Skocz do zawartości

Zaproszenie na zlot motocyklowy "VII GRYFPARTY 2007" Liw koło Węgrowa 22-24 czerwiec


mycy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez już w domu. KM Gryf odwalił dobrą robotę. Zlocik 1 klasa. Tylko pogoda nie dopisała - mogło padać trochę wiecej (może jakiś grad czy coś).... Poznałem DZIADa i Jancownika (ale Ty chlopie miałes mocne wejście kumpel jeszcze w niedziele był zły :icon_razz: ), poza tym był Olsen - wariat wyjechał ze zlotu w środku nocy.Poza tym była kupa znajomych i ogólnie wesoła imprezka (zwłaszcza w piatek :icon_mrgreen: ).

 

Pompka ma fajny motocykl i szelmowską fizjonomię :lapad:

 

O co chodzi z tą fizjonomią? :lapad: Rozumiem, ze mogłes być zaskoczony moim strojem w sobotę przed południem ale fizjonomia :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rany byl Olsen i Dziadu niezawodna ekipa z Borek :icon_mrgreen: szkoda ze sie nie zlapalismy napewno jakies tanie winoko bysmy wysiorbali ;) niedlugo jakas relacje foto ze zlotu pokaze :) splem od czwartku po 3-4 godziny ale mi sie podobalo :)

FXST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwiedziu, nawet się z Toba przywitałem ale nie pamiętasz :icon_mrgreen: Pompka, spójrz w lustro i sam szczerze przyznaj, że jesteś szelma :) a Twoja sobotnia kreacja specjalnie nie zrobiła na mnie wrażenia, w końcu to zlot. Sam pomykałem mało przytomny w bokserkach i zabłoconych buciorach motocyklowych :)

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy puszczanie faceta samego to był dobry pomysł

Na pewno lepszy niż trzymanie go na smyczy. :)

 

poza tym był Olsen - wariat wyjechał ze zlotu w środku nocy.

Bo ja tak mam. :icon_mrgreen:

 

niedlugo jakas relacje foto ze zlotu pokaze :)

Czekamy na fotorelację z niecierpliwością.

 

PS Gdzieś mi tam przemknąłeś w tłumie, ale do Ciebie nie dotarłem.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwiedziu, nawet się z Toba przywitałem ale nie pamiętasz :icon_mrgreen: Pompka, spójrz w lustro i sam szczerze przyznaj, że jesteś szelma :) a Twoja sobotnia kreacja specjalnie nie zrobiła na mnie wrażenia, w końcu to zlot. Sam pomykałem mało przytomny w bokserkach i zabłoconych buciorach motocyklowych :)

Ja juz nic nie pwiem, ze o mnie to nikt nie pamieta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No impreza napewno udana :) zresztą jak co roku :biggrin:

popełniłem parę fotek, jak znajdę chwilę to wrzucę, ale nastawiłem się chyba na portret i nie bardzo się to nadaje... zobaczymy.. coś się wybierze...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dojechałem (w piątek ok.18.30), zrobiłem małe 430 km. Z Forumowców poznałem Rogera-Wściekłego Łosia. Zlot niezły, było sporo plusów - koncerty (zwłaszcza sekstet męsko-damski), śpiewy uczestników na scenie, tani browar, ciekawe miejsce; o niedociągnięciach nie wspomnę, bo często są niezależne od organizatora. Zabawa w błotku rzeczywiście super, było na co popatrzeć. Pozdrowienia dla "Gryfa".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- też chcialbym wszystkim podziekowac za to ze byliscie i za to ze zabawa byla przednia :D bo bez Was wspołtworzacych impreze nie bylo by tak ciekawie .... :D :D

- pozdrawiam i do zobaczenia na trasie :D

 

Pozdrawiam Mycy

K.M. Gryf

www.gryf.riders.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...