Skocz do zawartości

Pierwsze moto - max 15-20 tys. - 125-250ccm - 2 czy 4t?


Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/item144927342_kawas...per_okazja.html

jesli masz 16 lat i nie więcej jak 80 kg to bierz cos w tym stylu

 

Ja nie jeździłem w wieku 8 lat ćwiarą po polu ale i tak uważam że kupowanie za małego motocykla to pomysł średni. Dla 16latka taki motor jest gabarytowo za mały. Moc na początek jest okej ale co z tego jak się noga pod kierownicą nie mieści?

Moc jaką dysponuje 125 wcale nie zabija. Nie popadajmy w przesadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jeździłem w wieku 8 lat ćwiarą po polu ale i tak uważam że kupowanie za małego motocykla to pomysł średni. Dla 16latka taki motor jest gabarytowo za mały. Moc na początek jest okej ale co z tego jak się noga pod kierownicą nie mieści?

Moc jaką dysponuje 125 wcale nie zabija. Nie popadajmy w przesadę.

moze najlepszym pomyslem byloby wstawienie w rame 125 silnika 85 jednak tak do przemyslenia róznica w wysokosci siedzenia 85 i 125 wynosi 7 cm, róznica wagi wynosi 19 kg ...dalej uwazasz ze to przesada ???

niech kupoi na 1 sezon potem moze pchnac i kupic wiekszy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzenie motorem nie jest owiele trudniejsze niz chodzby skakanie na rowerze co tez robie :) moze popytaj swoich kumpli czy nie maja jakiegos motorka czy cos na ktorym bys sie nauczyl podstaw nastepnie mysle ze wystarczajacym i optymalnym rozwiazaniem byla by jakas seta cr,kx,yz nie jest moc zbyt ogromna :) triki w motorze sie latiwej robi bo masz duze siodlo a w rowerze jaks spadniesz na dupe to boli albo siodelko lamiesz :icon_razz: pozdro

Edytowane przez michal_dh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.moto.allegro.pl/search.php?cate...&category=18447

 

Panowie a jest w polsce takie cos jak wyporzyczalnia motocykli, lub szkola? Chodzi o to ze chce sie nauczyc jezdzic a nie mam pomyslow gdzie to moge uczynic

 

http://www.tnt-motocross.pl/klub/article.php?aid=37

Edytowane przez eloelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 13 lat później...

Witam,  na następny sezon chciałbym kupić swój pierwszy własny motocykl.  Wcześniej już coś jeździłem i robię kategorie A2 mam 18 lat.  Interesuje mnie jazda Supermoto oraz enduro.

Zastanawiałem się nad  KTM EXC-F 250 4t na wtrysku    lub KTM EXC 125 2t.    Max co mogę wydać to około 18k PLN na sam motocykl. 

Wiem że do enduro lepsze będzie 2t a na supermoto 4t. Będę jeździł tak 60% supermoto 40% enduro.  

Co będzie lepsze na pierwszy motocykl 2t czy 4t ?   Nie chodzi mi tutaj o koszty serwisowania i utrzymania.

Z góry dzięku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...