Skocz do zawartości

Java 350 TS Gażniki


pietroni
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie może ktoś wie, jaka może być różnica między gaźnikami od Javy 350 ts

Kupiłem używki wewnątrz komory pływakowej mają 3 dysze główną, wolnych obrotów, i rozruchową w moim Uralu po wymianie głównej dyszy na mniejszą zbierają się jak trzeba, miałem okazje wziąć od kolegi na zasadzie wymiany następną parę miał je w Dnieprze i ni cholery nie chodziły, więc mi oddał. Zaznaczam że nowe kupione na Nowolipkach w Wa-wie a ponieważ kiedyś miałem taki sprzęt funkiel nówkę więc myślę sobie gość pewnie nie umiał ich ustawić, odkręcam komorę a tam brak dyszy rozruchowej ( zakręcona śrubę ) facet jest poważny i nie zależy mu na kitowaniu bo interesu w rym nie ma więc pytanie czy takie wersje występowały czy to sprawka tych burków z Nowolipek bo jak tak to trzeba uprzedzić kolegów którzy mają zamiar tam kupować takie gaźniki i montować je gdziekolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem w Jawie TS występował jeden typ gaźnika - i zawsze były w nim 3 dysze.

To, że nie było jednej świadczy tylko o niedbałości wykonawcy (bo zapewne nie są to oryginalne Jikovy - tylko jakieś tam "doróbki");

 

Na 100% mają być trzy dysze;

Edytowane przez Paolo350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to w TS350 był 1 typ gazników. Ale wiecie jak to ze "Zjawą" jest - czeski film. Moze to byl gaznik od innego moto ale ten typ Jikov`a a sruba byla zeby go dostosowac do danego silnika/modelu. Cokolwiek cie zaskoczy w Jawie to pomysl tylko ze to poprostu Jawa i wszelkie niejasnosci sa w standardzie. Pozdro.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...