Skocz do zawartości

Witamy na forum Łódź


PROC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam raz jeszcze. W związku z tym, że mój wczorajszy post zniknął, pragnę raz jeszcze powitac wszystkich na forum motocyklistów, a szczególnie jego łódzki odłam. Mam nadzieję, ze znajdę tutaj nowe ciekawe znajomości wśród ludzi zarażownych motomanią. Z kilkoma osobami miałem okazję już się spotykać i wspólnie pośmigać - wcześniej srebrnym jajkiem, a obecnie czarno-złotym sradem 750. :banghead:, ale liczę na to że kolejnych kilka poznam już na formu.

Do zobaczenia na trasie - pozdrawiam Przemek

 

Przepraszam moderatora, ale znów utowrzyłem temat nie w tym miejscu co powininem. Prosze o przeniesienie posta do tematu "Przywitalnia"

Edytowane przez PRZEMEK75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc :icon_rolleyes:

Ja rowniez chcialabym sie przywitac :D

Mam na imie Malwina i jestem z Belchatowa ale aktualnie studiuje w LDZ i w sumie to tutaj spedzam teraz wiecej zycia :P

Jezdze Kawasaki GPZ 500 i mam nadzieje ze kiedys sie spotkamy gdzies na trasie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na forum zalogowałem sie dosyć dawno, ale pisać zacząłem teraz. Niektórzy forumowicze mogą mnie znać z www.polmot.skip.pl . Interesuje sie mechaniką, szczególnie usprawnianiem silników, sportem motorowym, szczególnie tym z lat PRL z udziałem polskich maszyn. Pozdrawiam i mam nadzieje że coś mądrego wniose do tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na forum zalogowałem sie dosyć dawno, ale pisać zacząłem teraz. Niektórzy forumowicze mogą mnie znać z www.polmot.skip.pl . Interesuje sie mechaniką, szczególnie usprawnianiem silników, sportem motorowym, szczególnie tym z lat PRL z udziałem polskich maszyn. Pozdrawiam i mam nadzieje że coś mądrego wniose do tego forum.

 

witaj :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...