Skocz do zawartości

Zdałem egzamin, mam prawo jazdy !!


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Ja też się pochwale. Dzisiaj właśnie zdałem państwowy egzamin w MORD'ie w Krakowie na kat A. Piękna sprawa. Egzamin łączony, teoria 1 błąd. Bałem się cholernie Teraz tylko kupowac sprzęt i jeździć.

 

Pozdrowienia :crossy:

Honda CBR F4 99

 

http://www.cbrf4.blogspot.com - moja przygoda z motocyklem Honda CBR F4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się pochwale. Dzisiaj właśnie zdałem państwowy egzamin w MORD'ie w Krakowie na kat A. Piękna sprawa. Egzamin łączony, teoria 1 błąd. Bałem się cholernie Teraz tylko kupowac sprzęt i jeździć.

 

Pozdrowienia :crossy:

 

Gratulacje i szerokosci:)pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś się udało! Za pierwszym razem! Teraz po 8 latach na papierku obok rubryki B, wypełniona zostanie również A :) Okres do wiosny wykorzystam na poszukiwania jakichś 2oo i na dobre rozpocznę jednośladową przygodę (pomijam polne przejażdżki WSKą ojca 10 lat temu :wink:). Do zobaczenia na drogach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja też zdałem ;) ,w poniedziałek za pierwszym razem, całkiem miłe uczucie ;)

Gratulacje!

 

w srode zdalem

 

troche nerwow bylo

 

ale uczucie po zdaniu bardzo pozytywne

Gratuluję :))

 

Egzamin zaliczony w piątek 25 września :biggrin: za pierwszym podejściem :buttrock: Czas na zakup motocykla. Zastanawiam się tylko czy teraz czy na wiosnę dopiero. Tak czy inaczej moja radość jest nieopisana :crossy:

Witam i gratuluję. Miło, że coraz więcej osób z okolic zdaje. Może będzie z kim pośmigać i na zloty dojeżdżać :)

 

 

Dziś się udało! Za pierwszym razem! Teraz po 8 latach na papierku obok rubryki B, wypełniona zostanie również A :) Okres do wiosny wykorzystam na poszukiwania jakichś 2oo i na dobre rozpocznę jednośladową przygodę (pomijam polne przejażdżki WSKą ojca 10 lat temu :wink:). Do zobaczenia na drogach!

Gratuluję... ja także zdaję niedługo po 8 latach od B ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwio ten ładny avatarek to aż do wiosny,tak? :biggrin:

 

na bikini za późno, a do zimy jakoś dziwnie blisko ;)

 

W takim razie i ja, skoro to wątek do chwalenia się to ogłoszę, że dzisiaj o 18,00 zdałam prawko na motockl (teoria i praktyka) za pierwszym podejściem :buttrock: Cieszę się jak małe dziecko i właśnie piję za Wasze zdrowie :flesje:

 

Teraz tylko kupić :crossy: i czekać do wiosny :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...