Skocz do zawartości

Widzialem DEBILA


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przepisy prawa niestety nie są takie idealne jakby sie chciało. Jest mnóstwo idiotyzmów których musimy przestrzegać, W przypadku motocyklistów tez uwazam ze kask jest niezbędny. Tak jak pasy w samochodzie.

ale dlaczego na węgrzech zawartosc alkoholu dopuszczalna to 0 prolimi, a w wielkiej bryt. jest np 0.5promila, Czy mieszkają tam inni ludzie?

 

Przeczytaj ten temat tu jest wlasnie odpowiedz na Twoje pytanie !

 

http://forum.motocyklistow.pl/Oficjalne-do...ach-t68700.html

 

:)

 

Ile mozna wytrzymywac ciaglego czytania spamu w kazdym temacie i wymadrzania sie tych dziadow ? Jeszcze specjalne tematy zostaja zalozone do takiego czegos. Zeby zgraja emerytow mogla nazwac sobie kogos debilem. MASAKRA.

 

czy Ciebie prawda w oczy kole. Jak piszesz takie texty o takiej wymowie / wypowiedziach to nie dziw sie, ze ktos kto w zyciu troche przezyl i ma na pewne tematy inne poglady pisze inaczej. z regoly przezyl to juz i temat tez ma juz przerobiony niejednokrotnie.

 

Lepiej wyglada post bez zadnego przeklenstwa ? Ja mam swoje poglady i akurat przeklenstwa mi w zaden sposob nie przeszkadzaja, a wyrazaja emocje. Ale dobrze, prosze bardzo o_O

 

Tak apropo czy zauwazyles zeby ktos z tych starszych urzywal takich slow jak to robisz Ty Zastanow sie, bo wydajesz opinie o domu w ktorym sie wychowujesz. no chyba, ze takim slownictwem sie u Was w domu operuje na codzien - to wtedy sorry.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tak apropo czy zauwazyles zeby ktos z tych starszych urzywal takich slow jak to robisz Ty Zastanow sie, bo wydajesz opinie o domu w ktorym sie wychowujesz. no chyba, ze takim slownictwem sie u Was w domu operuje na codzien - to wtedy sorry."

A kto powiedzial, ze ci starsi sa lepsi ?! Ze wy cos robicie to nie znaczy, ze to jest lepsze. Nie znam cie ani ty mnie, ale o bolu i urazach mam bardzo duze pojecie, nie jeden z was "tych niby bardziej doswiadczonych" mi w tym temacie to piet nie dorasta. Ale to ja decyduje jak sie nosic przez dalsze zycie. I lepiej nie dopie**alaj mi sie do rodziny :icon_question: . Predzej ten zje*any swiat i wiekszosc zjebanych ludzi mnie tego nauczylo, ale to inna bajka...

 

"czy Ciebie prawda w oczy kole. Jak piszesz takie texty o takiej wymowie / wypowiedziach to nie dziw sie, ze ktos kto w zyciu troche przezyl i ma na pewne tematy inne poglady pisze inaczej. z regoly przezyl to juz i temat tez ma juz przerobiony niejednokrotnie."

NO TO NIECH ZACHOWA TO DLA SIEBIE!! Nie rozumiesz moich intencji ? Jak wy zachowacie to dla siebie to i ja zachowam i nie bede sie wypowiadal na wasz temat. Duzo tematow przemilczalem, dalej nie zamierzam i bede wstrzynal wojny dopoki bede mogl albo wy sie nie nauczycie !!

 

"Renia Grabowska = rączka którą sobie ostrzysz Pinokia biggrin.gif "

o_O tak dla scislosci... ja mam do tego ludzi. To nie bylo powiedziane tak, aby ktos kto nie mial z tym stycznosci mogl sie domyslic.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jazdy w kasku - jadąc na skuterze w trzydziesto stopniowym upale na drodze polnej zakładam kask. Nie umiem jechać bez kasku, wieje w oczy, uszy, wususzają się usta, wszystko wlatuje do oczu i ust i przy 60 jak rąbnie większy owad w kasku otwartym z otwarta szybką potrafi zaboleć, a co dopiero przy większej prędkości w np. w oko.

 

Znane są przypadki gdy ktoś chciał się przejechać po swoim własnym podwórku i niefortunnie przewrócił się uderzając głową o twardy element na ziemi np. krawężnik koło trawnika, czy też o cokolwiek oczywiście bez kasku.

 

EDIT: jest tutaj ktoś kto zasługuje na ostrzeżenie, a nawet na usunięcie i zbanowanie konta. Uzywa obraźliwych i wulgarnych słów, których nie mam ochoty czytać przez co forum staje się zwykłym chlewem, a nie miejscem wymiany zdań. Mam nadzieję, że Moderatorzy poczynią co do nich należy - oczyszczanie i utrzymywanie forum. Myślę, że moje zdanie nie jest odosobnione...

Pozdrawiam.

Edytowane przez tmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

o_O tak dla scislosci... ja mam do tego ludzi.

pzdr

 

I oni ci ostrzą? :D mały, tu juz tacy byli przed tobą, nie jesteś zbyt orginalny, a z pozycji swojego wieku, raczej nie wypowiadaj sie jakbys przezył nie wiadomo co.

 

"-rozplacz sie..."

Odpierdol sie...

 

Mocne słowa, jak na 10latke :D

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"I oni ci ostrzą? D.gif mały, tu juz tacy byli przed tobą, nie jesteś zbyt orginalny, a z pozycji swojego wieku, raczej nie wypowiadaj sie jakbys przezył nie wiadomo co."

Przed toba tez, ci tacy co sie "wymandrzaja"...

Nie siedze tu od wczoraj i mniej wiecej wiem jacy byli.

Naprawde skonczcie... "z pozycji mojego wieku" ? Juz powiedzialem, gowno widzieliscie i gowno o mnie wiecie. Nie mam zamiaru ani nie czuje takiej potrzeby aby wam udowadniac jaki to ja nie jestem. Jak paru kozakow zza monitora przyzna mi racje to nie bede sie czul bardziej dowartosciowany, moze wy tak. Wlasnie ! Mozliwe, ze tu tkwi wasz problem, na codzien jestescie jechani przez szefa, zdradzani przez dziewczyne/zone i ogolnie wami pomiataja to wlazicie na forum i tu szukacie dowartosciowania przez pisania steku bzdur i gowien ! o_O proponuje zmienic tryb zycia albo jak wczesniej napisalem, baran w sciane na odreagowanie.

 

Ja bede dla innych taki jacy oni sa dla mnie. Bedziecie sie wypowiadac w miare normalnie to i ja tez. Bez zadnych powiedzien "z przekasem" ani zadnych aluzji. Nie udowadniajcie takze, ze jestescie najlepsi "w swoim fachu".

nie pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"I oni ci ostrzą? D.gif mały, tu juz tacy byli przed tobą, nie jesteś zbyt orginalny, a z pozycji swojego wieku, raczej nie wypowiadaj sie jakbys przezył nie wiadomo co."

Przed toba tez, ci tacy co sie "wymandrzaja"...

Nie siedze tu od wczoraj i mniej wiecej wiem jacy byli.

Naprawde skonczcie... "z pozycji mojego wieku" ? Juz powiedzialem, gowno widzieliscie i gowno o mnie wiecie. Nie mam zamiaru ani nie czuje takiej potrzeby aby wam udowadniac jaki to ja nie jestem. Jak paru kozakow zza monitora przyzna mi racje to nie bede sie czul bardziej dowartosciowany, moze wy tak. Wlasnie ! Mozliwe, ze tu tkwi wasz problem, na codzien jestescie jechani przez szefa, zdradzani przez dziewczyne/zone i ogolnie wami pomiataja to wlazicie na forum i tu szukacie dowartosciowania przez pisania steku bzdur i gowien ! o_O proponuje zmienic tryb zycia albo jak wczesniej napisalem, baran w sciane na odreagowanie.

 

Ja bede dla innych taki jacy oni sa dla mnie. Bedziecie sie wypowiadac w miare normalnie to i ja tez. Bez zadnych powiedzien "z przekasem" ani zadnych aluzji. Nie udowadniajcie takze, ze jestescie najlepsi "w swoim fachu".

nie pzdr

 

Gnojku, ale ja np s*am na twoje wypowiedzi i wali mnie jak sie bedziesz wypowiadał :D Tak samo gówno mnie obchodzi jaki jestes prywatnie jak również wali mnie czy bedziesz to udowadniał czy nie. Niewiele sie przejmuje tym, co sobie o nas myślisz :clap: Zabawnie sie ciebie czyta :D

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie potrzebujemy Cię tu, możesz sobie iść."

Akurat ty/wy o tym decydowac nie bedziecie. Jak ktos z wladzy mi powie abym sobie poszedl to pojde.

Szczerze coraz mniej te forum wydaje sie interesujace, albo pelno mlodych "wyjadaczy" z simsonami ktorym cos powiedzial kolega kolegi, albo pelno starych "wyjadaczy" ktorzy pozjadali wszystkie rozumy.

Nie mowie, ze mam gdzies to forum, bo pewen sentyment zawsze zostaje, no i czekam na tematy o treningach na torze PO ;]

 

Cos czuje, ze przynajmniej bez ostow na pewno sie nie obejdzie...

 

 

"Gnojku, ale ja np s*am na twoje wypowiedzi i wali mnie jak sie bedziesz wypowiadał D.gif Tak samo gówno mnie obchodzi jaki jestes prywatnie jak również wali mnie czy bedziesz to udowadniał czy nie. Nic nie obchodzi mnie również, co sobie o nas myślisz D.gif Zabawnie sie ciebie czyta smile.gif"

WOW, no doslownie jestem pod wrazeniem. Stresciles moje poprzednie wypowiedzi do 2 zdan i myslisz, ze blyszczysz ? No naprawde kozak z ciebie. "wszystko mnie wali, to ja jestem twardziel" jakos w tym stylu sie wypowiedziales <lol2>. Tak samo jak inteligentny nie musi udawac inteligentnego to twardy nie musi udawac twardego. Pomysla nad tym. Ja pisze te posty z przeslaniem jakims dla kogos, a ty? Chcesz mi powiedziec abym wypie* ? Ty "gnojku" mnie do tego nie zmusisz.

Edytowane przez Maly-PMI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos z wladzy mi powie abym sobie poszedl to pojde.

 

 

A nie możesz juz teraz? :D

 

WOW, no doslownie jestem pod wrazeniem. Stresciles moje poprzednie wypowiedzi do 2 zdan i myslisz, ze blyszczysz ? No naprawde kozak z ciebie. "wszystko mnie wali, to ja jestem twardziel" jakos w tym stylu sie wypowiedziales <lol2>. Tak samo jak inteligentny nie musi udawac inteligentnego to twardy nie musi udawac twardego. Pomysla nad tym. Ja pisze te posty z przeslaniem jakims dla kogos, a ty? Chcesz mi powiedziec abym wypie* ? Ty "gnojku" mnie do tego nie zmusisz.

 

Łał, ale z ciebie psycholog. Rozgryzłes mnie w 5 minut :D buhuhuuu

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba młodzieńcze trwasz w wielkim błędzie, polegającym na tym, iż uważasz, ze posiadasz w tym gronie jakikolwiek... autorytet.

 

Poziom Twoich tekstów pozostawia wiele do życzenia, więc nie dziw się, że traktują Cię tu jak srajtka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...