Skocz do zawartości

porządne kombi/kurtka tekstylne ze średniej półki


Rekomendowane odpowiedzi

Brzmi optymistycznie. Dziękuję za pocieszenie. :happy:

A jakie Ty masz ciuchy :) ?

 

Biorę RST Adventure II + Kombinezon przeciwdeszczowy SPIDI Rain Flux fluorescencyjny żółty

 

http://www.atm-motocykle.pl/product-pol-8869-Kombinezon-przeciwdeszczowy-SPIDI-Rain-Flux-fluorescencyjny-zolty.html

 

(na w razie "W") :) mojemu plecakowi zaproponowano:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cierpkamalina

Wzięłam komplet Rukka Julia, kask Shoei, reszta to Alpinestars. Zaleta taka, że ubrania są wygodne i szczelne. Miałam kilka upadków i ubranie nawet się nie przetarło. Kask też jest mocny bo już oberwał, a raczej moja głowa. Z niewiedzy wybrałam tę półkę ale czasem jak czytam to chyba przesoliłam z wydatkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Temat coś wysechł , więc pobiję do góry , bo sezon za pasem i trzeba zakupy poczynić.

Mam dylemat z kurtkami. Najpierw chciaem RST Adventure 2, potem Held Jamiro, a dzisiaj w Louisie w Berlinie przymierzyłem Held Montero i też jest nieźle. Chętnie poczytam opinii jeśli ktoś używa i ma jakieś spostrzeżenia na plus , lub minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Panie i Panowie, krótka piłka.

Kurtka BMW Rallye(2017) czy Held Carese II? Obie nowe ze sklepu.

BMW za 2399, Held za 2550(+130 ochraniacz pleców).

Mierzyłem obie, obie pasują, nie mogę zdecydować.

Jak wygląda kwestia wentylacji, trwałości, przydatności do jazdy całorocznej(z własną podpinką, obie jej nie mają).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Cześć, zaczynam się rozglądać za kurtką motocyklową do uprawiania turystyki. Od jakiej ceny zaczynają się egzemplarze warte uwagi? Czy znajdę coś porządnego poniżej 1000zł? Czy opłaca się kupować używane(szczególnie jeśli się jest nowy)?

Możecie polecić mi coś na start? Na co zwracać uwagę przy wyborze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, tirey93 napisał:

Cześć, zaczynam się rozglądać za kurtką motocyklową do uprawiania turystyki. Od jakiej ceny zaczynają się egzemplarze warte uwagi? Czy znajdę coś porządnego poniżej 1000zł? Czy opłaca się kupować używane(szczególnie jeśli się jest nowy)?

Możecie polecić mi coś na start? Na co zwracać uwagę przy wyborze?

Do turystyki coś warte uwagi niestety min. X2 Twojego budżetu. Jedyne wyjście poszukać lekko używanych albo dosypać kasy. Czarnych też nie polecam, za gorąco na słońcu. 

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj używek - rok temu trafiłem za 250zł fajną turystyczną dainese z gtx w stanie rewelacja

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Tommo napisał:

Rev'it sand 3

  

właśnie stoję przed zakupem spodni i m. in. biorę pod uwagę te Revity. Coś więcej mógłbyś napisać na ich temat? Jak w użytkowaniu, jak wentylacja w ciepłe dni, oraz jak jakościowo ?

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...