Skocz do zawartości

Suzuki MARAUDER VZ800


Peny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych kolegów ;) Jestem posiadaczem marudy z 99roku postanowiłem go przemalowac ze względu na stan lakieru no i mam zagwózdke jak zdjąc tylny błotnik :banghead: ?w serwisówce nic nie ma,może ktoś to przerabiał i rozpisze krok po kroku co i jak :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ok juz po rozbiórce i ponownym zakładniu:)dla potomnych to najwygodniej zdjąć koło bo główne mocowanie śrub jest od srodka i są dwa różne rozmiary srub jedna na klucz 12 a jedna na 13,jda sie rozkręcic bez zdejmowania koła ale kupa pałowania jest z tym maruda ma teraz kolor jak w awatarze :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki za odpowiedź, ale wydaje mi się, że nie jest to akumulator żelowy. Tak jest napisane, ale później jest napisane, że trzeba go uzupełnić załączonym kwasem...

 

 

Mam ten akumulator. Nowy i miał dołączone zbiorniki do uzupełnienia. To chyba dalej żelowy, może się coś tam miesza?

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

WITAM wszystkich dzisiaj kupiłem, kupiłem, kupiłem przepiękną SUSI MARAUDER rok nie kultowy 2000 z Włoch,

Już nie mogę się doczekać wiosny, Jest to moje drugie moto, pierwsze to CZ 350 kupione używane jakieś 25 lat temu.

Bardzo proszę o przyęcie mnie do szacownego grona i przeslanie na moje PW instrukcji obsługi Susi jak ktoś może jeszcze ma,

Z pozdrowieniem dla wszystkich kolegów czytacz z Dąbrowy Górniczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Może ktoś mi podpowiedzieć jak zdjąć bak w Marudzie?

Dzisiaj odpaliłem i pracuje tylko jeden cylinder, myślę że to świeca i chciałem do niej dortrzeć, jednak

nie potrafię zdjąć zbiornika paliwa.

Śruby pod siedzeniem odkręciłem i bak delikatnie zsuwa się w dół, ale dalej nie idzie.

Proszę o pomoc.

Arczi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...