Skocz do zawartości

Kto lubi merecedesy?


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, michoa napisał:

...a w kraju nastanie prawo i sprawiedliwość .........

W kwesti formalnej chcialbym poinformowac, ze Prawo i Sprawiedliwosc od dluzszego czasu w Polsce panuje, to tak abys wiwdzial  🤣

W dniu 17.04.2021 o 21:12, Staszek_s napisał:

Polubiłem...

E3984FD9-CAC8-4358-82B4-D4AE92CD4B04.jpeg

 

Staszku, zdziadziales tak samo jak i ja !  🤣

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Żona testowała GLE Amg ........ no Salon sie popisał mocno bo dali auto po jakies naprawie, cos trzęsło i hałasował ...... Żona sie nie przekonała do Misia.

Ja natomiast bardzo dobrze wspominam swojego W123 240D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najbardziej zywotne auto jakie kiedykolwiek wyprodukowano ! I wlasnie na nim Mercedes sobie wyrobil marke i na niej jedzie !

:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, KLAUDIUSZ napisał:

W123 240D

ja mam ten motor w 406 , oleju już mi sporo chla , dymi , świece trzeba przygrzewać nawet jak lekko wystygnie bo pewnie komprecha marna ale on  ma 2 miliony przebiegu i jest z 1976 roku 😄😄 także ma prawo , a twardy jest pojedzie na wszystkim  i mimo wszystko w -15 palił lepiej niż polonez z benzyny  😄 tylko tyle że jazdy zero , ale czego oczekiwać od czegoś co ma 70 koni w 4 garach i pewnie jakieś żałosne niuty 😄 a ciągnie ważąca 2.5 tony kastę i nieraz 3 na sobie .......

i zajebisty ma sposób odpowietrzania , 2 pompki i nie trzeba wtrysków odkręcać ani nic , przepompować i poszedł .....

ciekawi mnie czy w w123 były 5 biegowe skrzynie i czy u mnie jest taka sama skrzynia , bo ja mam 4 biegi i brakuje tej piątki , z ładunkiem zapomnij ale na pusto byłoby ciszej przy 70 i mniej by palił

174746902_960719691335521_77020451969771

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tego Meśka to szacun Mistrzu naprawdę, i podwójny szacun że to jest w aktywnej służbie u ciebie 😄 życzę i tobie i Meśkowi 100 lat 😄

My znowu szukaliśmy jakiejś nowszej alternatywy dla kaczki T1 i doszliśmy po długich namysłach do wniosku że ch*j w te nowe strupy i remontujemy Kaczora. Nawet mam na niego delikatny pomysł i jak wszystko wypali to się pochwalę swoim Mercedesem 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kiler napisał:

Dobrze ze już nie zagląda tu diagnosto-barista bo by wam powiedział że te nówki salonówki są dużo lepsze od tych starych 🙂

Nofki na pewno sa cichsze i maja lepsze wyposazenie !

I na tym sie konczy ! 

Od strony technicznej stare konstrukcje byly pancerne !

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ks-rider napisał:

Nofki na pewno sa cichsze i maja lepsze wyposazenie !

I na tym sie konczy ! 

Od strony technicznej stare konstrukcje byly pancerne !

 

🙂

Dobrze że dopisałeś były.

W moim 316 cdi przez trzy lata padł czujnik temp. spalin (220 zł zamiennik) i moduł czujników cofania. Tu już gorzej, aso 1200 ale kupiłem używany wraz z prawym lusterkiem za 400 zl. Auto ma 187 tyś km.

W dostawczakach postęp technologiczny jeszcze bardziej widać niż w moto czy osobówkach. Taką kaczką, czy starym LT jedziesz 80-90 i czujesz się jak w okopie na pierwszej linii frontu z pokryciem artyleryjskim. Teraz z pełnym ładunkiem 150 na miękko i słuchasz spotifajfa z nudów.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Tommo napisał:

Teraz z pełnym ładunkiem 150 na miękko i słuchasz spotifajfa z nudów.

No, to jest moje marzenie, żeby hordy dzieciaków (często gówniarze jeżdżą małymi dostawczakami) jeździły zapakowanymi po brzegi dostawczakami 150 km/h, słuchając z nudów spotifaja.

Jak coś, to pomogę rozciągać gumowe szelki na skrzyżowaniach w moich rejonach (żeby im pomóc w zatrzymywaniu się).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Tommo napisał:

Dobrze że dopisałeś były.

W moim 316 cdi przez trzy lata padł czujnik temp. spalin (220 zł zamiennik) i moduł czujników cofania. Tu już gorzej, aso 1200 ale kupiłem używany wraz z prawym lusterkiem za 400 zl. Auto ma 187 tyś km.

W dostawczakach postęp technologiczny jeszcze bardziej widać niż w moto czy osobówkach. Taką kaczką, czy starym LT jedziesz 80-90 i czujesz się jak w okopie na pierwszej linii frontu z pokryciem artyleryjskim. Teraz z pełnym ładunkiem 150 na miękko i słuchasz spotifajfa z nudów.

Klasa Sprinter nigdy z regoly cicha nie byla, bo sa to woly robocze a nie auta do przewozu biznesmenow.

Wypaczasz nazwe

Kaczka to Citroen 2 CV !

Z tym okopem przesadziles akurat obydwoma autami jezdzilem zawodowo i dalo sie tym normalnie jezdzic. Mercedes 207 czy 307 lub 407 LT tez spoko, nawet ciut lepsiejszy ! 🤣

 

🙂

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tommo napisał:

Dobrze że dopisałeś były.

W moim 316 cdi przez trzy lata padł czujnik temp. spalin (220 zł zamiennik) i moduł czujników cofania. Tu już gorzej, aso 1200 ale kupiłem używany wraz z prawym lusterkiem za 400 zl. Auto ma 187 tyś km.

W dostawczakach postęp technologiczny jeszcze bardziej widać niż w moto czy osobówkach. Taką kaczką, czy starym LT jedziesz 80-90 i czujesz się jak w okopie na pierwszej linii frontu z pokryciem artyleryjskim. Teraz z pełnym ładunkiem 150 na miękko i słuchasz spotifajfa z nudów.

a za 500 do kaczora kupuje się cały silnik, którego i tak nie idzie zaj**ać.

I tak naprawdę jest troche za wcześnie żeby stwierdzić że sprinter jest równie wytrzymały, bo skoro dziś jeździ się 30-40 letnimi kaczorami, to trzeba poczekać aż sprintery się zestarzeją do wieku 30-40 lat, i zobaczymy wtedy jak siębędą trzymały 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak sprintery będą miały 40 lat to też będą nowe samochody 🙂 i NAWET wg niektórych będą lepsze 😉

A sprintery z początków produkcji już praktycznie nie żyją bo zgniły 😉

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, IZO napisał:



I tak naprawdę jest troche za wcześnie żeby stwierdzić że sprinter jest równie wytrzymały, bo skoro dziś jeździ się 30-40 letnimi kaczorami, to trzeba poczekać aż sprintery się zestarzeją do wieku 30-40 lat, i zobaczymy wtedy jak siębędą trzymały 😉

A tym to się chyba tylko afrykańczycy martwią.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, IZO napisał:

I tak naprawdę jest troche za wcześnie żeby stwierdzić że sprinter jest równie wytrzymały, bo skoro dziś jeździ się 30-40 letnimi kaczorami, to trzeba poczekać aż sprintery się zestarzeją do wieku 30-40 lat, i zobaczymy wtedy jak siębędą trzymały 😉

Jak ktos bedzie tym Sprinterem przez 30 - 40 lat tylko 300 000 km nakreci, to moze i wytrzyma, tylko po  tym dystansie to pompy paliwowe pojdom sie pyerdölyc !  

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.04.2021 o 16:22, IZO napisał:

Za tego Meśka to szacun Mistrzu naprawdę, i podwójny szacun że to jest w aktywnej służbie u ciebie 😄 życzę i tobie i Meśkowi 100 lat 😄

My znowu szukaliśmy jakiejś nowszej alternatywy dla kaczki T1 i doszliśmy po długich namysłach do wniosku że ch*j w te nowe strupy i remontujemy Kaczora. Nawet mam na niego delikatny pomysł i jak wszystko wypali to się pochwalę swoim Mercedesem

wszystko zależy jak auto użytkujesz

u mnie nie jest to auto stricte zarobkowe i priorytetem są niskie koszty eksploatacji i prostota serwisu , nie mam czasu tego naprawiać ani warunków ani kasy na mechanika więc wolę niezniszczalnego 45 latka z komfortem i prędkościami żuka z skrzynią trójką niż cokolwiek świeższego i ciągłe grzebanie i ogromne koszta

 

movano u dziada ma 570tys km , ok wyłączasz eco i lecisz 150 i robisz Warszawa łódź w godzinkę z hakiem , ale ma już drugi silnik , drzwi zaczynają rdzewieć no i raz już kwitnąłem na mopie pod Wrockiem bo się jakiś błąd zapalił i jechał 40km/h s8 , zjechałem na mop mówię zgaszę go i odpalę może się skasuje , taa skasowało się ...odpalanie 😄  stop i rozrusznika nie włączyłeś , chłopaki z busów mówią że nie ma co próbować na zaciąg , komp go zablokował i koniec , typek do mnie z laptoptem jechał , coś pokasował , błąd dpfa się chyba palił całą drogę ale jakoś jechał , tragedia 😄 tam ciągle z tym dpf jest problem ale dziadu mówi że nie wycina bo auto jeździ do gebelsowni a tam podobno są w stanie sprawdzić przt kontroli czy jest i wtedy boli 😄  dwumasa też już się w tym drugim silniku wysypała .......

 

no ale znowu jeździj 60km/h trasę Niemcy PL nie mówiąc że kaczka do Niemiec chyba by w ogóle nie wwjechała bo bo tam sreuro 85 jest ( dziad turbodaily nie wjeżdża a ono jest 15 lat młodsze a co dopiero kaczor ) to też byś oszalał , plus bagi ITD , psiarnie i inne ścierwa systemu , chcąc zarobkować nie masz wyjścia jak te nowe gówna 😞 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...