Skocz do zawartości

GP Japonii


-=Mefisto=-
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Włoch Loris Capirosii został zwycięzcą niedzielnego wyścigu na torze w Motegi. Duca prowadziła w wyścigu praktycznie od startu do mety.

 

Loris nie potrafił odjechać już od samego początku goniącym go – Rossiemu i Melandriemu. Cała trójka znajdowała się w bliskich odległościach między sobą. Kolejne okrążenia nie przyniosły wielkich zmian wśród czołówki. Dopiero w połowie wyścigu, efektownym uślizgiem, zakończył swój występ Australijczyk Casey Stoner.

 

 

 

Wyniki:

 

1. Loris Capirossi ITA Ducati Marlboro Team 43min 13.585

2. Valentino Rossi ITA Camel Yamaha Team 43min 18.673

3. Marco Melandri ITA Fortuna Honda 43min 21.963

4. Sete Gibernau SPA Ducati Marlboro Team 43min 23.297

5. Nicky Hayden USA Repsol Honda Team 43min 25.529

6. Toni Elias SPA Fortuna Honda 43min 31.693

7. Dani Pedrosa SPA Repsol Honda Team 43min 33.522

8. Colin Edwards USA Camel Yamaha Team 43min 36.077

9. Kenny Roberts Jr USA Team Roberts 43min 40.409

10. Makoto Tamada JPN Konica Minolta Honda 43min 44.555

11. Chris Vermeulen AUS Rizla Suzuki MotoGP 43min 52.848

12. John Hopkins USA Rizla Suzuki MotoGP 43min 53.025

13. Kousuke Akiyoshi JPN Team Suzuki MotoGP 43min 59.180

14. Carlos Checa SPA Tech 3 Yamaha 44min 3.156

15. James Ellison GBR Tech 3 Yamaha 44min 22.670

16. Alex Hofmann GER Pramac d'Antin MotoGP 44min 25.333

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Rossiemu brakuje już tylko 12 pkt, a pozostały jeszcze dwa wyścigi. Wszystko jest możliwe, i wszystko może się rozstrzygnąć na drodze sportowej rywalizacji, jak i w wyniku pecha któregoś z zawodników.

 

Jedno jest już pewne...Repsol Honda Team zajmie pierwsze miejsce jeśli chodzi o zespół, natomiast kto wygra w klasyfikacji konstruktorów (Honda czy Yamaha) pewne już nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da rade Rossi zdobyc mistrza ?

 

Nie jestem fanem 46... tylko dlatego, że dużo bardziej cieszysz się jęsli twój wygra raz na jakiś czas (aczkolwiek rzadziej;) - no chyba, żeby to była jakaś rodzina... albo przynajmniej rodak. Tak czy siak Vale jest wielki i cieszę się, że będę mógł kiedyś opowiadać, że widziałem jak on jeździł na żywo i że był prawdziwy mistrzem. Z tego co widzę ostatnio na torach, to jeśli nie będzie miał pecha wygra ten sezon zapewniając sobie miano jedynego w historii (przynajmniej na kilka latek) mistrza świata MotoGP 1000ccm. Nie zapominajmy jednak, że Nickyemu wystarczą dwa drugie miejsca i wcale nie musi wygrywać bitew, żeby wygrać wojnę. Niezależnie od tego jak skończy się sezon trzeba się cieszyć, że był pasjonujący i z niecierpliwością czekać co przyniesie nam 800ccm i kiedy wreszcie Dani dorośnie do maszyny i zacznie leczyć Doktora ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sciągam kolejny raz GP z strony http://ntv.punio.eu.org/gp/ nie wiem za bardzo kogo to strona ale oficjalnie chce podziekowac za aktualizacje bo bez niego to bym nie wiedział gdzie tego szukac. a tak moge obejrzec na własne oczy co i jak no i czemu nie ROSSI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sciągam kolejny raz GP z strony http://ntv.punio.eu.org/gp/ nie wiem za bardzo kogo to strona ale oficjalnie chce podziekowac za aktualizacje bo bez niego to bym nie wiedział gdzie tego szukac. a tak moge obejrzec na własne oczy co i jak no i czemu nie ROSSI :notworthy:

Podziękowania możesz słać na listę pl.rec.motocykle :icon_eek:

Tam wypłynął ten adres. Potem także zapodałem go na forum.

 

Co do wyścigu MotoGP to trochę nudny był. Capirossi odjechał i zostało pozamiatane. Liczyłem, że Rossi go dojdzie, ale niestety. Hayden raczej nie utrzyma prowadzenia w klasyfikacji. To nie ten kaliber co Doctor.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sie konczysz kolego :) Gdyby Vale mial cos lepszego niz tegoroczna yamaha M1, wygladaloby to inaczej. Gdy sprzet zawodzi, nawet najlepszy kierowca nic nie pomoze.

 

Pedrosy nie lubie bo to automat, w jego jezdzie nie ma tej frajdy, ktora prezentowal i prezentuje Doctor. Oczywiscie to talent i pewnie mistrzem w koncu bedzie, ale nie sadze, zeby wygral wlasnie z Rossim - nie ta liga mimo wszystko :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sie konczysz kolego :) Gdyby Vale mial cos lepszego niz tegoroczna yamaha M1, wygladaloby to inaczej. Gdy sprzet zawodzi, nawet najlepszy kierowca nic nie pomoze.

 

Pedrosy nie lubie bo to automat, w jego jezdzie nie ma tej frajdy, ktora prezentowal i prezentuje Doctor. Oczywiscie to talent i pewnie mistrzem w koncu bedzie, ale nie sadze, zeby wygral wlasnie z Rossim - nie ta liga mimo wszystko :clap:

jak już pisałem Doctor jest the best ale nic nie trwa wiecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...