Skocz do zawartości

Uszczelka miski olejowej GS 500


Gwoździu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Potrzebuje uszczelki pod miske olejową do gs 500

 

1. W ASO pewnie sporo poczekam :/

2. Nie wiem czy LARSSON będzie miał taką uszczelke (nie mam ich katalogu, a w necie mają tylko komplety uszczelek, lub uszczelke pod klawiature)

 

Myślę żeby samemu dociąć z czegoś taką uszczelke (tektura?) i posmarować silikonem. :buttrock:

 

W oryginale uszczelka byla z czegos plastikopodobnego.

 

Co radzicie???

 

PS. panikuje bo mam ok tygodnia do wyjazdu do Anglii na moto a tu taki zonk

 

Z góry dzieki :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze wolalbym kupić :bigrazz:

 

Po prostu mam malo czasu i dlatego obawiam sie ze ASO nie zdąży z realizacją zamówienia :buttrock:

 

A z tego co wiem Larsson nie ma tej uszczelki jako pojedynczej. Jesli się myle to prosze o sprostowanie :biggrin:

 

Moze ktoś zna jakis sklep, gdzie mieliby taka pojedyncza uszczelke ???

Edytowane przez Gwoździu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze wolalbym kupić :bigrazz:

 

Po prostu mam malo czasu i dlatego obawiam sie ze ASO nie zdąży z realizacją zamówienia :buttrock:

 

A z tego co wiem Larsson nie ma tej uszczelki jako pojedynczej. Jesli się myle to prosze o sprostowanie :biggrin:

 

Moze ktoś zna jakis sklep, gdzie mieliby taka pojedyncza uszczelke ???

 

akurat od miski bym spokojnie dorobil,

zakladajac ze w serwisie trzeba czekac, bo kosztowac sporo wiecej nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą uszczelką są problemy. Nawet klupiona czasem przecieka. W moim GS'ie poprzedni właściciel musiał dodatkowo zatkać parę wycieków silikonem. Choć tego nie polecam.

 

Ostatnio mechanik po regulacjach w moim motorze miał trudności z założeniem i dopasowaniem uszczelki pod pokrywę zaworów, bo też była poprawiana silikonem.

 

Suma sumarum nie polecam dorabiania uszczelki silikonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dobrze kojarze, ale chodzi Ci o ta uszczelke co przykrecasz ze sruba ? Jesli tak, to ja tez mialem problem, poniewaz wyciekac mi zaczal olej po przejechaniu 1000km i stara uszczelke ktora byla wykonana z miedzi zastapilem nowa ktora byla dorabiana i przestalo kapac :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę to w Suzuki będziesz czekał na uszczelkę do 2 dni roboczych (o ile nie mają w magazynie więc nie wiem czy jest sens rzeźbić z dorabianiem.

Wlasnie, tylko 2 dni robocze :bigrazz: Przynajmniej tak jest w Wawie(ja zamawialem czesci w suzuki na Prym. Tysiaclecia).

Gwozdziu, ciesz sie ze masz gs.Kumpel zamawial dzis ramke reflektora do kawy i zostal poinformowany ze przesylka bedzie za 2-3 tygodnie :buttrock:

Edytowane przez slayer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...