Skocz do zawartości

Widzialem DEBILA


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aby ktos przestal jezdzic bez kasku musi doswiadczyc bolu... tak samo ze strojem , wiem bo sie przekonalem na wlasnej skorze :D

 

[OT]

 

ty gredo ogolnie lubisz linczowac mlodszych wiekiem , jakies kompleksy czy co , no offence.

 

[/OT]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

[OT]

 

ty gredo ogolnie lubisz linczowac mlodszych wiekiem , jakies kompleksy czy co , no offence.

 

[/OT]

 

hahaha :D

 

chodź tu, wleje ci pasem na gołą dupe :D

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh jeszcze bym sobie poripostowal, bo jak bic piane to bic piane, ale spasuje, Groszka akurat lubie, bo widze po jego postach, ze jest jednym z normalnych.

Czesto latam "w dresie" i w kasku bez gogli, naprawde chce aby mnie ktos z was kiedys zatrzymal i powiedzial mi w twarz to co gadacie za monitora. Tylko ciekawe ilu z was pianobijcow ma na tyle odwagi, odpowiedzcie to sobie sami.

To byl moj ostatni post w tym temacie. Nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha :D

 

chodź tu, wleje ci pasem na gołą dupe :D

wiesz jak na twoj wiek takie teksty to raczej nie na miejscu, pomysl chwile nad tym co piszesz. Nie chcialem sie klocic i nie mam na to ochoty wiec wiecej na zaczepne posty nie odpowiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, nie dość, że forum działa jakby chciało,a nie mogło i właże tutaj "od święta" to jeszcze takie coś... Mały PMI powiedziałeś co wiedziałeś i olej komentarze... Prawda jest jak du*a - każdy ma swoją więc nie ma co pieprzyć przez 20 stron, co do niczego nie doprowadzi. Głupio mi to mówić, ale Wy panowie tak samo jak on poziomem nie zaskakujecie...

Raportuje temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedzial, ze ci starsi sa lepsi ?! Ze wy cos robicie to nie znaczy, ze to jest lepsze. Nie znam cie ani ty mnie, ale o bolu i urazach mam bardzo duze pojecie, nie jeden z was "tych niby bardziej doswiadczonych" mi w tym temacie to piet nie dorasta. Ale to ja decyduje jak sie nosic przez dalsze zycie. I lepiej nie dopie**alaj mi sie do rodziny :D . Predzej ten zje*any swiat i wiekszosc zjebanych ludzi mnie tego nauczylo, ale to inna bajka...

 

Z j. polskiego widze orlem tez nie jestes bo ci i ty pisze sie z duzej litery. Mi jest to obojetne ale tym rowniez wystawules swiadectwo o swoim domu.

 

jezeli masz mniemanie, ze co po niektorzy Ci do piet nie dorastaja to mnie osobiscie to nie przezaza, swiadczy tylko o Twoich pozytywnych kompleksach. Po drugie nigdzie chyba nie napisalem, ze starsi sa lepsi, tylko wiecej przezyli i mysla inaczej.

 

Czytac i rozumiec wiec tez nie potrafisz. Szkoda mi Cie bo jezeli uwazasz w tym wieku,ze ten swiat i ludzie saZ A ***ni to naprawde juz duzo musiales w tym swoim zyciu przejsc.

 

NO TO NIECH ZACHOWA TO DLA SIEBIE!! Nie rozumiesz moich intencji ? Jak wy zachowacie to dla siebie to i ja zachowam i nie bede sie wypowiadal na wasz temat. Duzo tematow przemilczalem, dalej nie zamierzam i bede wstrzynal wojny dopoki bede mogl albo wy sie nie nauczycie !!

pzdr

 

Widzisz nikt tu na razie wojny nie wszczyna, my na razie probujemy dyskutowac a Ty nie majac jakichkolwiek argumentow idziesz na barykady.

 

:D

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem, ze nic wiecej nie napisze, ale musze.

 

"Z j. polskiego widze orlem tez nie jestes bo ci i ty pisze sie z duzej litery. Mi jest to obojetne ale tym rowniez wystawules swiadectwo o swoim domu."

Wiem, ze ty sie pisze z duzej litery, ale po co tak sie pisze ? Z szacunku do drugiej osoby. Specjalnie napisalem z malej, nie bede obdarzal szacunkiem goscia ktory mi na rodzine wjezdza. Tak, nie darze cie zadnym szacunkiem, nie spelniasz zadnego z wymagan jakie mam do ludzi abym ich szanowal. I to znowu byla moja decyzja, ale ty jak dziecko musisz sie przypierdolic do rodziny. Powaznie ci mowie spasuj z ta rodzina, bo na to jestem najbardziej ciety i bede mial gleboko gdzies czy masz 10, 30 czy 50 lat. Wiesz wlasnie jak dzieci na podworku zalatwiaja sprawe ? Jak nie maja juz zadnych argumentow w "rozmowie" to wsiadaja sobie na rodziny. Piszesz ze mna czy z rodzina ku*wa mac ?

Ja jak bym mial wnioskowac z twoich wypowiedzi jaka byla twoja rodzina to bys byl idealnym przykladem ZAPATRZONYCH W SIEBIE SNOBOW DONOSZACYCH NA WSZYSTKO.

Juz dawno napsialem, ze skonczylem. To nie, "ci bardziej dorosli" dalej draza. Niech sobie kazdy sam przeczyta ten temat i sam wyciagnie wnioski.

 

"Czytac i rozumiec wiec tez nie potrafisz."

Ty mi to piszesz ? Ty naprawde idz sie lecz czlowieku poki nie przeniesiesz takiego wlasnie zachowania w swiat realny. On nie jest taki piekny, a to juz powinienes wiedziec.

 

 

"my na razie probujemy dyskutowac a Ty nie majac jakichkolwiek argumentow idziesz na barykady."

To nazywasz dyskusja ?!! Zgraja emerytow przed monitorami wyzywa jednego kolesia ktorego na dodatek tu nie ma.

Zycze ci abys trafil na kogos dla ktorego "dyskusja" to konretny wpier*. Jak mozesz to uzupelnij dane w profilu skad jestes.

Edytowane przez Maly-PMI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem, ze nic wiecej nie napisze, ale musze.

 

"Z j. polskiego widze orlem tez nie jestes bo ci i ty pisze sie z duzej litery. Mi jest to obojetne ale tym rowniez wystawules swiadectwo o swoim domu."

Wiem, ze ty sie pisze z duzej litery, ale po co tak sie pisze ? Z szacunku do drugiej osoby. Specjalnie napisalem z malej, nie bede obdarzal szacunkiem goscia ktory mi na rodzine wjezdza. Tak, nie darze cie zadnym szacunkiem, nie spelniasz zadnego z wymagan jakie mam do ludzi abym ich szanowal. I to znowu byla moja decyzja, ale ty jak dziecko musisz sie przypierdolic do rodziny. Powaznie ci mowie spasuj z ta rodzina, bo na to jestem najbardziej ciety i bede mial gleboko gdzies czy masz 10, 30 czy 50 lat. Wiesz wlasnie jak dzieci na podworku zalatwiaja sprawe ? Jak nie maja juz zadnych argumentow w "rozmowie" to wsiadaja sobie na rodziny. Piszesz ze mna czy z rodzina ku*wa mac ?

Ja jak bym mial wnioskowac z twoich wypowiedzi jaka byla twoja rodzina to bys byl idealnym przykladem ZAPATRZONYCH W SIEBIE SNOBOW DONOSZACYCH NA WSZYSTKO.

Juz dawno napsialem, ze skonczylem. To nie, "ci bardziej dorosli" dalej draza. Niech sobie kazdy sam przeczyta ten temat i sam wyciagnie wnioski.

 

"Czytac i rozumiec wiec tez nie potrafisz."

Ty mi to piszesz ? Ty naprawde idz sie lecz czlowieku poki nie przeniesiesz takiego wlasnie zachowania w swiat realny. On nie jest taki piekny, a to juz powinienes wiedziec.

 

No ja przeczytałem i wyciągnąłem wnioski...

Sam zacząłeś kłótnie swoimi chamskimi tekstami i się dziwisz, że ktoś Ci zwrócił uwagę?? Dla mnie forum jest miejscem miłych rozmów a nie wymądrzanie się.. Ty chyba chcesz być zauważony i na siłę musisz mieć inne zdanie niż inni. Wszystko docenia się dopiero wtedy jak się to straci ale mam nadzieję ze nikt nie będzie musiał stracić zdrowia żeby się tego nauczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozbraja mnie jak czytam te posty wasze :buttrock:

 

to używając waszego rozumowania, ja tez dodam swoje 3 grosze:

 

1.kaski z intercomem powinny być zakazane!! przecież gdy jedziesz na motocyklu i rozmawiasz z innym motocyklistą, to obaj stanowicie zagrożenie, bo jesteście rozproszeni rozmową. pomyśleliście ile szkód moglibyście narobić gdyby podczas takiej rozmowy dziecko wyskoczyło na ulice?

2.motocykliści niepowinni pozdrawiać się na drodze, bo przecież trzymają wtedy kierownice jedną ręką. a gdyby wtedy wjechali w koleine, lub najechali na kamień. wiecie jakie to stanowi zagrożenie na drodze

3.niepowinniście jeździć motocykliści w kamizelkach na rzepy, bo pod wpływem wiatru mogłby się rozpiąc, a wiecie jakie wtedy stanowiłoby to zagrożenie gdyby kamizelka spadła na szybe auta z naprzeciwka? a jakby to było na pasach i przechodziła by właśnie matka z dzieckiem w wózku?

 

i tu mógłbym mnożyć i mnożyć mniej lub bardziej głupie przykłady w tym stylu. ale wiecie co ich ze sobą łączy, że są takim samym głupim gadaniem jak dyskusja na temat jazdy bez kasku

 

jak chcesz być bezpieczny i żeby nic ci się niegdy niestało, to najlepiej mieszkać w pokoju bez klamek z miękkimi ścianami. zwykłe życie codzienne to taka sprawa, ze idąc chodnikiem może w ciebie auto wjechać i ci krzywde zrobi. ani tego nieprzewidzisz, ani się przed tym niezabezpieczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały PMI na razie masz punkta, na ochłodę, Greedo też po znajomości, bo zamiast łagodzic spory to je podsyca. Tyle z mojej strony dzieciaki, ja ide do pracy, Wy sie dalej bić nie będziecie, bo temat zamykam, ale zostawiam ... do śmiechu :bigrazz:.

 

Pawel.

 

PS. Kaludiusz - Rządzisz !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj wycialem wszystkie wypociny malolatata

Przede wszystkim masz za malo lat aby sie do mnie tak odnosic i za malo maz wiosenek aby co kolwiek wiedziec o zyciu.

Nawet ja sam sie rozwali ten gosciu i potlucze tylko swoja glowke bez kasku to mnie tez to dotyczy. Bedzie leczony rowniez z moich ciezko zarobionych pieniedzy ktore wplacam na fundusz zdrowia. Gdy ubezpieczalnia wezmie statystyki wypadkowosci to podniesie stawki ubezpieczeniowe za motocykle. Policjant przy najblizszej kontroli innego motocyklisty nie przymknie oka na drobiazg i wyzyje sie wysokim mandatem. Gdy rodzic jakiegos mlodego kandytata na motocykliste zobaczy takiego debila to nie pozwoli mu kupic motocykla/skutera i bedzie pozniej placz na forum jak przekonac rodzicow do motocykla. Zreszta nawiniesz tyle km ile, przezyjesz kilka "przygod" drogowych ja to podyskutujemy. A teraz naucz sie troche kultury i myslenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...