Skocz do zawartości

125 czy odrazu 600


Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie to zamiast czytać to forum to polecil bym kupić jakieś tanie enduro/cross 125 + ochraniacze i katować chociaz do pelnego rozkwitu wiosny, wtedy myśleć o 600.

 

Dobre, zgadzam się z szanownym przedmówcą :)

 

Człowiek człowiekowi nie równy ( na całe szczęście ) to czy ogarniemy na początku mała pojemność czy dużą zależy od wielu czynników. Np. takich jak:

 

- psychika danego osobnika,

 

- sprawność umysłowa oraz fizyczna :)

 

Natomiast na mniejszej można się więcej nauczyć i doprowadzić do tego że to my prowadzimy maszyne a nie na odwrót :flesje:

 

Ja w sumie zaczynałem od 750 potem było 1000 a nastepnie 1100.

 

W zeszłym sezonie polatałem troszkę na TW 125 kumpla ( normalnie wali na GSXR 750 a TW to jego drugie moto) i powiem wam panowie rewelacja :clap:

 

Tak mi się spodobało że również nabyłem takie cudo i jak nim polatam top mam banana.

 

Można tym latać czasie tzw. zimy a na dzidowanie większym moto czekać do wiosny.

 

Myślę że w wieku 16-17 lat to jest super fajny sprzęt na początek.

 

Oraz dla osób mniej sprawnych ruchowo - niestety sporo jest takich - unikanie lekcji wfu w młodości itp.

 

A jak ktoś ma juz swoje lata :crossy: to warto mieć takową 125 dla frajdy oraz chociażby po to aby nuczyć troszke podstaw ( na trawie i piasku ) swoich najbliższych ;)

 

pozdr,

 

siurniety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to zamiast czytać to forum to polecil bym kupić jakieś tanie enduro/cross 125 + ochraniacze i katować chociaz do pelnego rozkwitu wiosny, wtedy myśleć o 600.

 

Dobre, zgadzam się z szanownym przedmówcą :)

 

Człowiek człowiekowi nie równy ( na całe szczęście ) to czy ogarniemy na początku mała pojemność czy dużą zależy od wielu czynników. Np. takich jak:

 

- psychika danego osobnika,

 

- sprawność umysłowa oraz fizyczna :)

 

Natomiast na mniejszej można się więcej nauczyć i doprowadzić do tego że to my prowadzimy maszyne a nie na odwrót :flesje:

 

Ja w sumie zaczynałem od 750 potem było 1000 a nastepnie 1100.

 

W zeszłym sezonie polatałem troszkę na TW 125 kumpla ( normalnie wali na GSXR 750 a TW to jego drugie moto) i powiem wam panowie rewelacja :clap:

 

Tak mi się spodobało że również nabyłem takie cudo i jak nim polatam top mam banana.

 

Można tym latać czasie tzw. zimy a na dzidowanie większym moto czekać do wiosny.

 

Myślę że w wieku 16-17 lat to jest super fajny sprzęt na początek.

 

Oraz dla osób mniej sprawnych ruchowo - niestety sporo jest takich - unikanie lekcji wfu w młodości itp.

 

A jak ktoś ma juz swoje lata :crossy: to warto mieć takową 125 dla frajdy oraz chociażby po to aby nuczyć troszke podstaw ( na trawie i piasku ) swoich najbliższych ;)

 

pozdr,

 

siurniety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miśku ... to nie było do Ciebie to raz... dwa jak sie komuś tłumaczy że to jest czarne [ i istotnie jest ! ] a on mówi ze to biale to mnie wkurwienie nieziemskie ogarnia ... on napisał, że wsiadł odrazu na 600 a Ty jezdziłes na mniejszych więc nie wiem co Ty wogole gadasz ... :clap:

chodzilo mi o to chlopcze ze za bardzo sie ekscytujesz ( co w twoim wieku jest troche dziwne ) ,na niektorych ludzi nie ma rady, za bardzo bierzesz to do serca i sry ale nie jestem twoim miskiem :evil: no offence i nie robmy tutaj off topicu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...