Skocz do zawartości

yamaha xj 600 89 rok BRAK ŁADOWANIA


bart xj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.07.2021 o 11:35, qpa napisał:

ale jaki tak Ci padł?

Ten kupiony w polskim sklepie (on-line) za 80 parę złotych które to na popularnym serwisie w chinach po 20zł sprzedają.

Identyczny jaki miałem w moto zamówiłem w chinach (za 36zł) i przyszedł w zasadzie następnego dnia po awarii tego zakupionego w Polsce ale... nie miałem czasu się tym zająć bo nawał w robocie.

W dniu 21.07.2021 o 11:43, Bimbak napisał:

A akumulator był naładowany?

Tak. Aku jest pół roczny, naładowany prostownikiem przed wymianą poprzedniego regulatora także wszystko było z nim ok

 

Sorry że się tyle nie odzywałem ale nie wiedzieć czemu nie zawsze przychodzą mi powiadomienia że ktoś odpowiedział w temacie mimo iż mam zaznaczone obserwowanie i powiadamianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle zostało z tego regulatora zakupionego w polskim sklepie

Jakieś czarne mazidło z niego wypłyneło, przypominające lepik/smołę i dymiło się spod złącza wtyczki.

Gdzieś po 3-4km od wyjazdu z domu stojąc chwilę na skręcie poczułem sfąt palonego plastiku, gumy ale stwierdziłem że tradycyjnie ktoś pewnie utylizował śmieci przez komin. Moto ujechało jeszcze 2km, raz przerwał jakby mu nagle wszystkie 4 cyl odcięło, po 200m drugi raz i po chwili wszystko death. Sytuację uratował zapasowy bezpiecznik w kpl bo bym musiał organizować transport do domu.

1627908207673.jpg

Edytowane przez Piasek80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...