Skocz do zawartości

porządne kombi/kurtka tekstylne ze średniej półki


Rekomendowane odpowiedzi

Ja "powiem" tylko za siebie .Sam mam ciuchy gore-tex rukka z sredniej polki i jak do teraz dupa nie zmoczyla sie . Jeden z porzadniejszych przejazdow w dwszczu zaczal sie jesli mnie pamiec nie myli przed Hannoverem a skonczyl przed Gliwicami . Na tym odcinku okolo 700 km. w 90% lal deszcz i obeszlo sie bez przemokniecia.Jedna istotna rzecz.Przecietnie cztery razy w roku  przeciagam ciuchy srodkiem do impregnacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby zgrabny placement reklamowy 😉 ....

 

 

 

 

No troszkę siarą pociągnęło... 

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku nie mam takiej potrzrzeby czegokolwiek reklamowac.Po prostu opisuje swoje doswiadczenie jakie mam z ciuchami  rukki , no ale kazdy zrozumie  tak jak  pasuje 😉

 

 

Edytowane przez Taurus 61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeca ja nie do Ciebie 😉

Ja też marki wymieniam, ale bez takiego bezczelnego linkowania... jeszcze strona producenta, ok, rozumiem, a tutaj masz typowe linkowanie reklamowe do strony.

I to też jest OK, ale w innym dziale, mamy taki, "reklama" się nazywa.... 🙂 

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.11.2019 o 20:50, Taurus 61 napisał:

Ja "powiem" tylko za siebie .Sam mam ciuchy gore-tex rukka z sredniej polki i jak do teraz dupa nie zmoczyla sie . Jeden z porzadniejszych przejazdow w dwszczu zaczal sie jesli mnie pamiec nie myli przed Hannoverem a skonczyl przed Gliwicami . Na tym odcinku okolo 700 km. w 90% lal deszcz i obeszlo sie bez przemokniecia.Jedna istotna rzecz.Przecietnie cztery razy w roku  przeciagam ciuchy srodkiem do impregnacji.

a czym sie impregnujesz?

W dniu 18.11.2019 o 10:33, Buber napisał:

jakby zgrabny placement reklamowy 😉 ....

No wiesz.. reklama dzwignia handlu.. Choc nie kazdy wie, rzucona bez wyczucia dziala jak przeciwwaga 😉

 

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 12.11.2019 o 16:10, Tommo napisał:

Nie powiem Ci bo sam jestem na etapie ich zakupu. Na forum Afryki  być może coś więcej się dowiesz, chociaż jest to nowy produkt ale firma dobrze oceniana.

Przymierzyłem, pomacałem...fajna. Ale...znalazłem coś dużo lepszego i raczej się skuszę.

 

pol_pm_Motocyklowa-kurtka-tekstylna-Dainese-D-EXPLORER-2-GORE-TEX-R-rozmiary-niestandardowe-124010_1.jpg

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...