Skocz do zawartości

Diverse NIGHT of the JUMPs Katowice "SPODEK"


Koki_90
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z przykroscia informuje ze oddam za darmo dwa bilet na jutrzejszy dzien w pierwszym sektorze.Kto pierwszy zglosi sie na PW temu oddam .Bilety do odbioru w Katowicach jutro około godziny 11. Musze zrezygnowac poniewaz moj brat uległ dzisiaj bardzo powaznemy wypadkowi motocyklowemu :( I niestety rokowania nie sa zbyt optymistyczne.

bedzie dobrze. Trzymam kciuki :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy filmiki:

 

http://rewident.com/enduro/

 

oglaza - zwyciezca skoku wzwyż

winner - przejazd kwalifikacyjny zwycięzcy

synchro - konkurs synchroniczy - finał

 

Jesli ktos ma ochote - KtmKamil - mój syn (5 lat)

nowytlumik - DRZ-400E pod góreczke - to ja z nowym tłumikiem :)

 

 

Zdjęcia później

 

PS

Dzisiaj druga eliminacja MŚ w Polsce i ostatnia w tym sezonie na świecie. Wczoraj Kłopotek i Ogłaza nie błyszczeli na tle konkurencji (11 w sumie zawwodników) może dzisiaj będzie lepiej. Może też uda się zrobić jakieś naprawde fajne foty - opprosze kumpla z duża lunetą o pomoc :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem. Może troche przesadziłeś. Bartek wcale tak źle nie nie jezdził. Ale wygrana czecha była bezapelacyjna. Kręcił piękne backflipy, wszystko było idealne :crossy:. Ale na mnie wieksze wrażenie zrobiły whipy. Czasami można było odnieść wrazenie, że zawodnik wyląduje tyłem :biggrin:

Pozdro - zdjęcia i video mam ale chwilowo nie mam za bardzo czasu by je umieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak sobotnia noc zaliczona .Ogólnie było spoko opłacało sie wydać kaske tylko Darek Kłopot się nam troche nie popisał,ale w sumie było OK , a jakie dupcie sie kreciły :banghead: to szło sobie głowe ukrecic ;)

Dzisąj w godzinach dopołudniowych postaram sie wrzucic tutaj foty, a jak starczy czasu to bedzie i filmik :D

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...