Skocz do zawartości

Kask Enduro


Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...
  • Administrator

Daszek pełni wiele funkcji - od osłaniania oczu przed gałęziami, lecącymi spod kół jadącego przodem motocyklisty kamieniami, po osłonę przed słońcem (nie da się komfortowo jechać na enduro bez kasku z daszkiem, wierz mi).

Gogle gwarantują ścisłe przyleganie do ciała i dobrą osłonę oczu i nosa (polecam zakup gogli z osłoną nosa). Łatwo je zdjąć, wyczyścić z zewnątrz i wewnątrz (trzeba uważać, aby nie zarysować delikatnej od wewnątrz szybki). Ponadto plastik stosowany w goglach gwarantuje niemal w 100 procentach, iż nie pęknie gdy trzaśnie w nie naprawdę mocno jakiś przedmiot - kamień itd.

Nie wiem, co Cię jeszcze interesuje...

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema nurtuje mnie takie pytanie dlaczego kaski enduro mają taka a nie inna budowę czyli ten charakterystyczny daszek i mają google a nie szybke jak np integral. Czy może mi to ktoś wyjaśnić?

 

Koleżko przeczytaj ten wątek od początku to wszystkiegoo sie dowiesz. Czytasz ostatnią strone i sprowadzasz dyskusję do początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie.

Polecę wam jeden kask, a przy okazji zrobi mi się reklama.

 

Kask firmy Nitro- partia malowana na zamówienie(matowy), ale nie się liczy w kasku najbardziej... Z resztą widać jaki jest.

 

Wygodny z fajnym wyprofilowaniem na gogle, żeby nie spadały. Wentylację ma dobrą, także głowa nie kiśnie. Materiały? Wydaje mi się, że użyte są dobre, lecz sam na szczęście nie miałem okazji sprawdzenia wytrzymałości. Jeżeli ktoś jest zainteresowany innymi modelami to zapraszam do zadawania pytań. Cenę dałem jak za chinola, bo w zimę niestety kaski się słabo sprzedają, także tym bardziej warto się nad nim zastanowić. POZDRAWIAM MOTOMANIAKÓW !

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=821965308

:notworthy:

Edytowane przez Sniper77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...

Cześć,

szukałem lekkich kasków MX/Enduro i stoję przed wyborem Acerbis Steel Carbon albo Airoh Aviator 2.2. Oba są w podobnej cenie (przynajmniej na allegro) i oba są bardzo lekkie. Może ktoś miał/ma okazję użytkować któryś z nich, to chętnie bym przeczytał jakiegoś opinie: jak się nosi, jaka wentylacja itd.

Za każdą opinię dziękuję.

Edytowane przez james5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...