Skocz do zawartości

crash pady czy gmole?


Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, grizzli napisał:

Zakładam, że rozpatrujemy miotły, w których da radę założyć i to, i to.

Bardzo wiele lat temu kiedy jeszcze posiadane przezemnie GPZ 500 było super motocyklem  😀potrzebowałem jakieś tam części więc poszedłem do salonu kawasaki

Tam w czasie kiedy pracownik szukał czego konkretnie ja potrzebuje drugi z pracowników rozmawiał z pewnym gentelmanem w garniturze który chciał się przysiąść do nowej nindży (600 bo nigdy nie jeździł więc chce słabsze moto 😎 )

Ale bał się że ten motocykl przewróci się i go przygniecie więc poprosił pracownika żeby mu przytrzymał moto kiedy on będzie na nim siadał 😉

Później po rozmowie o cenie i możliwych dodatkach (tak siedziałem tam bez sensu i słuchałem jakie kwiaty trafiają do salonów moto ) pan garniturowiec zapytał czy można kupić do tego moto oryginalne gmole czy lepsze będą pady 😀

Mina sprzedawcy była bezcenna

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma w tej kumulacji nic śmiesznego - sam stosowałem w f3 gmole zamiennie z crash-padami

Grizzli - nie chodzi o grzeczność tylko o konkrety

i nie chodzi tylko o zasadność/skuteczność/przewagę gmoli nad crash-padami  (lub odwrotnie) w danym motocyklu ale również o to w jakich warunkach motocykl będzie użytkowany i gdzie zakładasz większe prawdopodobieństwo gleby

a jeśli chodzi o gruzowanie ... to mam jednak doświadczenie 😉

 

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, konrad1f napisał:

a jeśli chodzi o gruzowanie ... to mam jednak doświadczenie 

Ale z tego co pamiętam to Twoja torowa Africa 😎  nie miała żadnych padów gmoli itp  A wystarczyło kilka razy kopnąć w odpowiednie miejsca i jeździła dalej . nawet młotka nie trzeba było 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no chyba jej nie kopałem 😛 ale faktycznie to był dobrze skonstruowany motocykl

 

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie piszę o totalnej (wielokrotnej) rolce ale oparciu się o zbiornik, kanapę itp.

 

i w dalszym ciągu nie wiemy o jaki motocykl pyta zainteresowany 🙂

 

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...