Skocz do zawartości

WSK 175 CROSS


BORSUKLES
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was bracia :-) Trafił mi sie zakup WSK 175 przerobioenj na CROSSA !! Silnik po remoncie kapitalnym dodatkowow kierunkowskazy i tarcza z przodu !! Chciałbym się Was zapytac kto jeździł takim sprzetem i kto mógłby udzielic informacji jak sprzet sie sprawuje !! To znaczy jaka jest moc KM, max speed, i jakie są ogólne wrazenia z jazdy !! Za pomoc dziękuje !! :-) Prosze o wypowiedzi na forum

 

BÓG DAŁ NAM ROZUM BY ZNAC UMIAR !!

 

3ymta sie i pozdrawiam !! :-) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSK 175 ma standardowo 9 KM, były też wersje 15 KM mocy, prędkość to około 110 km/h, ale jak jest przerobiona na crossa (wychodziły też oryginalne crossy zresztą w tamtych czasach całkiem niezłe) to pewnie z 90 - 100 km/h. Oryginalne WSK 175 sprawowały się dobrze, prosta konstrukcja silnika, dość niska awaryjność i możliwość wykonania większości napraw samemu i to nawet w trasie. Kiedyś dziadek mojego kumpla miał WSK 175 Kobuz i zawsze podbieraliśmy mu ją z szopy żeby pojeździć po polach :( Fajnie się tym jeździło, motocykl na każdą drogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dzięki :-) WSK została niestetey sprzedana zanim dodzwoniłem sie do kolesia :-) ....a była fajna .... nie czesto widzę WSK z tarczą z przodu !

 

Pozdrawiam

 

Witam

ale chyba nie fajniejsza od mojej :(

Enduro bardzo starannie zrobione W ramie WSK-i 125 siedzi silnik od MZ 250/1

ok 20 kucy 5-biegów z przodu tarcza ale na kole DID 21" !!! staje na kole wszystko nowe nie dotarte ok 600km

4000 i jest twoja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Oj no nie wiem czy fajniejsza od mojej :D u mnie z wsk-i został silnik i tylne koło.

Przód CZ-a cross125,rama CZ,błotniki UFO plast bardzo się na nie wykosztowałem :D ,ale się chociaż nie złamią ,kieroża też jakiś cross,siedzenie hondy

Wysoka jest jak cholera,lekka ,na przednim staje bez problemu, do trójki zostawia ślad na glebie.Jak będe miał to zamieszcze foto.

narqa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...