Skocz do zawartości

Intruder 1500? 1400?


chamsin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie.Mam nadzieje ze w niedalekiej przyszlosci bede mial ten dylemat pomozecie?zaznacze ze aktualnie jestem szczesliwym posiadaczem intrudera 700 i jezdi mis ie zajebiscie a i sam motocykl jezdi super wiec...?jakby co to fotki sa w temacie o intruderach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przedmówca :D Na forum zasięgniesz opinii o technicznych zaletach i mankamentach, ale Twojego gustu nikt nie nagnie w jedną czy drugą stronę. Jeśli lubisz długie podróże z pasażerem i bagażem, to odpowiedniejszy i wygodniejszy będzie cruiser. Jeśli samotne wypady, czasem wyjazdy na zlot i do tego linia choppera jest dla Ciebie jedyną słuszną, to odpowiedź już znasz. No i kasa - za wypasionego "tłuściocha" trzeba chyba wyłozyc trochę więcej niż za intruza. Weż tez pod uwagę twoje predyspozycje fizyczne. Tłuścioch prowadzi się lekko i oferuje sporo więcej komfortu dla osób rosłych. Intruz - spartanskie warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh..sam musisz wybrać co ci siębardziej podoba. Ja bym brał 1.4 - najlepszy japoński chopper , maszyna z klimatem i parametrami które nawet po 20 latach moga zaskakiwać.

Miałem krótką okazję powozic się tym motocyklem, ale tak go zachwalasz, że ciągoty mnie biorą na więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup se lc1500 -bedziesz mial cruisera. jak ci sie znudzi to go ogolocisz ze zbednyuch kilogramow i po malych przerobkach ,ktore chyba lubisz -bedziesz mial nietuzinkowa wydumke [jakis choper lub drag....]

no bo ubrac 1400 to raczej profanacja by byla ,mysle.... ;]

Edytowane przez kulka

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim(oprocz kolesia o nicu Stan sorry ale Twoj post jest zenujacy) za podpowiedzi chyba a raczej na pewno juz wiem co chce(1400)ale potem nalezy go przerobic do zobaczenia na czarnej wstedze

pozdrawiam Chamsin

No i tak trzymać ;) Widziałem kilka przerobionych VS-ów - świetna baza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...