Skocz do zawartości

Położyłem mój motorek


kornas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to jest jeszcze małe miki

kiedy latałem po torze  przyjechała pewna panna na pięknym gixerze

kombi , buty , kask , rękawice wszystko pod kolor z napisami suzuki

to ze jechała mocno ci*...to to norma ale przecież każdy się kiedyś tam uczył ale zabiła mnie kiedy zamachali czerwonymi flagami , zjazd do depo i panna była tak przejęta swoją jazdą ż przy zatrzymaniu zapomniała wystawić nogi . Ludzie byli tak posikani że przez pewien czas nawet nikt się nie ruszył jej pomóc wydostać się z pod moto 😀

15 minut później zniknęła z toru i nie widziałem jej już nigdy

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Damian85 napisał:

Poproszę Order MiSZCZa Kierownicy.

Dzisiaj postawiłem moto na stopce, której nie rozłożyłem - do domu wracałem bez podnóżka od strony biegów. ; f

Już lepiej mi się jechało z urwaną dźwignią biegów (ubiegły sezon). Choć najbardziej bałem się jazdy z urwaną dźwignią przedniego hamulca (ubiegły sezon).

Z każdym sezonem jakieś nowe doświadczenie!

 

Kilka lat temu mialem taka kursantke ktorej ojciec byl motocyklista i zostawil jej nowiotka Moto Guzi z przebiuegiem cos 250 km.

Kobita ( 29 lat ) miala totalne problemy z wolnym slalomem. gdyjuz ja mialem tam gdzie chcialem Szefo wziol sie za jej dalsza edukacje i przedobrzyl, bo chcial za szybko i znowu byli od poczatku..NA placu polozyla maszyne i zrwala Lewy podnozek.

DO szkolki wracala autem a ja moturem 🤣

 

Edytowane przez ks-rider
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Pełny Artykuł

Sam Materiał (Nagranie Video)

Po raz kolejny ciekawy komentarz w artykule, tj. "25-letni kierowca motocykla marki Honda, chcąc uniknąć zderzenia, położył jednoślad."

Kiedyś już się z tego śmialiśmy. Myślę, że do Interii trzeba wysłać jakiś medal dla *pismaków-specjalistów od zdarzeń motocyklowych*. 😄

Po obejrzeniu filmu przy okazji nasuwa się od razu pytanie, czy jednak nie warto mieć ABS w razie sytuacji, która wywołuje silne emocje... : >

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Damian85 napisał:

Pełny Artykuł

Sam Materiał (Nagranie Video)

Po raz kolejny ciekawy komentarz w artykule, tj. "25-letni kierowca motocykla marki Honda, chcąc uniknąć zderzenia, położył jednoślad."

Kiedyś już się z tego śmialiśmy. Myślę, że do Interii trzeba wysłać jakiś medal dla *pismaków-specjalistów od zdarzeń motocyklowych*. 😄

Po obejrzeniu filmu przy okazji nasuwa się od razu pytanie, czy jednak nie warto mieć ABS w razie sytuacji, która wywołuje silne emocje... : >

 

Mnie wk....... trochę coś innego -jak podałeś ten ,,artykuł'' i jego nagłówek ,nie ważne że kierowca przeżył ale ,,motocykl jak pocisk !'' i żałują pewnie że nie zabił kogoś jeszcze przy okazji ,,Pocisk motocykl zabił 30 osób na przystanku''a to że kierowca auta od tak tylko się wychylił i o mało nie zabił kierowcy motocykla to już mniej ważne .W telewizorni też wczoraj podawali ,,Motocykl o mało nie zabił kogoś tam' -NIE to kierowca auta o mało nie zabił motocyklisty .

I fajnie że tylko tak się skończyło szacun dla kierownika hondy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Berger napisał:

W telewizorni też wczoraj podawali ,,Motocykl o mało nie zabił kogoś tam' -NIE to kierowca auta o mało nie zabił motocyklisty

Trafne spostrzeżenie.

Wydaje mi się, że piskami na siłę szukają sensacji.

Tak samo jest z wypadkami z BMW. Ostatnio był raport ubezpieczalni, według niego kierowcy BMW byli na 5-tym miejscu od końca w kwestii wypadków, ale jak jest jakiś wypadek z udziałem BMW, to zaraz wszędzie pojawia się w mediach.

BMW, motocykliści - takie sensacje, które ludzie lubią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...