Skocz do zawartości

przyczepka do motocykla z koszem


Ewelina
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.A dokladnie jaka przyczepka Cie interesuje? Jedno- czy dwokolowa? Byl juz post o jednokolowej przyczepce z Niewiadowa.I przede wszystkim do jakiego motocykla?Sam sie zastanawialem kiedys nad dwokolowa przyczepka do Dniepra MT16 z napedem na wozek.Tylko w zasadzie nie znalazlem praktycznego zastosowania takiego "ustroistwa" i odpuscilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem takie przyczepki dorabiane na wzor, pod Niemieckie do R75 i KS 750,na motobazarze w Lodzi, nie wiem czy to nie firma "BOXER&ROTOR" , ale tego nie jestem pewien.Bardzo mozliwe ze sie myle.Sa jeszcze zdiecia na fabrycznej stronie Urala,niestety nie pamietam adresu,ale to latwo znalezc w googlach.Widzialem taka przyczepke na Ukrainie ciagnieta za motocyklem,chyba Dnieprem,wygladala jakby byla zrobiona z prawej strony wozka bocznego i jego lustrzanego odbicia-wahacz i blotnik kola wozka,skrzynka ladunkowa to wytloczki z blachy,cos jak nadwozie przyczepki niewiadowskiej n-250 tylko z blachy,a nie laminatu.Nie miala otwieranych burt.Z tego co wiem do MW750 ani MW650 nie bylo "fabrycznych" przyczepek.Jak sie cos dowiesz to pisz,kiedys mialem zamiar zrobic przyczepke z dwoch ram od wozkow dnieprowskich.Moze jaszcze to zrealizuje.Kto wie ? Ludzie nie takie glupoty robia.Bede sobie ciagna ludz za motorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...