Skocz do zawartości

KINGWAY FONERO 50 czy cos innego


drverde
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam ogarka 900 i nie narzekam. Cena 2699pln(teraz3000pln). Prędkośc jaką normalnie jeżdżę to 65-70km/h. Maksymalnie jechałem tyle że wskazówka dotknęła obudowy. Większośc skuterów na prędkośc biorę. Właściwe jest to kopia yamahy X1, oprócz silnika i detali. Jedyne co to może byc dla ciebie za mały. Rometa 777 ma sąsiad i nie powiem- całkiem niezły. Nie wiem co macie do chińskich skuterów- przeczytacie jakieś brednie osób które nie mają pojęcia i myślicie że jesteście mądrzy- nie lubię za bardzo takiego postępowania. Jeżeli chcecie się pochwalic wiedzą to postarajcie się ustalic jak jest naprawdę. Jeżeli będziesz dbał o chiński skuter to będzie on działał należycie.

 

 

Wymiatasz gościu!!!

Pozdrawiam.

 

Archeologu

Założyciel tematu już pewnie zakupił wymarzone cacko a ty mu wyjeżdżasz z takim tekstem.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kulis123

Ej ziomek czemu chcesz wywalić kasę w błoto??Za tą kasę kupisz sobie Yamahę Aerox lub Peugeot Speedfight 2. A te chinskie motory są najbardziej wadliwymi konstrukcjami Zobacz sobie na allegro Np: Yamaha Aerox, Suzuki Kattana, PEugeot Speedfight, Piaggio NRG

Jak bym mial taką kasę to bym się wpierw zastanowił co kupuje czy jest wadliwe i jaka marka

 

Ja mam ogarka 900 i nie narzekam. Cena 2699pln(teraz3000pln). Prędkośc jaką normalnie jeżdżę to 65-70km/h. Maksymalnie jechałem tyle że wskazówka dotknęła obudowy. Większośc skuterów na prędkośc biorę. Właściwe jest to kopia yamahy X1, oprócz silnika i detali. Jedyne co to może byc dla ciebie za mały. Rometa 777 ma sąsiad i nie powiem- całkiem niezły. Nie wiem co macie do chińskich skuterów- przeczytacie jakieś brednie osób które nie mają pojęcia i myślicie że jesteście mądrzy- nie lubię za bardzo takiego postępowania. Jeżeli chcecie się pochwalic wiedzą to postarajcie się ustalic jak jest naprawdę. Jeżeli będziesz dbał o chiński skuter to będzie on działał należycie.

 

 

Wymiatasz gościu!!!

Pozdrawiam.

To do tych skuterów mam że sie psują w H*J . Tak się składa że moj ojciec jest opolskim żecznikiem konsumentów i jakoś ze skuterami renomowanej firmy B.mało osób przychodzi a z tymi chińskimi prawie codzień. Jeden koleś na swoim jak to mówisz "Fajnym skuterze nie przejechal 14 km. bo w ciągu nabijania tych kilometrów 2 razy musial go naprawiać!

Wiec zastanów się co piszesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to mówisz "Fajnym skuterze

Ja tak powiedziałem? Chmmmm...

Silnik tez bym do detali zaliczyl i wyjdzie ze to Yamaha ...

 

Wymiatasz gościu j.gif

Coś nie tak?

"Wymiatasz gościu" tyczyło się do słów:

ja szukaja przez kilka dni internet polski i google nie znalazlem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

W pierwszym pości było zaznaczone że skuter ma być duży, więc co za tym idzie automatycznie nasuwa mi się coś wymiarowo podobnego do np. Kingwaya Fonero. Nie spotkałem się jeszcze z markowym japońskim/włoskim skuterem który przy pojemności 50ccm miałby takie gabaryty. Co do dużych skuterów to polecałbym coś ze 'stajni' Rometa, bo jednak mają tą montownię w Polsce i jakaś taka nasza marka. Wiem że części są z chin, ale tam produkują części do praktycznie wszystkiego bo jest tam najtańsza siła robocza, takwięc przestaje mnie dziwić napis 'made in china' na nowym gaźniku do yamachy czy czegokolwiek innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...