Jump to content

Posiadacze Harley'ów łączcie się!

buba6
 Share

Recommended Posts

cześć koledzy ...

korzystając z Waszej wiedzy, chciałbym zasięgnąć rady:

gdzie (oprócz autoryzowanych serwisów) mogę zakupić np. śruby do mocowania obudowy filtra w TC – wkręca się je w cylindry (może któryś z Was ma takie i są zbędne), potrzebuję również blaszki do mocowania obudowy filtra – taka trójkątna z czterema dziurkami.

Z góry dzięki za pomoc :notworthy: .

Przyjacielu,

musze Cie niestety bardzo rozczarowac - w 1993 nie bylo jeszcze Road Kinga

1993 rok byl ostatnim rokiem Electry Glide Sport FLHS na bazie ktorej w 1994 wypuszczono Road King FLHR

Też chciałem o tym wspomnieć ale nie byłem 100% pewnie jednak coś mi nie pasowało z tym `93 FLHR. :biggrin:

A co tam....Electrę można skonwertować na Road King`a i jest wtedy Road King... Jak Electra mnie się znudzi to przerobię na RK wtedy. :biggrin:

Co ciekawe - Electra urodą nie grzeszy ale Road King to jeden z najpiękniejszych motocykli na świecie...

cześć koledzy ...

gdzie (oprócz autoryzowanych serwisów) mogę zakupić np. śruby do mocowania obudowy filtra w TC – wkręca się je w cylindry (może któryś z Was ma takie i są zbędne), potrzebuję również blaszki do mocowania obudowy filtra – taka trójkątna z czterema dziurkami.

Z tym zawsze będzie problem. Szukaj w sklepach metalowych w okolicy. Może gdzieś na zamówienie załatwią śruby. Albo na ebay`u szukaj, czasem się pojawiają zestawy śrub np. do silnika. Z narzędziami calowymi też nie jest lekko w Polsce. :banghead:

Edited by qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

cześć koledzy ...

sprobuj

http://www.harley.riders.pl/menu.html

oni chyba z piaseczna,

a tutaj z krakowa,

http://harley-bikers.pl/

do autoryzowanych salonow to wogule szkoda dzwonic, ceny maja po******, i to konkretnie, chcieli 45zl za jeden "feeler peg" do podnozka (ten bolec wkrecany od spodu podnozka ktory szoruje o asfalt)...

Polecam Harley Riders, chłopaki są naprawdę OK.

Te " śruby do mocowania obudowy filtra w TC – wkręca się je w cylindry" to zarazem przewody odpowietrzenia silnika. I wkręca się je w głowice :wink: Nie kupisz ich poza jakimś dealerem lub kimś kto handluje gratami bo to dosyć specjalistyczna "śruba" (z otworem w środku i mocowaniem wężyka do airboxu). Poszukam w garażu bo miałem takie ale chyba je oddałem chłopakowi co kupił mojego Sporciaka.

dzięki koledzy za cenne rady - coraz lepiej poruszam sie w niemetrycznym środowisku. co do powyższych śrub, to w ostatniej chwili się zorientowałem (oglądając "dziwnie wystające rurki z filtra"), że musi być to odpowietrzenie głowić (nie miałem oryginalnych przy moqu)– a już miałem wkręcone śrubki zastępcze i głowice poszły by się bujać :banghead: .

Pompka – będę wdzięczny ze ewentualną pomoc.

pozdro

Czy tu ktoś w ogóle jeździ ?

Zima ciepła ,6 grudzień i 7*C widziałem dzisiaj motocyklistów !!! Podczas suszenia sprzętu po myciu.Tak fajnie było, że dało się bez maski powozić, więc 3/4 paliwa poszło w kominy. W życiu nie miałem lepszego ,,mikołaja'' :flesje:

ale by było zaj.... gdyby w Nowy Rok dało się wjechać np : bez tłumików z kilkoma kolegami :flesje:

Jakbym był teraz w PL to pewnie bym jeździł. 7st to prawie jak lato, bynajmniej w UK się przyzwyczaiłem.

:buttrock: pzdr.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

... aha (sorry za trucie), ale szukam jeszcze przełączników na lewą stronę (bez obudowy).

pozdro

Śrub do mocowania filtra jednak nie mam, oddałem je. Obudowę przełączników mam ale pewnie niewiele lepsza od tej co teraz masz.