Skocz do zawartości

RS 125, TZR 125, Mito 125


Rekomendowane odpowiedzi

2t zawsze bedzie chodziło jak 2t...o wstawianiu tłumików od większych sprzętów (4t) było juz duzo na forum wtedy musisz wybrac moc i dzwięk a wygląd bo nawet dzwięk ci potrafi popsuc taki tłumik... mój kumpel ma cagive w8 to jest 125 i dlamnie ona pięknie chodzi... jak bede miał okazje to nagram wam i pokaze.... cos mi sie kojarzy ze była taka strona z dzwiekami wiekszosci moto... pozdro

To ,że wstawianie wydechów od 4T jest nieopłacalne to wiem - pierdzi, nie jedzie i czasem też nie za dobry wygląd ale to zależy jak kto zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

na wysokich obrotach nie jest zle z rs'ka 125 :biggrin: berdzenie nie jest tez tak wyraźnie jak w rs 50 :biggrin: a na wysokich obrotach jest już dość ciekawy dźwięk :biggrin: wpisz na youtube.com rs 125 i bedziesz miał troche filmów, na którymś napewno usłyszysz dźwięk :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wysokich obrotach nie jest zle z rs'ka 125 :icon_mrgreen: berdzenie nie jest tez tak wyraźnie jak w rs 50 :flesje: a na wysokich obrotach jest już dość ciekawy dźwięk :D wpisz na youtube.com rs 125 i bedziesz miał troche filmów, na którymś napewno usłyszysz dźwięk :)

 

w filmikach najgorsze jest to, że nie oddają najfajniejszego dźwięku z całej skali obrotomierza, czyli tego charakterystycznego gardłowego charczenia po otwarciu zaworu wydechowego :P

 

na wysokich obrotach nie jest zle z rs'ka 125 :biggrin: berdzenie nie jest tez tak wyraźnie jak w rs 50 :) a na wysokich obrotach jest już dość ciekawy dźwięk :D wpisz na youtube.com rs 125 i bedziesz miał troche filmów, na którymś napewno usłyszysz dźwięk ;)

 

w filmikach najgorsze jest to, że nie oddają najfajniejszego dźwięku z całej skali obrotomierza, czyli tego charakterystycznego gardłowego charczenia po otwarciu zaworu wydechowego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z doswiadczenia wiem, ze jezeli sie zalozy sportowy wydech do 2T (oczywiscie nie mowie tu o przekladce tlumika z 4T bo to bezsens) to pierdzenie jest jeszcze wieksze :)

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...

Witam. Odpuscilem sobie crossowke i postanowiłem zrobić prawko A1.

Mianowicie upatrzylem sobie juz fajna Cahive Mito 2007 r tylko problem w tym, czy nie bedzie dla mnir zbyt niska. Mozecie doradzic które sporty 125 sa największe ( tylko 2t ). Co masywniejsze ? Rs czy Mito ?

Wiek 15 ( w lipcu 16 )

Wzrost ~ 186 ( moze ciut wiecej )

Waga ~ 77 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkbuster, Pan do Ciebie :icon_mrgreen:

 

Nie Cahive a Cagive.

 

jak gruba jest Twoja swinka skarbonka ? :icon_mrgreen: :icon_razz:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...