Skocz do zawartości

Skrzynia do dniepra za taką kase??


Puzel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, ale przegladam allegro codziennie od jakiegos czasu, widzialem wystawionych juz kilka skrzyn do Dniepra, i zawsze ceny wachaly sie w granicach 180-220zł. Spodziewalem sie ze ta osiagnie cene max 250zł, ale nie 425 :/

 

 

Jak tak dalej bedzie to kupie 15 rusków i zamuruje je gdzies za ścianą garażu na 20 lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ma żartów.Obserwowałem ostatnio kilka aukcji z częściami do emki i widzę ze nie chodzi juz o to zeby złożyć motorek najładniejszy ,najsprawniejszy,najbardziej orginalny.O nie teraz idzie moda żeby motorek złozyć najdroższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nierozumiem czemu sie tak dziwicie skrzynka wyglada jak nowka i za taka kase ktos niewtajemniczony ja kupil bo uwarzal ze skrzynia o takim wygladzie zewnetrznym jest nowa albo prawie nowa i do tego koniecznie w swietnym stanie

 

wystarczy dobrze umyc i kazda by tak wygladala kwestia odpowietnich srodkow czyszczacych

 

jak sobie powiekszycie zdjebie widac na niej jeszce kropelki wody i na podlozu takze z tego wynika ze ktos podpicowal jakis szajs i zeby drogo sprzedac mysle ze cena oncowa przeszla jego najmielsze oczekiwania

 

a co do cen to faktyczie ida w gore handlarze wyczuli ze ruskie motocykle robia sie modne i mozna na nich niezle zarobic wiec nie ma w tym nic dziwnego

Edytowane przez Magda_Z_Tanowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz idzie moda żeby motorek złozyć najdroższy.

 

 

heh dobrze powiedziane.

najbardziej w cenie sa tylnie lampki, blotniki, suwaki i liczniki.

 

..a ja swoja druga skrzynie oddalam kumplowi za darmo :biggrin:

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchajcie ludzie mojej opowiesci co wam teraz powiem w głowie sie nie miesci:-)

Fakt skrzynka droga , ale ładna, czysta i tak ładnie sie błyszczy ...jaby była nowa, wiec wiadomo, a co do czesci, to wiadomo ze Alledrogo jest drogie, chcoiaz jest pare osób normalnych i mozna cos łyknąc tanio, a poza tym tak na marginesie dobrze robic zakupy na motobajzlu, mozna cos kupic naprawde w dobrej cenie, ale nie zawsze, ostatnio na jesiennej łodzi to ruski chcieli sprzedac silnik do urala bez skrzyni podobnoz fabryczna nówka za 2500zl(nie pomyliłem zer):-) Mówie wam ludzie sie zabijali, Grunwald to małe miki w porównaiu co sie działo u tych wesołych kolesi tak suie wszyscy bili o ten silnik. hahahaha(uwaga dla osub ze słabym poczuciem humoru-oczywiscie żartowałem silnika nikt nie kupił)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy ktos wierzy ze taki silnik co jest nowka fumkiel nie smigany od ruskich pojezdzi dluzej niz jak sie kupi zlona i zrobi w nim pozadna kapitalke? za 2500 to mozna przecieze cala mechnike powymienianac na naprawde nowe alobo stare-nowe z magazynow wojskowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale kupic trupa za 2500 to nie sztuka

 

ja tam wole wiedziec co mi bangla w silniku

 

co do dnieprow za 10 tys to moga byc nawet za 12 jak ktos by chcial mojego ukochanego urala kupic to dyche musi dac ;p w koncu to ten ktos chce kupic a ja nie chce sprzedac ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja tam wole wiedziec co mi bangla w silniku

;]

 

Chyba każdy posiadacz "ruskiego statku" woli wiedzieć co ma w silniku - zamiast wierzyć w zapewnienia handlarza, że "oto przed tobą leży silnik nówka sztuka - bierz panie, zakładaj i ogień - ino zapłać jedyne............2500zł" - bo to sie chyba mija z celem;;;

 

Ps;

Aukcje z Dnieprami po 10tys ( :icon_mrgreen: ) są faktycznie dobre - jeśli chodzi o poprawę humoru :buttrock:

 

 

 

 

Pps;

Własnie znalazłem na Allegro kolejną skrzynię

 

http://moto.allegro.pl/item151658361_skrzynia_k_750.html

 

Może ktoś obstawi za ile - i czy w ogóle zostanie sprzedana???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...