zwyczajnie sypal (wujek mechanik i nienadazal go robic) a audi mi sie najzwyczajniej w swiecie nie podoba dobrze ze nikt nie wspomnial o bmw ktore mialem i w zyciu juz nie kupie tylni naped owszem daje frajde ale bmw be :banghead: Dlatego tylko japonca sa najlepsze a pytam o Proba bo mi sie bardzo podoba jesli chodzi o wyglad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to sie napewno nie bede pakowal w zadne VW a tymbardziej corrado ktorego mial moj wujek w silniku 2.0 i sie zwyczajnie sypal (wujek mechanik i nienadazal go robic) a audi mi sie najzwyczajniej w swiecie nie podoba dobrze ze nikt nie wspomnial o bmw ktore mialem i w zyciu juz nie kupie tylni naped owszem daje frajde ale bmw be :flesje: Dlatego tylko japonca sa najlepsze a pytam o Proba bo mi sie bardzo podoba jesli chodzi o wyglad

 

Pamietaj ze ford gowno wort :biggrin: a odnosnie vw to nawet sobie glowy nie zaprzataj, bierz toyote i bedziesz zadowolony...

:banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...