Skocz do zawartości

DZIS PYTANIE-DZIS ODPOWIEDZ


granat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uporczywie powracam do luzu na pierścieniach tłokowych

Prawdopodobnie wiem już gdzie tkwi problem

Po zdemontowaniu obu cylindrów po przebiegu 1.200 km okazało się ze gośc żle dorobił pierścienie to znaczy po pomiarach okazało się że luz na zamkach wynosi od 0.85 do 0.90

oczywiscie jak się pierscień włoży do tuleji i wyrówna tłokiem.

A że lewy cylinder dostaje dużo więcej ol, to z niego dymiło prawy nie dymił ale też olej przechodził

zobaczymy jak zrobie nowe pierścienie na 0.25 luzu

Edytowane przez HIUS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uporczywie powracam do luzu na pierścieniach tłokowych

Prawdopodobnie wiem już gdzie tkwi problem

Po zdemontowaniu obu cylindrów po przebiegu 1.200 km okazało się ze gośc żle dorobił pierścienie to znaczy po pomiarach okazało się że luz na zamkach wynosi od 0.85 do 0.90

oczywiscie jak się pierscień włoży do tuleji i wyrówna tłokiem.

A że lewy cylinder dostaje dużo więcej ol, to z niego dymiło prawy nie dymił ale też olej przechodził

zobaczymy jak zrobie nowe pierścienie na 0.25 luzu

A bo trzeba było samemu sprawdzić przed złożeniem :bigrazz:

 

 

Pozdro all :flesje:

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Siedlcach jest trzech dilerów ruskich parchów. A tylko jeden a raczej jedni ( bracia ) są ch*mi.

Więc nie uogólniaj.

 

Chodzi mi o tego oszusta co ma plac na ul. Partyzantów, a mieszka na ul. Domanickiej.

 

Z wyglądu - taki miły grubasek (z twarzy podobny zupełnie do nikogo), ale nie wiem czy on ma brata.

 

Nawet jeśli nie ma brata to i tak jest kawał drania, i zdania nie zmienię.

Nie interesuje mnie, że dla innych był OK. Dla mnie jest istotne, że to mnie oszukał.

 

Robiłem z nim raz interes i raz mnie naciągnął - więc jest to 100% nieuczciwości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest istotne, że to mnie oszukał.

 

Robiłem z nim raz interes i raz mnie naciągnął - więc jest to 100% nieuczciwości!

 

A tak bardziej konkretnie ? Jak Cię oszukał i na co naciągnął ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę Zbycho że Ty jesteś tym który oszukał GEBE - miły, przyjemny grubasek pasuje do Twojego avatora :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

 

 

Pozdro all :flesje:

Edytowane przez Klapek

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem tak. Może jestem grubasek, ale nie jestem ani miły, ani przyjemny :bigrazz: Może to potwierdzić rodzina i znajomi. To, znaczy że jestem gburem i chamem i dobrze mi z tym :icon_mrgreen: .

Ruskimi nie handluję, nie handlowałem i nie będę handlował, chyba że zdecyduję się sprzedać swojego eMWiaka. Ale to będzie jednorazowa transakcja.

A Michała znam ... i owszem i stąd zdziwienie i pytanie, co zrobił ?

Edytowane przez Zbycho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Michała znam ... i owszem i stąd zdziwienie i pytanie, co zrobił ?

 

Sprzedał mi Dniepra MT-10 jako Kaśkę.

 

Tylko silnik z K-750 a i tak nie ten rocznik.

 

Zaraz się rozlegną głosy, że dobrze mi tak, bo trzeba WPISOWE płacić.

 

I zapłaciłem! Oj słono!

 

PS. Składam skrzynię biegów (MT804)

Zbycho ciekaw jestem od jak dawna masz to MW-750M bo jakoś wcześniej nie zauważyłem abyś się udzielał w tematyce rusków, chyba, że to było dawno temu kiedy mnie jeszcze na tym forum nie było.

Edytowane przez GABE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zbycho[/b] ciekaw jestem od jak dawna masz to MW-750M bo jakoś wcześniej nie zauważyłem abyś się udzielał w tematyce rusków, chyba, że to było dawno temu kiedy mnie jeszcze na tym forum nie było.

 

 

Błogosławieni Ci co nie mając Nic do powiedzenia, milczą :wink: .

 

Parcha mam czwarty czy piąty rok. Na mechanice czy też elektryce znam się jak mój pies na teorii względności czyli raczej nie mam wiele do powiedzenia na tenże temat.

Zrobiłem nim niewiele, tak z 8-9tys. km. W tym roku dwie trasy, Mazury, około 1tys.km i Czechy, Dolina Kłodzka tyż tysiąc. W zeszłym roku, Bieszczady 1,2tys.km. Plus oczywiście kręcenie koło domu.

Teraz moto stoi u majstra, trochę Go ( motor znaczy ) skatowałem i sprzęgło się zjarało i cała kupa różnych pierdół do naprawy.

EMWiak trochę kundel, ale bardziej chodziło by jeździł niż wyglądał.

Aha ... kupiłem go właśnie od Michała.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedał mi Dniepra MT-10 jako Kaśkę.

 

Tylko silnik z K-750 a i tak nie ten rocznik.

K-750 i dniepry to jedna kolebka z KMZ i produkowana jednocześnie na przełomie 1971-1977 (silniki tego dolniaka jeszcze tłuki do późnych lat 80' gdzie w tedy odziedziczyły je Dniepry mt-12)

Zaraz się rozlegną głosy, że dobrze mi tak, bo trzeba WPISOWE płacić

gdzie?

 

Gośka

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

dokladnie wczoraj dokonalem transakcji -zamienilem suzuki gsxf750 z 89' na urala m67 , ciesze sie nie zmiernie z tej wymiany ale mam pytanie odnosnie startera. Jak twierdzi poprzedni wlasciciel,skrzynia byla po remoncie i nie wiem czy moze jest cos zle zlozone lub zostawiona jakas zuzyta czesc ale naciskajac na kopajke nie zawsze obraca silnikiem tzn.musze wcisnac dzwignie sprzegla i lekko naciskajac kopajke wyczuc lekki opor-wtedy puscic sprzeglo i moge kopnac ze dwa razy normalnie czujac kompresje a potem to samo -sprzeglo i naciskajac kopajke wyczuc odpowiedni moment (leciutki opor) ,puscic i moge kopnac mocniej zeby udalo sie obrucic walem ze dwa razy.Tzn.starter nie obraca silnikiem za kazdym razem gdy sie go nacisnie. Czy komus jest znany powod takiego zjawiska?

Edytowane przez dodo88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...