Skocz do zawartości

łoś


rych
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w mieście jeżdżą takie dwa...wszystkie lecą max 60 bo wyprzedzałem ;d ,ciągnie się jak ślimak,może rok pojeździsz ;] kup lepiej coś markowego ;d albo ramę od tego cuda i ślinik od jakiegoś enduro ;d ,ja nie polecam

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam to za głowę sie chytam. Ludzie jak nie jeździliście top nie komentujcie (niektórzy).

 

Miałam ten sprzęt jeden sezon. Przejechałam na tym 2006 km. Nie psuł mi się. Zero awarii. Zdjętą miałam blokadę i smigać tym można było 65 km/h. Nie narzekałam na ten sprzęt, trzeba o niego dbać, a nie żyłować go ile wlezie. Jak go będziesz żyłował to wiadomo że cudawianki się z nim dzieją, odkręcają się niektóre śróbki itd.

 

A propo że jest trochę mułowaty to prawda, ale liczy się jazda a nie tylko ruszanie z pod świateł z prędkością dźwięku :icon_mrgreen:

 

Życzę powodzenia z kupnem motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam to za głowę sie chytam. Ludzie jak nie jeździliście top nie komentujcie (niektórzy).

 

Miałam ten sprzęt jeden sezon. Przejechałam na tym 2006 km. Nie psuł mi się. Zero awarii. Zdjętą miałam blokadę i smigać tym można było 65 km/h. Nie narzekałam na ten sprzęt, trzeba o niego dbać, a nie żyłować go ile wlezie. Jak go będziesz żyłował to wiadomo że cudawianki się z nim dzieją, odkręcają się niektóre śróbki itd.

 

A propo że jest trochę mułowaty to prawda, ale liczy się jazda a nie tylko ruszanie z pod świateł z prędkością dźwięku :icon_mrgreen:

 

Życzę powodzenia z kupnem motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat jeździł takim wynalazkiem przez jeden sezon, albo nie, inaczej - brat przejechał się parę razy, bo więcej to stało niż jeździło, awaria za awarią. Ogólnie to straszna padaka była, a sprzęt nie żyłowany, brat dbał o niego, chuchał i dmuchał :bigrazz:. W końcu się wkurzył i badziew sprzedał. Jak wszystkie chińczyki są takie, to ja dziękuję, wolę chyba tramwajem pojeździć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...