Skocz do zawartości

Suzuki MARAUDER VZ800


Peny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A dość długim czasie pobytu w serwisie sprawa wygląda mniej więcej następująco :

 

- z tym odpalaniem sobie poradzili, tak czy siak musi chwilkę postać żeby się nagrzać ale to już chyba taka norma. Czy świece irydowe czy normalne - nie było znaczącej różnicy także to nie o to tutaj chodziło.

 

- doszedł problem z przednim cylindrem... po prostu po wejściu na wyższe obroty wyłącza się i dalej jazda na jeden tylni gar.

Serwis w którym stoi mój motocykl nie poradził sobie z tym problemem. Wymieniane były świece, przewody, fajka, zamieniane cewki, moduł (wzięte od innego maraudera), sprawdzany poziom paliwa i w ciągu dalszym problem jest ten sam. Mechanik wspominał mi jeszcze że być może spalony impulsator. Nie ma tego jak sprawdzić niestety więc w grę wychodzi wymiana w ciemno.

W momencie kiedy oni ostatecznie rozłożą ręce nie wiem co mam dalej robić. Może poszukam jakiegoś serwisu we Wrocławiu bo trzeba to naprawić... chociaż przynajmniej dojść przyczyny problemu. Spotkał się ktoś z Was z takim problemem? Jakieś pomysły?

 

Ja bym to pytanie raczej wrzucił do działu mechanika motocyklowa, większa szansa że tam uzyskasz konkretna odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, gdyby była potrzeba to posiadam sam impulsator, bo generalnie dostępny jest w komplecie z uzwojeniem alternatora ( serwis 1400 zł) miałem podobny problem w swoim wynalazku ale po wymianie modułu który kosztował 400 zł a problem pozostał, wymieniłem instalację na intrudera:) problem z głowy a za komplet z modułem zapłaciłem 200 zł:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodź na dworze zimno i zima się zbliża zakupiłem 2 dni temu Maraudera .

Witajcie użytkownicy Maraudera.

 

I dobrze kombinujesz kolego ! Idealny czas żeby kupić moto :) Witaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodź na dworze zimno i zima się zbliża zakupiłem 2 dni temu Maraudera .

Witajcie użytkownicy Maraudera.

 

Nooo.. super!

Ja kupiłem miesiąc temu, frajda zajebista, pogoda sprzyjała i zrobiłem ponad 1000 km, patrząc na prognozy jeszcze w przyszłym tygodniu

pojeździmy.

Lewa w górę :-)

Edytowane przez Arczibald
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zarzekaj się tak,Marauder u mnie też miał być na długo,ale po jednym sezonie zmieniłem na Yamahę Road Star 1600 i to był strzał w dziesiątkę .

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam szanownych kolegów sezon już praktycznie się kończy wiec postanowiłem wyczyścić trochę maszynę, lecz podczas konserwacji sakw skórzanych okazało się że praktycznie wszystkie szwy już się popruły i jeszcze chwile a ze sakwy został by sam pas łączący . Nie było by nic w tym dziwnego gdyby nie to że sakwy kupione były na początku tego sezonu w firmie MOTONAUTILIUS lub jak kto woli BUDOMONT1 niestety jakość wykonania po sezonie użytkowania daje dużo do życzenia a nić dentystyczna była by chyba mocniejsza od użytej obecnie . Reklamować ich nie mam zamiaru bo strach pomyśleć co mogą zrobić z nimi , lepiej samemu przeszyć mocniejsza nicią . Ale przestrzegam wszystkich przed kupnem czegokolwiek w tej firmie bo to kasa wyrzucona w błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mądry po szkodzie, jak zwykle. od paru dobrych lat nawet u nas na forum pojawiają się ostrzeżenia przed tymi wyrobami, wystarczyło poszukać

na przyszłość proponuję korzystać z więcej niż jednego tematu na forum. może oszczędzisz złotówek

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nastał ten piekny dzien , mianowicie zmieniłem dzis siedzenie na troszke szersze firmy Mustang ...

 

Ziomek - jaki dokładnie model siedzenia kupiłeś ? Napisz jakąś krótką recenzję, bo ja właśnie stoję przed dylematem czy zamawiać kanapę Corbina, czy Mustanga :biggrin:

 

A propos rozrusznika - rozkręciłem, wysypałem co tam się w nim zebrało, wyczyściłem, psiknąłem na styki kontaktem i ... kręci jak nowy :biggrin:

Edytowane przez Gandalf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recenzje o siedzeniu by pisać i pisać , generalnie zapomniałem o problemie bolącej dupy , ostatnio zrobiłem w ciągu jednego dnia ponad 600 km i dopiero w domu uświadomiłem sobie ze kiedyś nie przejechał bym nawet 50 km bez postoju by tyłek odetchnął .

Jakość skory też jest bardzo dobra ostatnio na wyjeździe padało na siedzisko całą noc rano przetarłem szmatka i jak nowe tak że polecam .

Jedyna wada to cena nowego siedzenie firmy Mustang ale coś za coś.

Fotki zdjęcia - http://www.fotosik.pl/u/marauder/zdjecie/1/album/1317893

 

Jeśli był by ktoś chętny na lusterka do marudy w kształcie łezki to zapraszam http://allegro.pl/lusterko-lusterka-lezki-vz-800-marauder-i2742984941.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pytanie mam w związku z łańcuszkiem rozrządu Marauder jest z 2001r przebieg 30000 przebiegiem nie sugerował bym się różnie to bywa

i dlatego nie wiem czy nie trzeba wymienić rozrządu ? A jak wymienić to jaki polecacie ?

Koledzy nie macie może instrukcji obsługi lub instrukcji napraw Maraduder w jęzuku polskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...