Skocz do zawartości

Suzuki VZR1800 Intruder


motogutek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie mam problem, od dłuższego czasu zauważyłem ze kapie w Bulim z lewej strony filtra powietrza nie wiem co to wyglądami na olej natomiast prawa strona sucha żadnych śladów oleju. Co to jest czym się to ma w serwisie powiedzieli mi ze to normalne ze jak nie przepali paliwa to je wywali oekjj ale nie w takich ilościach ze zostawia plamy 10 cm.

 

ps. w niedziele zaczął mi sie dusić myślałem ze moze paliwo to dolałem nowego problem nie ustąpił na każdym biegu dochodzi miej więcej do 5-6 tys obr i gaśnie czasem sam cóż jest tego powodem proszę o pomoc.

 

Poniedzialek jadac do pracy zauwazylem ze przy gwałtownym dochamowaniu motocykl gasnie po odczekaniu 5 sekundowym ponownie odpala.

Wykluczam włacznik czerwony wylutowałem go i bez niego sa podobne objawy. Filtry powietrza nie były wymienane nie wydaje mi sie by to byla wina ich i napewno tak by sie nie zachowywał

Pozdrawiam licze na jaka kolwiek pomoc.

Hmm... Samo wychlapywanie oleju przez filtr powietrza to częsty efekt zbyt wysokiego poziomu oleju, gadali mi w serwisie, że tak się dzieje przy wlaniu oleju ponad stan. Sprawdzałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Samo wychlapywanie oleju przez filtr powietrza to częsty efekt zbyt wysokiego poziomu oleju, gadali mi w serwisie, że tak się dzieje przy wlaniu oleju ponad stan. Sprawdzałeś?

Juz wszystko co mozliwe sprawdziłem. Jutro do Serwisu prowadze zobacze co bedzie.

280club11.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem od tygodnie "szczęśliwym"(?) posiadaczem vzr 1800.

Mam dwa dylematy, po pierwsze sprzęgło. Na luzie w trakcie pracy moto i na wyłączonym wszystko jest o.k czyli 1-1,5cm ale po zapodaniu biegu i puszczeniu klamki luzu nie ma. Prawdopodobnie nie moze tak być ale w tym temacie nie o to mi chodzi.

 

 

Druga rzecz :

poprzedni właściciel założył wydechy Cobry 2w1 gdzie w komplecie był O2 eliminator.

Jak wyczytałem nie jest to najszczęśliwsze rozwiązanie. Tak więc teraz szukam używanego taniego power commandera i tu pytanie: gdzie w okolicach Rybnika jest taki warsztat z hamownią który mi go załozy i zrobi a następnie wgra mapy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 lata później...

Witam kolegów prosił bym o pomoc ostatnio kupiłem vzr 1800 intruder i po przejechaniu 200km zapaliła się kontrolka FI czy miał ktoś podobny problem motocykl normalnie jeździ,przyspiesza nie szarpie tylko święci się na czerwono i wkurza po zgłaszaniu silnika gaśnie lecz po przejechaniu kilku km znów się zaswieca. Z góry dziękuję za pomoc w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam
Mam pewien problem z motocyklem marki Suzuki od czasu ostatniej jazdy a mianowicie nie mogę uruchomić silnika ponieważ zachowuje się tak jak by nie było akumulatora po włożenie kluczyka w stacyjce brak żadnej reakcji, kontrolki się nie święcą(sprawdziłem bezpieczniki które znajdują się przy akumulatorze i wszystko jest sprawne) ale mimo to nie ma żadnej reakcji działa tylko alarm. Akumulator jest sprawny pół roczny.

Czy macie jakieś pomysły  co może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...
W dniu 19.06.2013 o 22:33, yeti200 napisał:

Witam panowie mam problem, od dłuższego czasu zauważyłem ze kapie w Bulim z lewej strony filtra powietrza nie wiem co to wyglądami na olej natomiast prawa strona sucha żadnych śladów oleju. Co to jest czym się to ma w serwisie powiedzieli mi ze to normalne ze jak nie przepali paliwa to je wywali oekjj ale nie w takich ilościach ze zostawia plamy 10 cm.

 

ps. w niedziele zaczął mi sie dusić myślałem ze moze paliwo to dolałem nowego problem nie ustąpił na każdym biegu dochodzi miej więcej do 5-6 tys obr i gaśnie czasem sam cóż jest tego powodem proszę o pomoc.

 

Poniedzialek jadac do pracy zauwazylem ze przy gwałtownym dochamowaniu motocykl gasnie po odczekaniu 5 sekundowym ponownie odpala.

Wykluczam włacznik czerwony wylutowałem go i bez niego sa podobne objawy. Filtry powietrza nie były wymienane nie wydaje mi sie by to byla wina ich i napewno tak by sie nie zachowywał

Pozdrawiam licze na jaka kolwiek pomoc.

post-26990-0-60472100-1371591406_thumb.jpg

post-26990-0-26825100-1371591444.jpg

 

 

 

Kolego Yeti200, mam podobny problem : rezerwa, podjechałem na Orlen, 95 do pełna, po 3km szarpanie i max 4-5tys obrotow, po odpuszczeniu manetki gaśnie. Odpalenie z trunosciami i z gazem, objaw po odpaleniu ten sam.  Oleju nie wypluwa za dużo. Nie ma takich plam jak u Ciebie.

Co było u Ciebie?

Edytowane przez sly_PL

GROMOWŁADY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...