Skocz do zawartości

Kubica


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekawy następnego wyścigu. Bo o ile Kubica wystartuje w nim to na pewno otrzyma nowy bolid ['pewnie ten co teraz był testowym']. Zatem może skończy się ta seria problemów z bolidem i Robert wystartuje z kopyta.

 

Trzymam za niego kciuki.

 

PS. Powtórki oglądałem już kilkanaście razy. W zwolnionym tempie, klatka po klatce i nie do końca jestem przekonany o kontakcie z bolidem Trullego... W końcu nie widać jakiejkolwiek zmiany toru jazdy Włocha... Nie wiem, co o tym myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy następnego wyścigu. Bo o ile Kubica wystartuje w nim to na pewno otrzyma nowy bolid ['pewnie ten co teraz był testowym']. Zatem może skończy się ta seria problemów z bolidem i Robert wystartuje z kopyta.

 

Trzymam za niego kciuki.

 

PS. Powtórki oglądałem już kilkanaście razy. W zwolnionym tempie, klatka po klatce i nie do końca jestem przekonany o kontakcie z bolidem Trullego... W końcu nie widać jakiejkolwiek zmiany toru jazdy Włocha... Nie wiem, co o tym myślicie ?

Bolid mają zapasowy zresztą Kubica już wcześniej z niego korzystał już nie pamiętam podczas jakiego grand prix to było jednak nie jest on szyty na miarę dla Roberta :P

Na filmie widać jak rozpada się lewe przednie skrzydło bolidu Roberta więc kontakt chyba był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontakt byl na pewno, bo po pierwsze: jak trulli zjezdza do boksu, kamerman prubuje uchwycic prawa czesc tylnego skrzydla w jego bolidzie, ktora wyglada na uszkodzona, po drugie w powtorkach z widoku z jednego z bolidow za kubica widac, ze cos polecialo w powietrze zanim robert wyjechal wogole z toru.

 

Co do zapasu to czy przypadkiem kubica nie wymienil wlasnie na ten zapasowy bolid swojego wyscigowego kilka gp wczesniej i teraz zapasowy to ten defektujacy? czy to bylo tylko na jeden wyscig?

 

Zauwazyliscie, ze z yuotube zniknely wszystkie filmiki z oficjalnych kamer? to przez prawa autorskie czy jak?

 

P.S. hahaha ja tez wlasnie zauwazylem ta twarz :icon_evil: podobna do E.T. :(

Edytowane przez zonq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...