Jump to content
J/P

Serwis w Rzeszowie

Recommended Posts

serwis też przenieśli- już od wakacji nie ma go w Tyczynie. teraz jest wszystko przy Armii Krajowej. Ale ich wg mnie najlepszy mechanik pracuje teraz podobno w banzaiu...

a teraz nieco z innej beczki: gdzie w Rzeszowie można tanio ale dobrze wymienić opony a potem to wyważyć ? W Asie na powstańców powiedzieli mi 25 zł.

Edited by mła

Intermotors sie przeniósł tam gdzie był ten beznadziejny BANZAI.Na Armii Krajowej (obwodnica w strone na Prince'a - za Princem, za VW) NIe wiem tylko czy serwis przeniesli z Tyczyna (Szik) , czy tma został.

pozdrawiam

A masz może do nich numer telefonu??? Bo potrzebuje pilnie. Jeśli ktokolwiek ma numer do intermotors to niech napisze będe wdzięczny.

a teraz nieco z innej beczki: gdzie w Rzeszowie można tanio ale dobrze wymienić opony a potem to wyważyć ? W Asie na powstańców powiedzieli mi 25 zł.

No to chyba nie drogo?????

A masz może do nich numer telefonu??? Bo potrzebuje pilnie. Jeśli ktokolwiek ma numer do intermotors to niech napisze będe wdzięczny.

niestety mam tylko stacjonarke na tyczyn ,ale to juz chyba lipa skoro sie przenieśli.

pzdr

(17)85-48-491

To jest numer do Inter motors

(17)85-48-491

To jest numer do Inter motors

Dzięki wielkie. Jutro bede dzwonił bo dziś juz nic nie zdziałam. Jeszcze raz Dzięki

25 zł TANIO :)

Ja to w Przemyślu za wymiane opony tylniej w vtx-sie zaplacilem 50 zł no Ale gość ma sprzęt do wywarzania kół motocyklowych bo niektórzy robią to na sprzęcie przeznaczonym do samochodów ( chodzi mi o łyżki i zaciski itp.) no i przy wywarzaniu stara sie nakladac jak najmniej ciężarków szukając jak najleprzego położenia opony.

Pozdrawiam

Witam!! Czy ktoś się orientuje czy W Rzeszowie można gdzieś wyprostować felge motocyklową?? Jeśli ktos wie to niech napisze gdzie i jakis kontakt bym prosił. Z góry dzięki. Pozdrawiam

Zna ktos moze namiar na jakiegos mechanika w Rzeszowie, ktory moglby zerknac na motor w niedziele?

Drugie pytanko to prosba o namiar na mechanika znajacego sie na HDkach w Rzeszowie.

Z gory dzieki za wszelkie informacje

Witam 

Odgrzebie trochę temat czy ktoś może naprawiał swoje moto w serwisie w Rzeszowie serwis MotoforLife na ul.rejtana 67 i może napisać opinie o tym serwisie lub doradzi gdzie naprawić skuterka piaggio xevo 125 w Rzeszowie lub okolicach.Szukam serwisu w którym znają sie na rzeczy ponieważ oddałem skuter do serwisu wydawał sie ok ale mocno sie zawiodłem Serwis Mar-Mot na warszawskiej w Rzeszowie.Dzięki

MM naprawia skutery? To faktycznie coś źle się dzieje

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka

Stał 3 tyg. i nie poradził sobie z usterką.

W dniu 2.01.2020 o 05:31, Stemplowski napisał:

Stał 3 tyg. i nie poradził sobie z usterką.

Napisz na priv do mnie co się dzieje,a może pomogę.

W tamtym roku zrobiłem z 30 skuterów i nikt nie wrócił z reklamacją.

• Create New...