Skocz do zawartości

Jazda na scigantach od 24 lat??!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Slyszalem w radiu, ze nasz "kochany" rzad ptrzyjal jakas nowa ustawe, ktora mowi ze bedzie trudniej zdobyc prawko na samochod, a na scigaczach bedzie mozna jezdzic dopiero od 24 lat.Mi to sie wydaje z deczka glupie :P .Lecz widzac niektorych kierowcow, ktorzy najprawdopodobniej "kupili" prawko to nie mam nic przeciwko temu :crossy: .Zycie jest zbyt krotkie aby tyle czekac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, to niemożliwe moim zdaniem :P

Śmiech na sali :crossy:

 

Ciekawe co byłoby klasyfikowane jako "ścigant" (lol) a co jako "nieścigant" :D

 

Sam sie zdziwilem :crossy: , ale czy w radiu gadali by takie glupoty??A o te prawko chodzi, ze bedzie je trudniej zdac, bo ci najmlodsi kierowcy powoduja najwiecej wypadkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem to jak w warsztacie siedzialem, a mowili to w Muzycznym Radiu Jelenia Gora.

 

Slyszalem to jak w warsztacie siedzialem, a mowili to w Muzycznym Radiu Jelenia Gora.

 

Wiesz jak już to wprowadzili by ograniczenie, że np do 50 KM czy coś takiego a nie podział na "ściganty" i nieściganty :crossy:

 

Raczej sie nie przeslyszalem.Mlodzie kierowcy samochodu maja dwu letni okres probny, ze jak spowoduja wypadek to maja po dupie.Trzeba to i tak sprawdzic ale wyraznie mowili o motorach tzw. scigaczach.Mogli by dac przeciez tez od pojemnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy temat.

Na razie wypowiada się sama młodzież, jeszcze nie powiem słowa, ale zastanówcie po co jest taki projekt.

I od razu na google i zobaczyć jak jest w innych krajach, tam gdzie motocykli jest jak psów.

 

Pozdrawiam ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy temat.

Na razie wypowiada się sama młodzież, jeszcze nie powiem słowa, ale zastanówcie po co jest taki projekt.

I od razu na google i zobaczyć jak jest w innych krajach, tam gdzie motocykli jest jak psów.

 

Pozdrawiam ..

 

Domyslam sie dlaczego :crossy: . Mlodzi sa nierozwazni i nieodpowiedzialni.Chyba o to chodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ciekawe co z motocyklami pokroju enduro??

 

Wcale tak nie myślę, w końcu w klasach 125 latają młodzi chłopcy i latają dobrze.

Myślę że zamysł jest inny..

 

Widze, ze bawisz sie z nami w ciuciubabke :crossy: .Ale w pewnym sensie musi o to chodzic

 

Moze o to chodzi aby zmniejszyc sprzedaz motocykli na naszym rynku :D ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ciekawe co z motocyklami pokroju enduro??

Widze, ze bawisz sie z nami w ciuciubabke :icon_razz: .Ale w pewnym sensie musi o to chodzic

W nic się nie bawię, chciałbym zobaczyć więcej opinii i może wtedy napisać coś od siebie.

Ja jestem za tym żeby młodzi ludzie jeździli od 13 roku życia.

 

A w tym temacie piszę tylko po to żeby od razu nie być anty tylko zastanowić się po co to jest.

Przecież tego przepisu nie wymyślili nasi bezmózgowcy z rządu, przenieśli projekt z innych krajów..

 

Pozdrawiam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nic się nie bawię, chciałbym zobaczyć więcej opinii i może wtedy napisać coś od siebie.

Ja jestem za tym żeby młodzi ludzie jeździli od 13 roku życia.

 

A w tym temacie piszę tylko po to żeby od razu nie być anty tylko zastanowić się po co to jest.

Przecież tego przepisu nie wymyślili nasi bezmózgowcy z rządu, przenieśli projekt z innych krajów..

 

Pozdrawiam ...

 

Im wczesniej zaczna jezdzic, tym wczesniej beda doswiadczonymi kierowcami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymogi UE??

Sprobuj pomyśleć tak:

Mam swoje dziecko, jak będę uczył je jeździć, co wsadzisz je od razu na 600.

To taka sugestia, a ustawa i przepisy są ogólne i w trosce o wszystkich. Poszukaj na googlach jak jest np. we Wołszech. Tam dzieciaki w wieku 20 lat są wyszkolone i mają pełną świadomość czego chcą dalej w temacie moto.

 

Pozdrawiam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...