Skocz do zawartości

WSZYSTKO O BMW


DZIADU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Michoa pamiętaj że na corocznym badaniu technicznym coraz więcej się wymaga. A doprowadzić starą e36 do kultury to wyzwanie dla portfela. Za brak badania Łysy będzie teraz trzy stówy inkasował. Ciężkie czasy nadchodzą...

 

do tego benzyna po 5:05 i zaraz zacznę chyba kochać rowery chodź mnie rower zawsze kojarzył się z biedą hu**ia i zepsutym ogarem i chodź dużo jeżdże nie lubię :D jeden rower =2 pedały ( czasem 3 ) to jak to lubić ?

 

coś wymyślimy akurat 316 nie wszystkie są w stanie rozkładu( ta siksa co ją odwoziłem na imprezę kupiła z wychodzącym przeglądem , pojechała z marszu to marudził lekko że tłumik pognity a pozatym dał , bez w łapę ) , pozatym nie każdy diagnosta jest taki ja ty

 

 

Michoa, bierz tego

Jesteś elektryk poradzisz sobie.

 

powinieneś dostać kopa w dupę

10 min walczyłęm z aero żeby otworzyć 20 sek tego czegoś a tam jakiś elektryczny ogórek co to robi w temacie o bawarskim śmigle ? co ja tym będe robił ?

nie chce auta na dojazdy do pracy , do pracy mam 5km i jak będzie taka zima jak rok temu to jak się uprę to kiblem przejeżdżę ( bo jak nawet było -20 to nie było śniegu , jak był śnieg to mieszkam przy starej krajówce która zaraz była czarna mimo że nikt jej nie odśnieżał ) chce finezję , 316 to gówno ale przy maluchu to jak corolla hołka przy charade w dieslu jeśli chodzi o upalanie a na więcej mnie nie stać bo są inne wydatki

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

powinieneś dostać kopa w dupę

10 min walczyłęm z aero żeby otworzyć 20 sek tego czegoś a tam jakiś elektryczny ogórek co to robi w temacie o bawarskim śmigle ? co ja tym będe robił ?

nie chce auta na dojazdy do pracy , do pracy mam 5km i jak będzie taka zima jak rok temu to jak się uprę to kiblem przejeżdżę ( bo jak nawet było -20 to nie było śniegu , jak był śnieg to mieszkam przy starej krajówce która zaraz była czarna mimo że nikt jej nie odśnieżał ) chce finezję , 316 to gówno ale przy maluchu to jak corolla hołka przy charade w dieslu jeśli chodzi o upalanie a na więcej mnie nie stać bo są inne wydatki

Ha ha, no to Aero cię ogranicza, film jest o M3 przerobionej na baterie, do upalania i wyścigów pod górę. Zrobili już drugą wersję, tym razem nawet z silnikiem od auta i lepszymi bateriami. Fakt to raczej żart że względu na budżet i zakres modyfikacji, ale do odważnych świat należy.

 

 

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku silnikow M40 warto sprawdzic czy sie kreca do odcinki (jak sprzedajacy pozwoli). Ja tego nie doczytalem i pozniej zmienialem rolki na te z M43 bo sie okazalo ze odcinka jest na 4000 obr.

Edytowane przez _Jerry_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W przypadku silnikow M40 warto sprawdzic czy sie kreca do odcinki (jak sprzedajacy pozwoli). Ja tego nie doczytalem i pozniej zmienialem rolki na te z M43 bo sie okazalo ze odcinka jest na 4000 obr.

 

dzięki cenna uwaga

 

 

Ha ha, no to Aero cię ogranicza, film jest o M3 przerobionej na baterie, do upalania i wyścigów pod górę. Zrobili już drugą wersję, tym razem nawet z silnikiem od auta i lepszymi bateriami. Fakt to raczej żart że względu na budżet i zakres modyfikacji, ale do odważnych świat należy

 

to cześciowo publiczne przepraszam -dfaktycznie obejrzałem kawałeczek bo mnie prędkość ładowania na moim internecie doprowadziła do stanu przedzawałowego i olałem.....

 

 

Micho bierz 1.8 - będzie palić tyle co 1.6 a zawsze to trochę żwawsze.

 

właśnie że sam nie wiem czego chce jak ci*a z okresem....

 

pierwotne założenie było że kręci mnie dostojna i kulturalna jazda niczym kowboj w priusie dostojnie i statecznie i bezpiecznie przejechane szutry czy kulturalnie objechane rondo w związku z czym wolę opcję że opłaty się kończą , gazu nie ma , zawiasu też trochę ale możliwie najmnocniejszy piec jaki dam radę kupić w tej flocie

 

ale ostatnio dochodzę do wniosku że kupię zabawkę , przyjdzie zima gimnazjalistki w kozakach się schowają bo będzie im zimno a ja zostanę z 2 rowalającymi się parchami( bo malucha nie będe miał za co robić a jest bardzo marny już ) którymi strach jechać i będe pajacował z prawdziwym motocyklizmem jeżdżac w -17 stopni skuterem do roboty co biorąc poprawkę że w moim grzyb szałasie za ciepło nie będzie nie brzmi jakoś zbyt seksownie i może lepiej wziąśc trzymające się kupy 1.6 z gazem , mając długie opłaty i samochód który od biedy może służyć na zakupy i dupa mi zimą nie zmarznie a i kozaki z dalszych zakątków globu przywiozę bo na gaz jakoś zarobię a na benzynę to na tyle coby co jakiś czas opony rozgrzać i tyle

 

i myślę czy serce czy rozum -wedle przyjętego planu oszczędnościowego mam 2 miechy na to :D

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie się też napewno pierdoli bez sensu bez konkretów tylko ogólniki rodem z onetu -sam lubię to robić w innych tematach :D

 

ale oczywiście sensowne uwagi też mile widziane :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie się też napewno pierdoli bez sensu bez konkretów tylko ogólniki rodem z onetu -sam lubię to robić w innych tematach :D

 

ale oczywiście sensowne uwagi też mile widziane :D

 

Misiek, a nie myśłałeś, żeby maluch sprzedać... jako "jongtaimera" :) Teraz moda na to, jak dodasz opowieści i historię co przeszedł, to jako unikat opchniesz. I kaska na chociać lpg będzie.

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek, a nie myśłałeś, żeby maluch sprzedać... jako "jongtaimera" :) Teraz moda na to, jak dodasz opowieści i historię co przeszedł, to jako unikat opchniesz. I kaska na chociać lpg będzie.

 

oc za to bulę śmieszne , jego wartość tak rośnie że za 5 lat zas*any przez ptaki niejezdny w 5m trawie będzie warty tyle co teraz jeżdżacy ale gruz a 1500 zł na gruzowate bmw to sobie odłożę może nie w tydzień ale odłożę więc wybór jest prosty :D

 

chciałem linka wkleić z 1.8 z gazem za 1800 ale już go nie ma :(

po czym łopatologicznie odróżnić 1.8 115 od 1.8 IS ? narazie wiem że napis TI na tylniej masce to teoretycznie 140 ale 90% gruzów za mój hajs ma przekładane silniki , szkoda jechać w drugi koniec Polski bo IS a potem odkryć że kupiłem słabsze 1.8.......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

dawno się nikt nie wypowiadał :D

 

 

po czym łopatologicznie odróżnić 1.8 115 od 1.8 IS ? narazie wiem że napis TI na tylniej masce to teoretycznie 140 ale 90% gruzów za mój hajs ma przekładane silniki , szkoda jechać w drugi koniec Polski bo IS a potem odkryć że kupiłem słabsze 1.8.......

 

is/ti (m42/m44) - szesnastozaworowa głowica - pokrywa zaworowa jest sporo szersza niż ośmiozaworowych M40 i m43 - jak sobie wygooglujesz foty wpisując kody silników to będziesz wiedział ;)

 

mam teraz do oddania 316 Touring e36 z walniętą UPG gdyby kogoś interesowało :P - na jednej z fotek jest silnik - to jest m43 (ośmiozaworowy) ;)

https://sprzedajemy.pl/bmw-316-i-touring-e36-poznan-2-6bea9f-nr57415340

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie turas odpada najbrzydsza buda jeszcze w 1.6 ? to będzie miało osiągi poloneza :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tym polonezem to się nie zgodzę, poza tym trzymający się kupy polonez teraz ze dwa razy droższy

ale i tak po sprawie bo młodzież przed chwilą wzięła ;)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój był tańszy od twojej a progi jeszcze ma i nawet legalny przegląd przeszedł :D

 

dlatego ja po dłuższym namyślę chyba będe celował w omegę właśnie z tego względu że ceny e36 lecą do góry dla jednych klasyki dla drugich gruzy

graty robią się drogie , niezaspawany most za ludzką kasę to jak 19 letnia dziewica -podobno istnieje ale nikt nie widział

 

omka vs bmw to jest tak

bmw za 2 tys to ciężko kupić daily 1.6 z gazem , sprawne co przejdzie przegląd , omegę kupisz 2l 16v z gazem i opłatami i hakiem nierzadko z elektryką , BFL sedes to przy e36 sedes jest piękna i nowoczesna , bmw to zajebiście wygląda kupe , fajne kompost , strawne sedes , h*jowo turas :D ( bez urazy ofkorz )

 

pierwsze jadacę 36 ale daily nie drift zmota z tym 1.8iS to koło 4 tys zł minimum żeby gaz był , za 4 tys kupujesz omegę 2.5 która mimo tego że oplwoskie silniki przy bmw to muły bagienne jednak ma 170KM w v6 i niutów też więcej , do tego nierzadko jest lepiej wyposażona ......

 

za 5 tys kupisz omkę mv6 czyli szpile 17 cm w kozakach z prawdziej skóry i prawdziwe futro przykrywające silikonowe cycki ta gablota nawet jak na 21 wiek jest wypasiona ( tempomaty , grzane dupy , pełna elektryka ) do tego konkretnie upierdala bo 211KM w v6 i tam w sumie drogi jest rozrząd i te 3l piece mają średnią opinię ale pozatym to tanie w użytkowaniu auto no bo o spalaniu się nie rozmawia przy takich furach bo nie ma sensu :D

 

a bmw za 5 tys to tak nasprawdę można dopiero zacząć sensownego szukać ....

 

jeśli chodzi o gruziny to omkę 2.5 czy tam 3l w stanie zgonu do upierdalania na przypale ( bez przeglądu ) kupisz za 2-3 tys a bmw za 2-3 tys to raczej maks 2l sedes w stanie agonalnym

 

ale narazie to sobie luźno pie**olę bez sensu , poldito ma prześmigać do kwietnia maja a wtedy zdałoby się coś mocniejszego bo fajnie się upierdala bokiem :D dopóki będzie mnie stać to chroń mnie boże przed przednionapędowym samochodem ( bo niestety tanie w utrzymaniu RWD się kończą , ceny maluchów kosmos , zaraz ceny polonezów bedą kosmos , ceny e36 też się robią kosmos przecież 1.6 kompakta bez gazu to się za 1000 zł kupowało z długo ważnym oc i przeglądem i taki strawny na daily a teraz gruza 1.6 za tyle nie kupisz , sierra już dawno klasyk a nie parch do upierdalania , omka jeszcze ino ale już też szybuje w górę i RWD się robi luksusowe :( )

 

wiadomo że chcąc uskuteczniać drift a nie kręcić się dookoła latarni pod lidlem , zostaje bmw albo szybkie i wściekłe japsy ( 200sx ) ale ja jestem na levelu przypalić kapcia pod liceum , namalować kółko na kostce pod biedrą no i żebym do dresów pasowało bo jak w dresie z tico czy fabi wysiadać ? także dam szansę omce chyba że trafi sięjakieś fajne 36 :D

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

micho jeździłeś Omegą 2.0? Przy e36 to nieskręcająca krowa, taki dryfujący balas, zero podniety.

Wolałbym już jakiegoś jadowitego peżota 306 w świetnym silniku 2.0 16V albo Bravo HGT. To przynajmniej zapie**ala jak należy.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździłem 2l 8v w kombi dosyć długo no i przyznam muł straszny ale to ważyło chyba 1.5 tony a silnik generował szatańskie 115KM do tego skastrowane mieszalnikowym gazem i całość była zaniedbana i upodlona do graqnic upadku i nawet nie tyle mi przeszkadzał jej rozmiar waga i miękki zawias co faktycznie w ogóle to nie jechało , strach byłoby się z kompotem 1.6 na ćwiarę ścigać( godny przeciwnik dla niej to mój mułlonez byłaby wyrównana walka :D ) ale to był wołek roboczy wspólnika auto że tak powiem z góry skazane na śmierć no i to najsłąbszy możliwy silnik w najcięższej budzie jeśli chodzi o omkę ......

 

natomiast u mnie kumpel ma 2.5 v6 opla w calibrze , fakt że cali jest lżejsza i FWD , no i obserwacje są takie że owszem przy 2.5 R6 z e36 to ten opel nie jedzie mimo V-ki i nawet na papierze ma mniej niutów moc ma jak kompot ( 2.5 ma według goglów 192KM w sedesie i kupe a w kompoście 170 ) natomiast w sumie zajebiście się odpycha i jest czym jechać i myślę że coś takiego w RWD mogłoby robić kisiel w gaciach ......

 

no ale CCC , za 4-5 tys masz omkę 2.5 w naprawdę przyzwoitym stanie a bmw ? raz widziałem kompota 2.8 ( swap w dowodzie 1.6 ) nie było gazu , progów , przeglądu i oc się kończyło , na stali , koleś chciał 5500 i zniknął jak napoje na wigili w radomiu.........

 

ja tam nawet nie chce słyszeć o przednionapędowym aucie , wolę kaszla i jego szatańskie 24KM ale w RWD i na szutrach się pobawię niż milion pincet KM w FWD które mnie nie dadzą frajdy bo o ile kapora mogę jarać do usranej śmierci tak co na łyszce będe bączki kręcił :D ? kumpel miał hydro w vectrze i coś tam bokiem latał ale to nie ten sam fun co RWD , wolę do poloneza włożyć 12 od kaszla i nie potrzebuje hydro :D

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...