Skocz do zawartości

Kawasaki ZZR 600 (ZZR600)


Gość Hunter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli na środku opony masz łyso (albo bieżnik ma mniej niż 3 mm) to poszukaj sobie nowej oponki... Ja w swojej mam po bokach niezły bieżnik, ale środek... prawie slick! I też już szukam opony....

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przyzwoite moto. I ma taką zaletę, że i pasażer siedzi w miarę wygodnie. A hamulce do dziś mogą konkurować z obecnymi konstrukcjami. Jeśli szukasz plastika czysto sportowego, to nie zygzak. Ale jesli lubisz i poszaleć i wyrwać się też gdzieś dalej np. wakacje, to jest idealny... Nowego może bym nie polecał, bo w Polsce i tak go nie sprzedają, nowe raczej coś innego. Ale używany (zwłaszcza po 93 roku, kiedy poprawiono w nim tzw. błedy młodości)... spoko!

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem

Polecam zygzaka 1100, pozycja tak jak w 600 tce, osiągi dużo lepsze, zwłaszcza moment obrotowy i moc ,a prowadzi się idealnie mimo dużej masy, a stabilnością jazdy na wprost z dużymi prędkościami mało który motocykl mu dorówna... Jakby co to mam do sprzedania... rok 94. mogę wysłać fotki

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zygzaczek jest THE BEST.moj ma juz 9 latek a popierdziela bez zadnych wiekszych czy mniejszych usterek.dol obrotow moglby miec troche lepszy ale jak sie "rozbuja" to jest przyjemnie.tylko ze na obrotach potrafi spalic tyle co 125p :wink: .ogolnie swietny moto :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witaj :mrgreen:

 

Widzę, ze jesteś tutaj nowy i jeszcze nie posługujesz się takim dobrodziejstwem jak opcja SZUKAJ :mrgreen:

 

Widzę, ze nikt jakiejś sensownej odpowiedzi czy porady Ci nie dał. Ja sam nie miałem do czynienia z tym modelem, ale przejrałem archiwum tego forum i oto co udało mi się znaleźć:

 

http://www.forum.motocyklistow.pl/viewtopic.php?t=1430

 

http://www.forum.motocyklistow.pl/viewtopi...pic.php?t=10672

 

Powiem Ci jeszcze, ze mały zygzak jest bardzo popularnym motocyklem i w necie oraz prasie napisano już o nim chyba wszystko :mrgreen:

Życzę udanej lektury i miłych poszukiwań :banghead:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...