Jump to content
johny

Yamaha Midnight Star (Roadliner, Stratoliner)

Midnight Star  

246 members have voted

1. 1. Oceniam jako:

• ładna
      197
    • brzydka
      34
    • nie mam zdania
      16

Recommended Posts

Witam

mam pytanie do właścicieli XV1900 czy zamienilibyście się z XV1900 na HD Road King TC88 ten sam rocznik. Proszę o poważne odpowiedzi. Jeśli tak lub nie jakieś małe uzasadnienie.

Dzięki i pozdrawiam

PS. Walczę z tym tematem od pół roku jeden i drugi mi się podoba a zarazem każdy jest inny ma swoje wady i zalety.

Witam.

Niedawno nabyłem xv 1900A roadlinera z 2006r., sprowadzonego ze stanów. Po przeczytaniu Waszych wpisów upewniłem się, że zrobiłem dobrze (zamieniłem z kawasaki vn1500 mean streak). Na razie aura nie pozwala na kompleksową ocenę nowego nabytku ale już niedługo :biggrin: . Z natury jestem grzebaczem i lubię wiedzieć co w moim sprzęcie piszczy lub nie i bardzo ucieszyła mnie informacja, że któryś z kolegów posiada instrukcję do niego po polsku. Byłbym zobowiązany gdyby ktoś z Szanownych Kolegów przesłał mi ją na maila (jest w profilu).

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

P.S. Będę częściej zaglądał tutaj :) , przynajmniej ktoś mądzrzejszy mnie oświeci.

Witam kolegów

mam pytanie czy można gdzieś kupić zamiennik uszczelki tłumika końcowego ??

Pozdrawiam

zamiennika raczej nie dostaniesz,a może nawet na pewno.

Panowie próbowaliście się spotkać i do spotkania doszło w ilu? 3?

My zwolennicy, miłośnicy YAMAHY MT01 spotykamy się regularnie, 2 razy w roku, za każdym razem gdzie indziej. A oto relacja z ostatniego spotkania które odbyło się nie daleko Szczecina w miejscowości Lubczyna

Oby wam się udało stworzyć fajna ekipę i super spotkania.

Pozdrawiam Trufel

Trufel- wygląda na to, że spotkanie wam się naprawdę udało. Oby nam też tak dopisało.

Forum chyba kiepsko prosperuje. Może uda się jakoś wspólnie otworzyć sezon?

Witam, koledzy może to banalne pytanie ale gdzie są bezpieczniki w stratolinerze? Wyjeżdżam w dłuższą trasę i warto o takim drobiazgu wiedzieć.

Pozdrawiam

Michał

Witam kolegów> Obecnie latam Road Starem 1700, zastanawiam się nad zakupem Stratolinera. Pytanie do kolegów ze stolicy i okolic. Robicie jakieś spotkania grupowe gdzie mógłbym z Wami pogadać na temat XV 1900? Pozdrawiam :)

Nitoll nie slyszalem o takich spotach ale jak masz ochote pogadac czy popytac to smialo. Pisz na PW lub zadzwon.

to się może zgadamy na jakieś bezalkoholowe ;) + mała wycieczka motongami?

Edited by Nitoll

HD jak na razie nie biore pod uwage,moze kiedys(patrz inny temat)

Zastanawiam sie nad xv1900 podoba

mi sie prawie wszystko pod kazdym wzgledem ale;te cykanie silnika-co to jest ?-

Ogladalem na zywo xv1900 i Honda VTX 1800.Honda ma czysty dzwiek, jednak cos w niej brakuje,xv1900 ma wszystko co potrzebuje,sylwetke,itp,przepiekny dzwiek z wydechu,jednak wszystko psuje te cykanie przy pracy.

Co to jest i jak sie tego pozbyc ?

Panowie.Gdzie w stratolinerze znajduje się tabliczka znamionowa? Swojego ściągałem ze stanów i moim zdaniem przyjechał bez tabliczki. Czy ktoś z Was mógłby zrobić zdjęcie takiej tabliczki (i podesłać mi na priva)? Pozdrawiam!

Edited by Borewit

jakos nie natknalem sie na tabliczke, wiec nie wiem ale na ramie masz wybity numer VIN a z przodu tak jakby pod glowka ramy (przed przednim cylindrem patrzac od dolu) jest taka naklejka z danymi.

Wszystko jasne. VIN oczywiście na ramie jest. Naklejki w miejscu które wskazałeś nie ma. Najważniejsze że wiem, że nie ma sensu rozgrzebywać motocykl w poszukiwaniu jakiejś nieistniejącej tabliczki. A to miejsce pod główką ramy faktycznie idealnie się nadaje na umieszczenie tam tabliczki/naklejki. Dzięki Winiar!

Witam.

Czy udało się komuś z Kolegów-użytkowników tego silnika ( 1900 ) wymienić olej w przekładni ( 0,5 l ) bez konieczności demontażu układu wydechowego ?