Skocz do zawartości

Chopper dla wysokiego (dużego) kierowcy


Tomek860
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Honda GL ;-( Mi w softchopperze podoba się kształt siedzenia, zbiornik idący lekko w górę i nie aż tak bardzo wysunięte przednie koło. To jest ideał motocykla, na który nie moge trafić póki co, bo albo jestem zbyt duży, albo jest coś nie tak z danym modelem ;-(

A jaki jest orientacyjny koszt naprawy tego przy hondzie i czy wtedy długo to wytrzyma i będzie można dalej śmigać czy będzie się to powtarzało coraz częściej z racji wieku motocykla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup co Ci się zatem podoba i przestań słuchać rad.

 

 

I nie zawracaj głowy... Co tam mogą się znać... Dopiero po 30 lat jeżdżą... Ja im pokażę...

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rura - włączając w to motorower Komar 3 - od 1978 roku włącznie non stop... jako jeden z niewielu nigdy nie miałem przestoju nawet jak byłem we wojsku i za granicą....ale ja się nie znam, mimo, że Shadowek 750/700/500/1100 z lat 80- tych rozgarniało się jak rolnik obornik widłami...

 

Co do tematu: nowej głowicy nie kupisz, może trzeba precyzyjnie pospawać i obrobić gniazda, na szczęście te starsze Shadowki wyginęły jak mamuty i nikt nimi głowy nie zawraca... a koszt naprawy ( takiej właściwej), przekroczy koszt zakupu motocykla ( może nawet wielokrotnie)...

 

Kup se Chłopie duże enduro i nie będziesz miał dylematu hehehheheehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...