Skocz do zawartości

Ranking Opon sportowo turystycznych


Rekomendowane odpowiedzi

Yuby,, ks wogole niema motura, od czasu do czasu kopnie sie skuterem na stalowych obreczach :banghead:

 

Wywal albo ta Twoja szlana kule, albo zmien rodzaj kawy bo Twoje wpisy sa jak wrozby.

 

Akurat tak sie sklada, ze smigalem na Metzelerach M1 ( 5 000 km ), M3 ( 5 300 km ), Z6 ( 17 000 km ) i Z8 ( 16 000 km ). Wiec nie wiem od kiedy / jakiego przebiegu moge uwazac sie za uzytkownika, czakam na propozycje.

 

Ewentualnie co mozna by tu przedyskutowac to o moich umiejetnosciach ( lub nieumiejetnosciach ) bo mimo moich lat, w dalszym ciagu sie ucze i uczyl bede.

 

Generalnie aby sie teraz obiektywnie wypowiedziec w temacie musialbyn na ten sezon zalozyc Z6 a nastepnie Z8. Podejrzewam, ze tez bym sie o nich lepiej wypowiedzial niz kilka lat temu.

 

Syrek, niema gumy non plus Ultra. Zauwaz, ze generalnie jestes jedynym ktoremu Z8 nie przypadla do gustu, coz, Pech. Nie kazda tez guma sprawdza sie na kazdym mptocyklu, pozostaje mi co najwyzej Cie przeprosic.

 

Nie pisz wiec, ze opieram sie na testach, bo i owszem opieram sie, notabene jak wekszosc innych motocyklistow w Niemczech i zaden tych testow nie kwestionuje, wrecz przeciwnie wszyscy kozystaja nie doszukujac sie teori spiskowych.

 

pozdro

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KS, ale Ty mnie tu za nic nie przepraszaj , Twoja opinia była jedną z wielu ,którą się zasugerowałem.

 

Jest gdzieś temat tutaj na forum, i nie tylko ja jestem niezadowolony.

 

Peace and love.



Lada dzien bede wymieniał przód, na tyle zmęcze do konca Metz Z8.

Myśle nad Pilot Powerem 3, ma ktos jakieś doświadczenie z nimi ?

Edytowane przez Syrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafiko - jest sporo testów opon w necie, więc co chcesz więcej żeby napisać? Chyba musiałbyś konkretniej zadać pytania. Czy chodzi Ci o zachowanie np. na mokrym, na suchym a może o żywotność?

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby pisal, ze mial do sprzedania w zeszlym sezonie, zapytaj go.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś doświadczenie z Bridgestone S20, faktycznie takie wspaniałe, jak w testach opisują ?

Ja mam takie, że fajnie się śmigało natomiast kapeć szybko bardzo poleciał. Raz byłem na nich na SD i w porównaniu do Z8 interact poleciały momentalnie.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjalem decyzje, zamowilem Continental Conti Attack 2.

Dzis w serwisie BMW widzialem takiego samego Adventure na drogowych oponach, troche smiesznie, mniej agresywnie wygladal niz moj na Continental TKC 80, no coz i ja swojego "wykastruje" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnij zdac relacji jak sie prowadzi a co wazniejsze ile wytrzymaly

 

Nie podales modelu czy Road czy Sport, dedukuje, ze Road

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syrek, podobno to jest najbardziej mieka mieszanka wiec na moktym powinne trzymac.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na road attackach zrobiłem niedużo, bo z 1,5k kilosów. IMHO świetne oponki sportowo-turystyczne z przewagą turystyki, na wodzie ładnie trzymają (stary zygzak 600), niestety z powodu miękkości dość szybko się kończą. Tył wytrzymał na nim jakieś 6 i pół koła z tego co mówił koleś który je dojeździł. Wymienił na takue same, znaczy zadowolony był.

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...