Skocz do zawartości

Widzialem DEBILA


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w sumie gdzie jest problem ?? jedyne co, ze zlamal przepisy jadac bez kasku i NIC wiecej... no a moze szlifierkami jezdzicie 50 km/h po miescie ;) :biggrin: LOL w stanach zobaczyc kogos na szlifierce w kasku to rzadkosc. tylko TRZEBA miec okularki bo do szesciopaka zapakuja bez pytania .POZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest czyjaś sprawa czy jeździ w gaciach, bez kasku czy w nim.

 

 

Jest to czyjaś sprawa do momentu kiedy to nie ma wpływu na innych uczestników ruchu. Sytuacja kiedy jedzie bez kasku ma też znaczenie również dla innych. Przykład z owadem który przy 70 km/h wpada kolesiowi w oczko a ten wyzwala odruch bezwarunkowy łapiąc się z bólu za miejsce gdzie miał oczko jedzie na czołówkę z innym użytkownikiem drogi. Finał może być tragiczny dla obu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały ma troche racji w tym co pisze.

To jest czyjaś sprawa czy jeździ w gaciach, bez kasku czy w nim.

A te kazania są bezsensu, bo głównego "bohatera" tematu tutaj nie ma ...

 

Tak samo jak ktoś zapyta się o to czy wybrac R1 czy ZX-10R to od razu są pytania "Czym jeździłeś wcześniej?", "Czy wiesz czym ryzykujesz siadając na takie moto?" itp.

Nie można poprostu komuś doradzic normalnie co wybrac?

Przecież nie trzeba gadac w kółko, że to za mocne, za duże itp.

Każdy ma swój rozum ...

 

Pozdr.

 

Ok tylko potem czemu przez jakąś ciote co kupiła sobie supersporta na 1 moto i ciagle sie glebi, mam sluchac od znajomych czy rodziny ze ZNOWU JAKIS DEBIL SIE NA SCIGACZU ROZWALIŁ. Wiec to ze na drogach jezdzą takie leszcze pośrednio też dotyczy mnie. Dlatego lepiej komuś doradzić ze moze lepiej nauczyc sie jezdzić na czymś mniejszym, jak jest mądry to na pewno zrozumie. Jak głupi i chce sie polansować to nie zrozumie, ale przynajmniej w razie czego nie bede miał go na sumieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest głupota to fakt :biggrin: Ale sam sie nie raz jechało skuterem z kims bez kasku no ale poprostu nie byłem przygotowany ze bede gdzieś jechał :D No i na plastiku tez jechałem w kasku bez szyby no ale nie było i co zrobic, chowałem sie za kierowca :D Sam tak robiłem no ale tego nie popieram,jesli bym mógł napewno bym tego nie robił,no ale nie dało rady :P No ale bezpieczenstwo na 1 miejscu ;)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to czyjaś sprawa do momentu kiedy to nie ma wpływu na innych uczestników ruchu. Sytuacja kiedy jedzie bez kasku ma też znaczenie również dla innych. Przykład z owadem który przy 70 km/h wpada kolesiowi w oczko a ten wyzwala odruch bezwarunkowy łapiąc się z bólu za miejsce gdzie miał oczko jedzie na czołówkę z innym użytkownikiem drogi. Finał może być tragiczny dla obu!

myślę, że nie należy tak demonizować. mi też kiedyś wpadła osa za kołnierz, pod kurtkę, użądliła w klatkę piersiową, i nie spowodowało to nagłej utraty panowania nad motocyklem, zachwiania mojej równowagi i upadku. Po prostu złapałem się jedną reką odruchowo za klatkę, puściłem gaz i zjechałem na pobocze. ABSOLUTNIE NIE WIERZE, że wszyscy którzy tu tak jadą nie jeździli nigdy z otwartą szybą, albo nawet uchyloną w letni dzień, nie wspominając o tych, którzy jeżdżą w otwartych kaskach. Cały temat jest głupi, bicie piany i powinien powędrować do kosza.

Debilem jest ten co jeździ "dwieście po mieście" i gumuje tam gdzie są ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bla, bla, bla, bla i tak już 3 strony... A może tak oczyszczalnia?

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojojjjjoooj

 

groszek , to ja cie zaskocze moze jestem inny

ale zawsze pakuje pod kask chuste i zamykam szybke , nie raz mordke mam zalana potem, ale ... oczy mam jedne i nie mam ochoty sie ich pozbywac.

Jak ktos jezdzi bez kasku jego sprawa o ile dziuduje na polach i ma sznase szybko odejsc na tamten swiat.

Sam pamietam jak podczac przejazdu przez wode polecialem ogladac od spodu przednia opone , a kask jakims dziwnym trafem przywital sie z kamieniami... :bigrazz:

 

Czytajac czasami takie posty az boje sie wyjezdzac ...

 

Pozatym przepis jest przepisem , co robia w szwecja jak gosc zlamie ograniczenie predkosc??

 

Ktos przytoczyl stany , a cholercia wolno tam jezdzic bez patrzalek na nosie i z "wolna glowa"? NIE. dlaczego? A bo pewnie maja gorsze powietrze od nas i wiecej zanieczyszczen.

 

Pewnie jeszcze sto osob bedzie pisac rózne "nowosc"

ale tym inteligentom , zycze szeroko otwarych oczu.

 

:crossy:

Edytowane przez bronx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu "debil" to dla mnie bardzo mocne słowo. Są głupstwa i głupoty, jazda z odkrytą twarzą moim zdaniem jest sprawa osoby, która naraża siebie. Ja też jeżdżę zawsze w kasku i z szybą co najmniej zasłaniającą oczy, ale nie uważam, że ludzie, którzy wolą jeździć inaczej niż ja są "debilami" - dopóki oczywiscie, jak wspomniałem ja, ani nikt postronny nie musi ponosić konsekwencji ich wyboru. nie mówię, że jazda bez kasku i zabezpieczeń jest dobra i absolutnie jej nie pochwalam, jednak zostawiam tą sprawę każdemu do własnego uznania i nie czepiam się, że ktoś nie jeździ ubrany tak jak teoretycznie być powinien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to, spotykasz sie z nią codziennie i jej nie znasz? Hahahaha, no z polityką może to ma coś wspólnego, prorodzinną D.gif A w Twoim przypadku raczej antykoncepcyjna D.gif

Chciales zablysnac ? Jak tak to powiedz otwarcie co ci chodzi po tym lbie. Na pewno nie bede szukal inf o jakiejs Reni, bo sobie cos wymysliliscie.

 

Akurat z tym doradzaniem mniejszej pojemnosci macie racje.

 

Sa normalni ludzie na tym forum. Szkoda, ze wiekszosc jest po prostu jebnieta. Mysleliscie czasami aby zaje*ac barana w sciane zamiast krytykowac wszystkich na forum ? Sprobujcie, pomoze wam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"burak i prostak, a chamstwa nie zniese icon_twisted.gif"

Moze dlatego, ze jestem chamem ? Prostakiem nie.

 

Ile mozna wytrzymywac ciaglego czytania spamu w kazdym temacie i wymadrzania sie tych dziadow ? Jeszcze specjalne tematy zostaja zalozone do takiego czegos. Zeby zgraja emerytow mogla nazwac sobie kogos debilem. MASAKRA.

 

Lepiej wyglada post bez zadnego przeklenstwa ? Ja mam swoje poglady i akurat przeklenstwa mi w zaden sposob nie przeszkadzaja, a wyrazaja emocje. Ale dobrze, prosze bardzo o_O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, ze Ty nie widziales, to jeszcze nie znaczy, ze nie ma !

 

1. Czy w/g prawa / przepisow jest obowiazek zakladania helmu ochronnego na glowe czy nie ? Jak myslisz dla czego ???

Swoja wypowiedzia udowodniles, ze na temat poruszania sie po drogach publicznych wiesz mniej niz NIC.

 

Przeczytaj uwaznie posty, kolega wajasnil na przykladzie latajacego drobnoustrojstwa i oka oraz wjazdu w kogos / innego urzytkownika. Poza tym gwarantuje Ci ze po kolizji z srednim owadem ( o komarze nie mowie ) z okiem przy 100 km/h bedziesz potrzebowal nowe oko - pech, ze tych nie produkuja.

 

Wybacz kolego ale dorosli ludzie w gry komputerowe raczej nie graja. Ten przywilej maja ci mlodsi. :lalag:

 

:smile:

 

 

Przepisy prawa niestety nie są takie idealne jakby sie chciało. Jest mnóstwo idiotyzmów których musimy przestrzegać, W przypadku motocyklistów tez uwazam ze kask jest niezbędny. Tak jak pasy w samochodzie.

ale dlaczego na węgrzech zawartosc alkoholu dopuszczalna to 0 prolimi, a w wielkiej bryt. jest np 0.5promila, Czy mieszkają tam inni ludzie?

Dlaczego cos co jest dozwolone wczoraj jest juz zabronione jutro i odwrotnie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...