Skocz do zawartości

Obrotomierz GS500 do ER5


Wochu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak by to powiedzieć... nie mam go :icon_rolleyes:)) zostal urwany i mam sama elektronike, nie wim czy sprawna... juz myslalem zeby sprobowac zrobic tarcze itd ale chyba lepeij kupic cos innego :bigrazz: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by to powiedzieć... nie mam go :icon_razz:)) zostal urwany i mam sama elektronike, nie wim czy sprawna... juz myslalem zeby sprobowac zrobic tarcze itd ale chyba lepeij kupic cos innego ;) pozdro

 

AAA, to inna sprawa. U mnei byl zupelnie uszkodzony. Cala elektronika od innego moto - z oryginalnego pozostala tylko wskazówka i tarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam narazie nie do zegarow... Czy chlodnica od gpz by pasowala?

 

AAA, to inna sprawa. U mnei byl zupelnie uszkodzony. Cala elektronika od innego moto - z oryginalnego pozostala tylko wskazówka i tarcza.

Od jakiego moto elektronike dales?? jak mysle nad GS...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam narazie nie do zegarow... Czy chlodnica od gpz by pasowala?

Od jakiego moto elektronike dales?? jak mysle nad GS...

 

Piszac o elektronice, mialem na mysli to co jest w obrotomierzu,czyli te bebechy. Teraz te bebechy ktore normalnie powinny byc w obrotomierzu - w tej puszce, sa w lampie. Z oryginalnego obrotomierza pozostalo tylko: obudowa, wskazowka,tarcza i szkło. Majsterek odpacykowal wszystko - predkosciomierz i obrotomierz pieknie podswietlony. Doklandie nie wiem od jakiego to motorka elektronika - wazne ze pieknie dziala i wskazuje jak nalezy. Na poczatku reperowal to oryginalne, ale niestety - obrotomierz głupial, wiec zrobil tak, jak mam teraz. Dalem 300zł. Mówil, ze kompet zegarow do ERki kosztowac moze, uzywany ok 900zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej sorryki za takie wtrącenie ale mam na sprzedaż zegary od gpz 500 obrotomierz prędkościomierz jest sprawny tak jak i wskaźnik temp i cala elektryka tylko skala przy prędkościomierzu jest starta i szybka jest walnięta i nie ma zaczepów do stelaża nie wiem może był by ktoś chętny ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

hej sorryki za takie wtrącenie ale mam na sprzedaż zegary od gpz 500 obrotomierz prędkościomierz jest sprawny tak jak i wskaźnik temp i cala elektryka tylko skala przy prędkościomierzu jest starta i szybka jest walnięta i nie ma zaczepów do stelaża nie wiem może był by ktoś chętny ??

obrtomierz od gpz 500pasuje do er5??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...