Skocz do zawartości

WSZYSTKO O BMW


DZIADU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

omega tylko z silnikiem 3.0 albo po 2000 roczniku 3.2

mniejsze silniki sa po prostu za słabe do tej dużej i ciężkiej budy

a każda wersja silnikowa pali praktycznie tyle samo ( moja 3.0 paliła nawet mniej niż wcześniejsza 2.0 )

jakby to było ważne to diesle 2.5 to dokładnie to samo co BMW 2.5

a nie chcesz Passata ??

2.8 silnik V6 z napędem na 4motion ??

tylko ze automat :biggrin:

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieprawda bo 2l 8v pali najwięcej :D

ale 3l znowusz ma kiepską opinię odnośnie bezawaryjności , masa jest tych aut z padniętym silnikiem za cenę złomu a słupki są dosyć drogie więc coś musi być na rzeczy a 2.5 v6 jest trwałe i było w calibrach i vectrach więc jest ich więcej ( silników )

 

ale zapodam noiwy temat coby nie śmiecić

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2019 o 18:14, konrad1f napisał:

Nie warto to trzymać dalej skoro taki ładny stan? Raczej wartość jej będzie rosła i to dość szybko.

Pozdr.

F

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, filipr napisał:

Nie warto to trzymać dalej skoro taki ładny stan? Raczej wartość jej będzie rosła i to dość szybko.

Pozdr.

F

 

To zwykły model BMW jeszcze w kombi, znikoma wartość kolekcjonerska. Jeśli będzie drożeć to minimalnie i na pewno nie zrównoważy kosztów utrzymania na przyzwoitym poziomie.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde a ja myślałem, że wszystko co ma tyle lat i jest w takim stanie, będzie zyskiwało znacznie na cenie. Myślałem też, że skoro kombi jest rzadziej spotykane, to będzie większym rarytasem. Jednak nie będę inwestował w yoingtimery, bo jak widać kompletnie nie mam o tym pojęcia 😉

 

pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosc dlugo szukalem e30 dla siebie ale wlasnie jako inwestycje czyli 2.5i w cabrio.

Niestety to co widzialem to w 90% ulepy a ceny sa sztucznie wywindowane.. 

Niestety nie stac mnie aby wywalic 80-100tys pln .. a szkoda bo e30 to piekne auto

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, filipr napisał:

Nie warto to trzymać dalej skoro taki ładny stan? Raczej wartość jej będzie rosła i to dość szybko.

Pozdr.

F

 

Tak jak Tommo pisze - wartość może rosnąć ale to nie będzie nic spektakularnego 😉 to auto nie będzie nigdy warte tyle co cabrio czy coupe

mnie na nie po prostu nie stać - prawie nie korzystam, utrzymanie (np. garażowanie) kosztuje a szkoda aby miało niszczeć

 

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie, że mam 😄 przecież wiesz, że zawsze pisze w ogłoszeniach jak jest. tylko akurat w tym przypadku jest inaczej niż zazwyczaj 😉

 

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

a kto nie miał? 😛

jaki motor?

mechanicznie wszystko jest do zrobienia ale jak buda słaba to się w to nie pakuj... nie chyba, że na jedną zimę 😉

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...