Skocz do zawartości

TŁUMIKI MONTII MOTORSPORT


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak bedzie walic w wydech to trzba tak wyregulowac gazniki zeby nie strzelalo

 

przy przelotowych rurach strzały w kolektor to standard, prawie nie do uniknięcia, także nie przejmować sie.

mozna zminimalizowac wystepowanie w dolnym zakresie obrotów, ale na gorze zawsze sobie pyrknie.

 

nie wspomne juz o V'kach ktore zawsze walą :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy przelotowych rurach strzały w kolektor to standard, prawie nie do uniknięcia, także nie przejmować sie.

mozna zminimalizowac wystepowanie w dolnym zakresie obrotów, ale na gorze zawsze sobie pyrknie.

 

nie wspomne juz o V'kach ktore zawsze walą :buttrock:

Przy przelocie renomowanej firmy dedykowanym do danego modelu tez strzelaja??

 

Kolega mial gsx-r 750 na dedykowanym przelocie i nic nie strzalalo, podobnie u innego goscia ktrorego znam i ma horneta 600 z wydechem akrapovic'a. Oba motocykle na tych wydechach konkretnie grzmia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmigam już cały sezon z takim wydechem w hondzie xr 650, za tą kase wydech spoko nic się nie dzieje, oprócz opaski, która zerwała się po 1 godzinie śmigania w terenie.

Teraz przymieżam się do założenia dwuch takich kominów w TRX 850

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie Dominik też mówił o jeździe w terenie, a ja będe śmigał tylko i wyłącznie po asfaltach więc chyba o takie rzeczy jak uderzenia o glebe czy baardzo silne wstrząsy nie muszę się martwić.

 

Jednak jak znacie jeszcze jakieś dobre tłumiki w tej cenie to bardzo proszę o wrzutke tutaj informacji

 

Z góry dzięki i pozdrawiam! :banghead: :flesje: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak się sprawują te kominy, ale sądząc po wadze to mają b. cienką blachę, możesz mieć kiepski bas i tłumik może wpadać w rezonans-->cienka blacha-->mało sztywna konstrukcja-->drgania--> pekanie?!

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :banghead:

dokładnie taki wydech założył kolega do swojej FZR 600 na początku tego sezonu i do dziś wszystko jest w najlepszym porządku

 

wydech brzmi bardzo fajnie, jest znacznie bardziej basowy niż np.LeoVince zamontowany w moim Fazerku

 

moim zdaniem to za tą cene jest to całkiem dobry wydech

 

POZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak się sprawują te kominy, ale sądząc po wadze to mają b. cienką blachę, możesz mieć kiepski bas i tłumik może wpadać w rezonans-->cienka blacha-->mało sztywna konstrukcja-->drgania--> pekanie?!

 

 

To chyba pierwsza opinia z której wynikałoby, że nie są one najlepsze .... ale jak sam na poczatku twej wypowiedzi stwierdziłeś, że nie wiesz jak sie sprawują ... to specjalnie się nie przejmuję :banghead: słyszałem od gości co na nich jeżdżą że dają bardzo dobry i głęboki bas, co do drgań to "cienka blacha" nie ma nic wspólnego, zależy jak na obejmie i uchwytach trzyma, poza tym "dzwonienie" zawsze można usunąć.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak napisałem, bo rzeczywiscie nie wiem, a moja opinia jest ostrożna i zawiera ziarno niepewności...

Mój kolega chce założyć taki wydech do GS500E ale też się troche boi,

POTRZEBUJEMY TU TROCHE RZETELNYCH INFO

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z producentem tych tłumików i na dowód tego jaka jest ich jakość dają na nie 2 lata gwarancji :biggrin: ... mmm coraz bardziej jestem do nich przekonany .. no chyba że zaproponuje ktoś lepsze w tej cenie ??

 

Czekam :buttrock: :clap: :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra ale pytanie takie- przeciez w wiekszosci przypadkow trzeba silnik dostroic do takiego wydechu. U mnie po zmianie samego filtra na K&N mieszanka strasznie sie zubozyla. A tak odbiegając- jesli wydech jest jakąś wydumką to naprawde trudno to bedzie wszystko zgrac - jesli nie wierzycie zapytajcie sie Adama albo Piotrka- bo to chyba oni mają na ten temat najwiecej pojecia na naszym forum. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...